Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sephiria
Nie 04 Lis, 2007 16:33
Final Fantasy XI
Autor Wiadomość
Sankyo-han
Gość
Wysłany: Czw 13 Maj, 2004 22:37   Final Fantasy XI

czesc FF maniacy mam do Was pytanie :

Czy ktos z Was zostal zaproszony do BETA TESTINGU FF XI ?

jesli tak prosze o kontakt na @. Chce zalozyc od razu jakis Klan zeby latwiej sie gralo bo wiadomo MMORPG gra sie latwiej w kilku o roznych profesjach. Jesli ktos ma jeszcze testowac w POLSCE FF XI PLS o FAST KONTAKT.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kyo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2004 06:06   

Mam pytanie: jaki czas temu wyslales podanie i ile czekales na odpowiedz?, oraz co przyszlo z Beta packiem?

TomajS 
Cactuar
ZANMATO

Wysłany: Pią 14 Maj, 2004 19:38   

O to tak kazdemu podys?aja kto chce,fajnie :D :D to ja se zarzycze pare innych gier do testu :D :D

Sankyo-han
Gość
Wysłany: Pią 14 Maj, 2004 19:49   

Zapisalem sie bardzo dawno temu : ) jakies 2 lata. Najpierw zalozylem sobie konto na POL a pozniej dostawalem na @ rozne wiadomosci od Square. Zapisalem sie i mi w poprzednim tygodniu wyslali zaproszenie do BETA TESTINGU

Dear Sanki, Square Enix Europe Fan,

IMPORTANT: IF YOU HAVE ALREADY SUBMITTED AN APPLICATION, PLEASE DISREGARD THIS E-MAIL.

As you may know, PlayOnline, Tetra Master and FINAL FANTASY XI have recently been released in North America and are now potentially on their way to Europe.

Bringing PlayOnline and FINAL FANTASY XI to Europe will involve a great deal of testing to ensure the quality you’ve come to expect from Square Enix Europe titles. Our first step is to test the connectivity to the PlayOnline and FINAL FANTASY XI servers through various ISP services across the European continent.

Square Enix Europe is interested in learning more about you as a possible participant in this limited closed beta test.

In order to qualify, you must be at least 13 years of age and be able to read and write English. Should you qualify and be interested in gaining a sneak peek at the North American FINAL FANTASY XI MMORPG while thoroughly testing your Internet connection, please visit:

www.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX tutaj strona do potwierdzenia checi udzialu w BETA TESTINGU :))

To be considered for participation in the closed beta test programme, you must have completed and submitted the online application form no later than Monday, 17 May 2004.

This invitation is only extended to a select group of fans. Because of the private nature of this application, we ask that you do not forward this e-mail to anyone. Responses from anyone other than the addressed parties will not be accepted. In addition, please submit the application only once. Duplicate applications will be voided and disqualified from the closed beta test.

We hope you take part in this fun opportunity and look forward to your assistance in possibly bringing PlayOnline and FINAL FANTASY XI to Europe.

Thank you for your support.

Square Enix Europe

TAKIEGO @ DOSTALEM OD SQUARE OCZYWISCIE WYSLALEM POTWIERDZENIE I ONI DZWONIA DO CIEBIE NA PODANY NR TEL. CZEKAM NA PACZKE Z FF XI :)))))) ))

kyo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Maj, 2004 20:26   

LOL, to ja tez dostalem takiego maila i otrzymali go wszyscy zarejestrowani na playonline.com. Myslalem ze Cie przyjeli do testow juz PO wyslaniu podania ;p
W sumie karzdy sie moze zarejestrowac nawet ten kto nie dostal maila, wystarczy wejsc tutaj http://www.square-enix-usa.com/betatest/survey/ .

A juz myslalem ze dostales beta startera :lol:

TomajS 
Cactuar
ZANMATO

Wysłany: Sro 19 Maj, 2004 20:05   

Cytat:
Ok a teraz jakby kto? ,móg? to niech poda swój meil ja do niego na pisze ale kto? kto ma FFXI zap?ace oczywi?cie za przesy?ke itp. wrazuie transakcji. PLLIIIIIISSSSSS pomórzcie. PAPA

W?tpie ze by ktos tu chcia? sprzedac FFXI, a po za tym to nie laska zajrzec na allegro itp.

Zell Dincht
Gość
Wysłany: Sro 19 Maj, 2004 21:20   

podobno gdziestam tworza darmowy serv do ffxi bedzie gotowy za +/- 2 miechy jak bedzie qmpel to sie dowiem cos wiecej i napisze

Zell Dincht
Gość
Wysłany: Nie 23 Maj, 2004 12:21   

no jak kupujesz ffxi to masz miesiac darmowy ale costam trzeba rejestrowac to nie wiem czy przy wersji sciaganej da sie

edi0
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Maj, 2004 17:37   

A ja mam nietypowe pytanie :P bo chcia?bym sie spyta? czy kto? zna gostków co maj? piraty i graj? sobie za darmo w t? gierk? :?: :!: :D :D :D

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 31 Maj, 2004 19:38   

Edi znowu chcesz dosta? 3-e ostrze?enie i tym samym ponownie zakaz pisania? Zaznaczam, ?e Krakers nied?ugo wyje?d?a, wi?c jak podpadniesz to zakaz mo?e potrwa? znacznie znacznie d?u?ej ni? tylko 1 miesi?c.
Let down and lived and let go.

edi0
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2004 15:35   

Ej no Sephi nie denerwuj si? chcia?em tylko si? zapyta? :P Przecie? ciekawo?? rzecz? ludzk? :D Tak wogóle to chcia?em zobaczy? czy ludzie ju? pykaj? z Polski w to miodno?? ;)

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Czw 03 Cze, 2004 20:16   

Nie nie ma, nie bylo i predko nie bedzie darmowych serverow !!!
Ludzie przestancie bezczescic tak dobra gre (i mmorpg ogolnie - darmowe servery -_-)

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Pią 04 Cze, 2004 06:55   

Hej Koki jak dawno tu nie pisalem ^^; (no ale jak mowilem po tym jak stronka dalej mi nie dzialala 2 miesiace temu to przestalem codziennie nawet sprawdzac a wczoraj tu bum taka niespodzianka ^^;)
Tak mam FFXI orginalke wersje NA.

ventolin
Gość
Wysłany: Pią 04 Cze, 2004 07:53   

hej no nie przesadzajmy znowu z tym posiadaniem orginalow. zaloze sie ze kazdy z nas ma lub mial chociaz 1 pirata. posiadanie FFXI wiaze sie z zakupem HD do plejaka i oplacaniem skladek na biedne square-enix a to wiaze sie w polskich realiach z duuuzyyyyyyyymi kosztami. prosze was... badzmy czlowiekami ;)
nalezac do tzw. klasy sredniej i tak mam szczescie posiadania PS2. duzo osob takiego szczescia nie ma a sa prawdziwymi milosnikami serii FF.
ach ta brutalna rzeczywistosc nie pozwala juz nawet sie od siebie oderwac...

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Pią 04 Cze, 2004 11:13   

Ja gram na PC...
I juz nie chodzi o posiadanie piratow (bo zeby grac nie trza miec orginalnych CD - wystarczy sam CD-Key kupiony) ale to ciagle jeczenie o "prywatne servery"... -_-

I dla mnie tlumaczenie, ze takie sa polskie realia jest do niczego, w Stanach wielu ludzi nie ma lepiej i jakos nie narzeka, zeby im pozwolono grac za darmo a jesli Polakow mielibysmy usprawiedliwiac to czemu nie reszte swiata. Naprawde nikt nie powiedzial ze MUSICIE w kazda gre zagrac. Ale dobra juz nic nie mowie taka natura ludzka poprostu :(

Odpowiedz do tematu