Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania
Autor Wiadomość
Celes 
Kupo!
Ice Queen

Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 02:36   Pytania

Witam.
Jestem nowa na forum i od niedawna poznaje ?wiat Final Fantasy. Siódemk? mam ju? za sob?, teraz przechodz? szóstk?... no i tu mam do?? dziwny problem. Na pocz?tku, gdy jako Terra rzuca?am FIRE to czar uderza? we wszystkich przeciwników, a od jakiego? czasu mog? go rzuca? tylko w jednego wroga. To samo dotyczy innych czarów, ICE, HEAL itp.
Dodam tylko, ?e gram na zSNES.

Z góry dzi?ki za pomoc :)

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 06:03   

Hmm , mo?e odpowied? Cie zszokuje ale ... gdy ustawiasz czar na przeciwnika / kumpli naci?nij R , lub L nie pami?tam ff6 przeszed?em z 8 lat temu. ( Spojrz jak masz skonfigurowane przyciski od pada i naci?nij który? z tych co wymieni?em ) - po naci?ni?ciu powinno si? pojawi? wi?cej strza?ek.

Ababeb 
Dark Flan
Capitalism, ho!

Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 13:12   

http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=119

Uprzedzaj?c nast?pne pytanie: w grze pojawiaj? si? równie? zakl?cia, które mo?na rzuca? tylko na jeden lub wiele celów.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats

IceRaven 
Kupo!

Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 21:04   

Mam pytanie. Gram w FF III przez emulator FCEUltra i doszed?em do momentu gdzie ludziki z miast zacz?li mi gada? jakimi? dziwnymi literkami i znaczkami.

Jest to b??d gry czy emulatora?
Screen

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 21:18   

Imo b??d gry
Let down and lived and let go.

O-Yama666 
Kupo!

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 01:14   

Witam serdecznie mam takie pytanko jak przejsc bossa Bahamuta w FF 3 na nintendo ds ?? a zatem tak ma postacie z Lv. 14 , 14 , 13 , 13 , Hp. 248 , 244 , 225 , 220 , moje postacie zadaja bossowi 0 punktow atak , on mi zadaje za kazdym razem 800 punktow Hp -/+ 50 :( nigdy nie mniej niz 750 punktow Hp :cry: . moje wszystkie czary , ataki nie dzialaja :cry: jak go rozwalic ?? :?:

Markfrompoland 
Cactuar
Czy te oczy mog? patrze??

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 08:22   

Wyeksp, albo o ile si? nie myl? to na tym etapie gry mo?esz kupi? czar Reflect - niech ka?dy rzuci na siebie i czaka na Megaflare'a.

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 10:18   

O-Yama666 napisał/a:
postacie z Lv. 14 , 14 , 13 , 13 , Hp. 248 , 244 , 225 , 220

o_O z czym do ludzi.... o ile si? nie myle to jest to walka, któr? nale?y/mo?na przegra?... a w sumie chyba trzeba uciec. Jakbys go pokona? to efekt by?by taki sam... W tej cz??ci reflect nie zadzia?a na niego, Marku :P

Ababeb 
Dark Flan
Capitalism, ho!

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 12:53   

Jaco napisał/a:
o_O z czym do ludzi.... o ile si? nie myle to jest to walka, któr? nale?y/mo?na przegra?... a w sumie chyba trzeba uciec.

O ile si? nie myl?, nie mylisz si?.
Jaco napisał/a:
W tej cz??ci reflect nie zadzia?a na niego, Marku :P

Reflect dzia?a w oryginalnej wersji Famicomowej, w remaku na DS wyrzucili to. Podobnie jak Vanish+Doom w FFVI Advance.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats

Kyho 
Kupo!

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 15:22   

Witam gram teraz w FF 1 na komórce , mam postacie z 7lvlem , ale nie oto chodzi . Na krypcie w opisie pisze , ?e jest pó?wysep , a na nim ostatnie dwa kwadraty , natomiast na nich o wiele mocniejsze potwory ni? w okó? miasta . Mam nadzieje , ?e zbytnio nie pomiesza?em i zrozumiecie oco chodzi . No wi?c moje pytanie tyczy si? tego pó?wyspu , a mianowicie gdzie on si? znajduje ? Móg?by kto? go zaznaczy? na mapie z krypty i wys?a? tutaj ?

Z góry dzi?kuje

..::PHOENIX::.. 
Kupo!
..::REBIRTH FLAME::..

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 16:25   

Niezbyt trudne do znalezienia ;)
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".

Kyho 
Kupo!

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 16:38   

Dzi?ki bardzo za szybk? odpowied?

Jeszcze mam jeden problem :D , a mianowicie jak postacie s? promowane ? Np White Mage->White Wizard ? Po osi?gni?ciu konkretnego poziomu lub wykonaniu questa ?

..::PHOENIX::.. 
Kupo!
..::REBIRTH FLAME::..

Wysłany: Wto 06 Kwi, 2010 14:55   

Wszystko jest na krypcie. Idziesz do Bahamuta on b?dzie chcia? od ciebie dowodu m?stwa. Idziesz do wie?y z numerem 25 i musisz zdoby? Rat Tail. Potem wracasz do Bahamuta i on zmienia twoich bohaterów w lepsze profesje :roll:

?eby uprzedzi? nast?pne pytanie: Bahamut jest pod numerem 18 ;)
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".

Khomaniac 
Kupo!
Implikator

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 19:43   

FFVI: Celes z podczepionym Strayem zatrzyma?a si? na nauce skilli na 80% i dalej nie chce i??. Co robi??

EDIT: Teraz podobny problem z Edgarem, ma podpi?tego Ifrita i nauka Drain si? zatrzyma?a na 63%.

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010 21:07   

Khomaniac napisał/a:
EDIT: Teraz podobny problem z Edgarem, ma podpi?tego Ifrita i nauka Drain si? zatrzyma?a na 63%.

O ile pami?tam to drain ma przyrost do?wiadczenia x1 a inne zakl?cia Ifrita mia?y chyba x10 czy jako? tak, wi?c spróbuj wybi? znacznie wi?cej przeciwników, bo Drain ma przyrost do?wiadczenia 10 razy mniejszy od pozosta?ych zakl??, i po prostu mo?e po ubiciu wi?kszej ilo?ci wrogów skoczy % do przodu, a Stray prawdopodobnie równie? ma skilla x1 lub x2

PS: na forum jest dzia? HELP do zadawania pyta?, radze tam pisa? nast?pnym razem, to pewnie pr?dzej ci kto? odpowie

Odpowiedz do tematu