Poprzedni temat «» Następny temat
FFXIII-2 POMOC
Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 16 Lut, 2012 00:33   FFXIII-2 POMOC

Witamy w helpie po?wi?conym FFXIII-2.

Nie miesza? mi tu gier!

leny205 
Kupo!
siwy

Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 15:28   

Witam,czy bez fragmentu Field Killer da sie ukonczyc quest z profesorem academia 400 af,chodzi o wylapanie wszystkich potworow,a ten field killer podobno zabija slabych przeciwnikow bez walki za pomoca molga?

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 06:08   

leny205 napisał/a:
czy bez fragmentu Field Killer da sie ukonczyc quest z profesorem academia 400 af

A dlaczego mia?o by si? nie da???
masz przecie? przedstawi? profesorkowi twoje bestiary które b?dzie mia?o wi?cej informacji o stworach ni? te od profesorka, a nie wy?apa? wszystkie stwory. poza tym field killer chyba nie zapewnia otrzymania przedmiotów które by? dosta? po stoczonej walce. U?ywasz na stworkach Librascoupe (czy jak to si? tam nazywa?o) i masz ich statystyki. No chyba ?e Field Killer + kill:Libra dzia?a, czego nie sprawdzi?em, wtedy skill by si? op?aci?, ale dla mnie jest wygodniej u?ycie przedmiotu i s? zaraz ca?e statsy odkryte.

PS: ten Quest by? chyba w Academia 4XXAF?

leny205 
Kupo!
siwy

Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 16:07   

Witam,wie ktos jak dostac sie ponownie do lokacji new bodhum-year unknown?to jest ta lokacja w ktorej jest tylko lighting,ktora stoi na tym pomoscie,jest z nia live trigger

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 11:41   

--> leny205

Spoiler
Kod:
Je?li chodzi ci o lokacj? gdzie Vanille i Fang ci? ratuj? to raczej nie da si? tam bezpo?rednio wróci?, to by? ?wiat iluzja stworzony na podstawie marze? Sarah'y, w prawdzie ten ?wiat masz na mapie, nie pami?tam w momencie nazwy, ale zbiera?o si? tam potem kryszta?y wspomnie? (czy jak by to nazwa?), to ta sama lokacja gdzie Mog nauczy? si? otwieranie tych zapiecz?towanych skrzyni, prawda by?a jednak taka ?e sta?e? w tych zniszczonych ruinach a wszytko co tu poprzednio widzia?e? to by?a iluzja

Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Sro 07 Mar, 2012 21:16   

leny205 napisał/a:

Witam,wie ktos jak dostac sie ponownie do lokacji new bodhum-year unknown?to jest ta lokacja w ktorej jest tylko lighting,ktora stoi na tym pomoscie,jest z nia live trigger

Zacznij w Academii 4XX (po zamknieciu bramy), przekaz Alyssie Graviton Cores, przechodz gre tak jak za pierwszym razem, az dotrzesz do sekwencji z Lightning w New Bodhum. Troche to potrwa, ale to jedyny sposob.

cayli 
Kupo!

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012 08:30   

hej, gdzie znale?? ten proof, czy jako? tam w Yashas Massif 110? Chodzi o t? misj? z czerwon? kulk? na samej górze, bodaj?e 3 misja z kolei. I jeszcze chcia?bym si? zapyta?, czy macie jak?? strategi? na Yomi, bo mnie zawsze rozwala >_<

Ramza
Kupo!

Wysłany: Pon 14 Maj, 2012 21:19   

cayli napisał/a:
hej, gdzie znale?? ten proof, czy jako? tam w Yashas Massif 110? Chodzi o t? misj? z czerwon? kulk? na samej górze, bodaj?e 3 misja z kolei. I jeszcze chcia?bym si? zapyta?, czy macie jak?? strategi? na Yomi, bo mnie zawsze rozwala >_<

generalnie to Yomi jest do?? ?atwy a mianowicie

SYN SYN MED
SAB SAB MED
SEN SEN SEN

kolejno rzucasz sobie buffy -> poison na Yomi'ego i zmieniasz na 3x SEN i tak w kolko a? padnie, nic wi?cej nie robi?c (kolo 6-10 minut)

cayli 
Kupo!

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 14:42   

eh, juz dawno go rozwali?em, ale nie bawi?em sie w poison, tylko szybki stagger i attack z enfire przeciwko imperil xP

szczuru 
Kupo!
e?DeZet Ma(j)ster

Wysłany: Sro 27 Cze, 2012 02:11   

Witam,

Mam problem - mianowicie utkn??em. Ostatnia lokacja w jakiej by?em to Augusta Tower -300 AF- (kwestia z wyborem odpowiednich terminali). W pewnym momencie dochodzi si? do terminalu, który nie dzia?a. Wiem, ?e musz? otworzy? zachodni? bram? w Yaschas Massif -01X AF- ale niestety nie mam ?adnego Wild Artefactu :/ Nie za bardzo wiem co mam zrobi?. W Historia Crux mam zamkni?te 2 bramy - t? z Yaschas Massif -01X AF- i 1 w The Archylte Steppe -??? AF- - gdy próbuj? j? otworzy? (nawet bez Wild Artefact) to Moogle mówi, ?e jest zamkni?ta w inny sposób.

Jestem w episodzie 4-tym.

Pomo?e kto??

cayli 
Kupo!

Wysłany: Pią 29 Cze, 2012 14:35   

Jak wykonasz wszystkie misje w Yashasie 01X to dostaniesz artefakt ;) Tada xD

Vhaeraun
Kupo!

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012 11:18   

Yahoo, kto? tu jeszcze ?yje?
Albowiem chcia?em jeno uzyska? odpowied?, czy b?dzie jeszcze mo?liwo?? powrotu do New Bodhum 00X AF, tj.
Kod:
?wiata snów (or whatever) Serah.
W sensie,
Kod:
po rozmowie z Vanille i pojawieniu si? Fang
bez zastanowienia wkroczy?em w owe time distortion, pozostawiaj?c za sob? dwa fragmenty. Gra si? zapisa?a i nie by?o ju? powrotu. I czy w zwi?zku z tym b?dzie jaka? szansa zdobycia ich w jaki? inny sposób w pó?niejszym czasie, poprzez chocia?by time reversal, czy tylko New Game wchodzi w gr??
Z góry dzi?ki za odpowied?, której obawiam si?, ?e mog? nie uzyska?, nie trac?c przy tym jednak na jej uzyskanie nadziei :P

EDIT:
Sheeez, zauwa?y?em odpowied? powy?ej, przepraszam uni?enie, post do skasowania.

Sayori 
Kupo!
Street Fighter

Wysłany: Wto 14 Sie, 2012 13:47   

Cytat:
i 1 w The Archylte Steppe -??? AF- - gdy próbuj? j? otworzy? (nawet bez Wild Artefact) to Moogle mówi, ?e jest zamkni?ta w inny sposób.

Có?, to jest tak jakby poboczny quest. Musisz aktywowa? wszystkie figurki kaktusów, wygra? z trzema kaktusami w walce i dopiero wtedy brama b?dzie otwarta.
Oczywi?cie potrzebny jest Wild Artefact :P

chris23
Kupo!

Wysłany: Czw 16 Sie, 2012 23:56   Serendipity

Witam. Mam takie pytanie o te kasyna. Jak wygrac duzo tych drobnych w automacie do gry. Nie kapuje na jakiej zasadzie to dziala. Tam trzeba wykupic te fragmenty jakies za 10000 a ja mam tylko mniej wiecej polowe tej kwoty. Do tej pory wlasciwie wiecej tracilem niz wygrywalem. Gram na tej zasadzie ze trzymam przycisk L1 i ten automat gra sam.
Sory za glupie pytanie ale jestem zielony w tej serii. Pierwszy raz w zyciu gram w Final Fantasy. Do tej pory z poradnikami na youtube jakos mi szlo, ale w tym Serendipity utknalem i nie wiem co dalej robic.

Palmityniansodu 
Kupo!
Tom Braider

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 10:02   

Po pierwsze, je?li uko?czy?e? FFXIII, ?atwiej jest wygra?. Po drugie, wchod? do maszyny tylko, kiedy kostessa mówi "It's like a hot summers day". Po trzecie, pomaga item, który mo?na kupi? za ?etony- ale je?li nie chcesz mie? platynowego trofeum, to sobie mo?esz go odpu?ci?. Wtedy najlepiej po prostu wymieni? gil na tak? ilo?? ?etonów, jaka jest Ci potrzebna do zdobycia fragmentu.
Je?li zale?y Ci na trofeach i masz ok. 1000 ?etonów, przywi?? ta?m? klej?c? przycisk L1 do pada i odejd? na jaki? czas. Ja zdoby?em tak 10000 ?etonów w jakie? 8 minut.

Odpowiedz do tematu