Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona Posta?

Którego z God'ów w Dissidi wolisz?
Cosmos
63%
 63%  [ 7 ]
Chaos
36%
 36%  [ 4 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Caladbolg 
Kupo!
Celestial Weapon

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010 16:39   Ulubiona Posta?

Jaka jest wasza ulubiona posta? w Final Fantasy Dissidia? Kim lubicie najbardziej gra?? I którego z bogów wolicie?

Moj? ulubion? postaci? jest OCZYWI?CIE Tidus :P Móg?bym si? tu rozpisa? na trzy strony, dlaczego akurat on, ale my?l? ?e nie musz? xD Tidus po prostu jest ?wietny, jego styl walki najbardziej mi odpowiada ... I w r?ce trzyma Caladbolg' a <mój nick hehe>

Z Gods' ów przedstawionych w grze sobi?cie wol? Cosmos, niby bogini dobra i w ogóle, ale by? taki jeden mroczny moment w grze, ?e my?la?em, i? zdradzi?a ona naszych odwa?nych bohaterów :P

Moje zdanie ju? znacie, a jakie jest Wasze? G?osujcie w ankiecie i napiszcie poni?ej kogo wybrali?cie i dlaczego :)

CloudforEver 
Kupo!
FFVII

Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010 17:59   

Moj? ulubion? postaci? z gry jest Cloud, poniewa? ogólnie lubi? t? posta?, a i w Dissidi dobrze mi si? ni? gra.

Z bogów wol? Chaosa, bo tylko z nim walczy?em i ma fajne ataki a tak po za tym to jako? tak mi bardziej pasuje. Wyt?umaczy? dok?adniej nie umiem. 8)

Sonciano 
Kupo!
no hejka

Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010 19:08   

my fav character : Cloud, równie? lubie nim gra?, z pocz?tku nim zaczyna?em gre w dissidie ;] Sephkiem i Bartzem równie? sie fajnie gra. Kurde skopa?bym wam zady, ale nawet nie ma jak z wami zagrac przez wifi ;d

Ascalon 
Kupo!
Mów mi Izi ;p

Wysłany: Sro 22 Gru, 2010 18:07   

Sonciano napisał/a:
Kurde skopa?bym wam zady, ale nawet nie ma jak z wami zagrac przez wifi ;d

Oho, jaki pewny siebie. Bicie botów =/= skill

Onion knight. Mega speed + nawet ciekawe ataki sprawiaj? ?e gra?o si? nim bardzo przyjemnie.

portugas123 
Kupo!
Nadu?ywacz emotek

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013 12:21   

Mój ulubiony God: Cosmos. Zdecydowanie Cosmos, bo Chaos jako? nie przypad? mi do gustu...

Najbardziej kocham gra?: Kefk?, Cloudem, Yun? i Cecilem w postaci Paladyna *-*
Kefk? lubi? gra?, bo jego ataki s? skuteczne i pi?knie wygl?daj? x) Oczywi?cie jego humor te? si? do tego przyczyni?, ?e jest jednym z moich ulubie?ców.
Cloudem, bo kocham ten jego ogromny miecz :grin: Kiedy? sam próbowa?em sobie taki wystruga? xd Nie uda?o si? i dzieci?ce marzenie leg?o w gruzach :cry:
Yun?, bo to g?ówna bohaterka pierwszej cz??ci FF w jak? gra?em ;) Tylko spodziewa?em si?, ?e pojawi si? jeszcze jej wersja z FF x-2 jak trzyma swoje pistolety x)
Cecil w postaci Paladyna mia? ?wietne ataki, ci??kie jak dla mnie do unikni?cia. Jego ciosy i kombinacje pomog?y mi w wielu starciach mimo :)

asdowa 
Kupo!

Wysłany: Pon 10 Mar, 2014 22:20   

Uwielbiam:
Clouda, bo ma wielki miecz, :) olbrzymie obra?enia, które w ex modzie si?jescze zwi?kszaj?, w ex'sie przebijanie guarda "kó?kowymi" atakami, no i omnislash ver. 5 + Tifa assist :D ;

Jechta, bo jest trudny, trzeba dobrze klika? kó?ko w odpowiednich momentach, aby uzyska? maksymalne combo, szkoda, ?e w 012 dodali mu tylko Jecht Beam'a, nie przepadam za nim. ?wietnie jedzie Chaosa :smile:

Sephirotha, bo ma katan? (która chyba powinna by? ciut d?u?sza) i wielokrotne zadawane obra?enia (w sensie te combosy po kilkana?cie ataków na sekund?). Nie podobaj?mi si?tylko animacje, niektóre ataki zamiast sprawia? wra?enia gradu ciosów wygl?daj? tak, jakby nasz anio?ek strzela? we wrogów bia?ymi kreskami :( Troch? niedoci?gni?te, wed?uch mnie.

?wietna te? jest Tifa, bo lubi "oszukiwa?" wrogów swoim iksem. Mam na my?li "teleport" anuluj?cy atak. Bardzo przyjemne, z tego co wiem du?o osób o tym nie zna tej komendy, polecam zobaczy?.

Kain: "kwadratowe" ataki zabieraj?ce du?o bravera? Prosz? bardzo! Ustaw si? tak, aby twój wróg otrzymywa? nieko?cz?ce si? obra?enia i voilà! Pami?ta? trzeba aby dobrze u?ywa? mapy i mamy ?wietn? posta?. Poza tym walki dru?onowe: dragoon :3 Boost do skoku i life steal 5%? Genialnie!

Lubie te? ca?kiem Cecila jako dark knight, paladyn jest kiepski, bo ci??ko zada? hp obra?enia (tylko paladin force ratuje sytuacj?).

W dissidii lubi?em te? Zidana, ale w 012 go troch? znerfowali (mam na my?li koniec niesko?czonych ilo?ci tych p?on?cych, kó?ek (zaraz sprawdz? jak si?to nazywa) i spowolnienie ich pr?dko?ci). Szkoda, FF IX to moja ulubiona cz???. Teraz nie ma z niej ?adnej dobrej postaci. Mogliby doda? Quin? :D By?oby zabawnie po?uca? w Chaosa ?abami.

Z bogów wybra?em Chaosa, bo ?wietnie si? na nim expi.
Kod:
a z Cosmos w ogóle si? nie walczy :(
Przepis: wszystkie akcesoria z chocobo + dzie? specjalny z bonusem do expa (chyba x4 czy tam x2) + chocobo niebieski z bonusem do expa (raz wyci?gn??em x4) + (oczywi?cie) walka 3 razy (bo to chaos) = jakie? 15000 expa za 1000 (no dobra, mo?e 2000) zadanego hp. T? metod? wbi??m 12 leveli za jednym zamachem :) Polecam!

Mo?e wstawi? potem jakie? filmiki (combo Jechta, "kiepska" animacja Sephcia, Cloud + Tifa (wiedza?em, ?e do siebi? pasuj? :P ) i porównanie stary Zidane i nowy Zidane)

Odpowiedz do tematu