Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe rozdzia?y Wojny ?ywio?ów i KONKURS na ok?adk?
Autor Wiadomość
M. Podbielski 
Kupo!

Wysłany: Sro 01 Paź, 2014 20:16   Darmowe rozdzia?y Wojny ?ywio?ów i KONKURS na ok?adk?

Wiadomo?? zamieszczona za zgod? administracji/moderacji forum (Sephiria).

Ksi??ka ju? wydana. Opinie i recenzje na temat ksi??ki "Wojny ?ywio?ów. Przebudzenie Ziemi: Udr?czeni"
moje-ukochane-czytadelka napisał/a:

Jest to pozycja obowi?zkowa dla ka?dego fana fantastyki.

autor ca?y czas utrzymywa? mnie w napi?ciu i ciekawo?ci
...
Nie mog? si? doczeka? kiedy znów przenios? si? do tego ?wiata

Ewelina Kie?basi?ska napisał/a:

Polecam ksi??k? w?a?nie skoczy?am czyta?. Jest genialna, wci?gaj?ca i intryguj?ca :)

nie spodziewa?am si? tego po fantasy

szczere-recenzje.pl napisał/a:

Je?li chcecie zupe?nie oderwa? si? od rzeczywisto?ci i na dobre kilka dni wsi?kn?? w ?wiat magii, to Wojny ?ywio?ów s? czym? dla was.
...
przypomina nieco Sapkowskiego, nieco Tolkiena, a najbardziej chyba Gr? o tron

ten obszerny tom (debiut fabularny m?odego autora) powinien z pewno?ci? znale?? si? na pó?ce ka?dego, nie tylko nastoletniego, wielbiciela stylizowanych na ?redniowiecze krain, tajemniczych stworze? i magicznych pojedynków.

zapiski-okularnicy.pl napisał/a:

to ksi??ka, która pobudzi?a moj? wyobra?ni? i ciekawo??. Najch?tniej od razu si?gn??abym po kolejn? cz???.
...
Jestem pod du?ym wra?eniem tej lektury. Nie spodziewa?am si?, ?e a? tak mnie wci?gnie.
...
mog? poleci? wszystkim fanom tego gatunku

Globster na lubimyczytac.pl napisał/a:

jest tu bezwzgl?dno?? spotykana u Martina, ogromny wielowymiarowy ?wiat i mnogo?? w?tków ala Erikson, czy te? dok?adne opisy batalistyczne kojarz?ce mi si? z Forgotten Realms.
...
Czytaj?c mia?em cz?sto nieodpart? pokus? przekartkowania cz??ci stron aby zobaczy? co stanie si? z moim ulubionym bohaterem.
...
ksi??k? mog? z czystym sumieniem poleci? wszystkim fanom gatunku

Linki do pe?nych recenzji/opinii dost?pne na http://www.wydawnictwozyw...enzje-i-opinie/

Pierwotna tre?? posta:
Z przyjemno?ci? udost?pniam darmow? próbk? pierwszej cz??ci serii "Wojny ?ywio?ów", pod tytu?em "Przebudzenie Ziemi: Udr?czeni" (154 strony). Link do darmowej próbki znajdziesz na fanpage:
https://www.facebook.com/wojny.zywiolow

Jednocze?nie og?aszam konkurs na grafik? do ok?adki ksi??ki z nagrod? o warto?ci 1500z?.
Poni?ej krótki opis konkursu. Jego pe?ne warunki znajduj? si? w regulaminie dost?pnym na stronie fanpage "Wojny ?ywio?ów" (patrz link powy?ej).

[ Dodano: Nie 02 Lis, 2014 15:02 ]
UWAGA KONKURS JU? ROZSTRZYGNI?TY!

Z ogromn? przyjemno?ci? pragn? og?osi?, i? konkurs na grafik? do ok?adki pierwszej cz??ci z cyklu „Wojny ?ywio?ów” pod tytu?em „Przebudzenie Ziemi: Udr?czeni” zosta? rozstrzygni?ty.

Wygra?a praca na, moim zdaniem, fenomenalnym poziomie, z fantastycznym uk?adem uwzgl?dniaj?cym konieczno?? rozmieszczenia wszystkich typowych elementów ok?adki. Warto?? artystyczna jak i nawi?zanie samej pracy do tre?ci ksi??ki równie? s? wspania?e. Zwyci?sk? prac? konkursow? (jak i wszystkie inne prace zg?oszone do konkursu) mo?na obejrze? tutaj:
https://www.facebook.com/events/752897478115231

Gratuluj? zwyci??czyni konkursu i zach?cam wszystkich do zwrócenia uwagi na jej prac?.

Przypominam, ?e nadal dost?pna jest darmowa próbka w postaci 154 stron pierwszej cz??ci ksi??ki (prologi i 2 pierwsze rozdzia?y). Link do darmowej próbki mo?na znale?? tutaj: https://www.facebook.com/wojny.zywiolow

[ Dodano: Pon 08 Gru, 2014 23:02 ]
Ksi??ka ju? dost?pna w ksi?garniach

I dla wszystkich ?ledz?cych losy ok?adki informacja, ?e ksi??ka ju? jest dost?pna w ksi?garniach :)
Tak?e nadal dost?pne s? darmowe 2 rozdzia?y do ?ci?gni?cia z fanpage: www.facebook.com/wojny.zywiolow

Sama ok?adka w wersji ko?cowej:

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2015 00:29 ]
Dla zainteresowanych poezja autora serii fantasy "Wojny ?ywio?ów"

Mi?ej lektury :)

[ Dodano: Pi? 28 Sie, 2015 21:35 ]
I kolejna recenzja:
subiektywny blog napisał/a:

napi?cie nie opada, akcja toczy si? wartko
...
"Wojny ?ywio?ów" to dobra ksi??ka, wci?gnie nie tylko fanów fantastyki, ale i ka?dego czytelnika, który lubi si? na chwil? oderwa? od rzeczywisto?ci

Pe?na opinia dost?pna na subiektywinie.blogspot.com/2015/08/wojny-zywioow-przebidzenie-ziemi.html

A dla zainteresowanych: Wywiad z autorem serii fantasy "Wojny ?ywio?ów".
Mi?ej lektury i zach?cam do polubienia i udost?pniania, je?li si? spodoba?. Przyciski ju? tam s? ;)

[ Dodano: Pon 14 Wrz, 2015 01:34 ]
Kolejne 2 recenzje:
in-corner-with-book napisał/a:

Akcja jest bardzo ciekawa
...
Nie ma tu miejsca na nud? - na ka?dej stronie znajdziemy wiele ciekawych wydarze? p?yn?cych wartkim tempem.
...
autor wiele razy zaskakiwa?
...
Jest to powie?? zdecydowanie warta uwagi.
Pe?na recenzja dost?pna na in-corner-with-book.blogspot.com/2015/09/173-wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html

kasiek-mysli napisał/a:

fabu?a brzmi po prostu ?wietnie!
...
powie?? o dynamicznej, wci?gaj?cej fabule. Szybko czytelnik wkr?ca si? w akcj?, jest ciekawy dalszych wydarze?.
...
Osobi?cie jestem bardzo ciekawa kolejnych powie?ci autora, a t? ksi??k? gor?co wam polecam!
Pe?na recenzja dost?pna na kasiek-mysli.blogspot.com/2015/09/wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html

[ Dodano: Wto 12 Lip, 2016 23:19 ]
Wydanie poprawione ju? w sprzeda?y.
Po szczegó?y zapraszam na fanpage serii "Wojny ?ywio?ów".

Odpowiedz do tematu