Poprzedni temat «» Następny temat
Final Fantasy 3 Android
Autor Wiadomość
freddy 
Kupo!

Wysłany: Pią 14 Gru, 2012 22:05   Final Fantasy 3 Android

Kupi?em sobie w Android Market tego Finala i jak uruchamiam go, wy?wietla mi si? takie co? : Connection Lost, try again. Jak mam to uruchomi? ?eby dzia?a?o ? Ma kto? problem podobny do mojego ? Prosz?, pomó?cie mi, zale?y mi na tej grze !

azziarmitage
Kupo!

Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 11:49   

Prawdopodobnie telefon musi by? pod??czony do internetu. podczas uruchamiania gry

[ Dodano: Wto 15 Sty, 2013 11:53 ]
JA natomiast przedstawi? nast?puj?cy problem.

W opisach oryginalnych wersji ff3 system job aktywuje si? po znalezieniu pierwszego kryszta?u na pocz?tku gry. I fajnie.

Lecz ja posiadam te? wersje na telefon z androidem (Podobna do wersji DS) i w tym ff3 po znalezieniu kryszta?u na pocz?tku gry system job jest nadal nieaktywny.

Prosz? o info je?li kto? wie kiedy lub jak aktywowa? system job w ff3 na androida.

Ababeb 
Dark Flan
Capitalism, ho!

Wysłany: Wto 15 Sty, 2013 15:08   

W wersji DS musisz pokona? D?ina, by zdoby? joby. Zak?adam, ?e w wersji na Androida jest tak samo.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats

wróbel 
Kupo!

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 09:21   

Witam. Gram w Final Fantasy III w wersji na androida. Mam problem.
Po po pokonaniu Guzco w Dwarf Cave i odzyskaniu rogu , udaj? si? do Flame Cave ( czy te? Molten Cave w tej wersji ) . Lecz po wej?ciu do jaskini drog? blokuje mi ogie? którego nijak nie mog? przej??. Co mam zrobi? ? Prosz? o pomoc.

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 11:15   

aby tam wej?? musisz odda? róg , a nast?pnie go stracisz ( razem z tym drugim rogiem ) , guzco odblokuje wej?cie do jaskini.

W sumie chodzi o to aby? wszed? na to pole z jednym rogiem , odda? swój i akcja potoczy si? dalej.

wróbel 
Kupo!

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013 11:27   

wielkie dzi?ki za pomoc :D

Videletz 
Kupo!

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013 12:27   

Witam

W temacie FF jestem kompletnym laikiem, pierwsz? jak? widzia?em jest 3 na androida, niestety nie mog? si? wydosta? z pierwszej mapy, oblecia?em wszystkich w UR, rycerz nie wpuszcza mnie do zamku, ?adnej machiny lataj?cej nie ma, a jedyne wyj?cie z mapy zagradzaj? g?azy z którymi nic si? nie da zrobi?. Dobi?em do 8 lvl i nie mam juz pomys?u.
Bardzo prosz? o porad?

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013 19:51   

Wszystko si? zgadza ... Pogada?e? z Cidem ?

Videletz 
Kupo!

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013 21:07   

Gdzie go znajd??

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013 06:02   

Ju? nie pami?tam nazwy miasta (masz dwa dost?pne - prócz zamku ) , tam gdzie s? te duchy , on jest w i inn , po lewej stronie baru , czy rejestracji ( jak zwa? tak zwa? ) . Taki duszek poprostu.

Videletz 
Kupo!

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013 08:14   

Dzi?ki za pomoc, dopiero teraz doszed?em jak sobie do ekipy Arc wzi?? :D , jeszcze sporo prze de mn? nauki FF.

Po kilku godzinach grania i dorwaniu sie do pewnej solucji stwierdzam co nast?puje: To najfajniejsza gra na Andka jak? w ?yciu widzia?em !!!

Odpowiedz do tematu