Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona/Znienawidzona Posta?

Kto jest twoim ulubie?cem FFXIII ?
Lightning
33%
 33%  [ 2 ]
Snow
16%
 16%  [ 1 ]
Vanille
16%
 16%  [ 1 ]
Fang
16%
 16%  [ 1 ]
Sazh
0%
 0%  [ 0 ]
Hope
16%
 16%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Sayori 
Kupo!
Street Fighter

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011 19:24   Ulubiona/Znienawidzona Posta?

Wiem ?e nie ka?dy gra? w FFXIII ale my?l? ?e ka?dy zna postacie, wi?c jaka jest wasza ulubiona, a której nienawidzicie ?

Ja osobi?cie lubi? Fang. Ma fajne ataki, ciekaw? histori? i jej Highwind powala. A jej strój strasznie mi si? podoba.Po za tym jej eidolon to legenda FF, Bahamut. Fajna, harda laska z lanc?.

Drugi w kolejno?ci jest Hope. Mo?e na pocz?tku gry jest niezbyt dobry ale jak si? go potem dobrze rozwinie to wyjdzie naprawd? dobry jako mag. ?adne oczka i fryzurka, silny eidolon, po jego charakterze wida? ?e zawsze chce zgra? sobie wszystkich z dru?yny. Po za strojem nie mam mu nic do za?ucenia.

Kogo nie lubi?,Lightning. G?ówna bohaterka FFXIII to jedna z najs?abiej wyeksponowanych i jednowymiarowych postaci w historii FF. W "trzynastce" Lightning mog?a nas zafascynowa? co najwy?ej swoim "imyd?em" a la modelka Vogue ("rozchylone-wargi, wzrok-ciel?tka") i brutalne obchodzenie si? z poczciwym Snowem.

Verkonika 
Kupo!
Gomen ne

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011 20:40   

Lubi? Lightning i jej zmian? nastawienia z post?pem fabu?y. Ma ?adne ciuchy i miecz. Nie podobaj? mi si? te ró?owe w?osy ( ró?owy - bleeee ). Jednak, ?e mam sentyment do VII, a ona jest cytuj?c " Jak Cloud z miesi?czk? " odda?am g?os na ni?. Najlepiej mi si? ni? gra?o.

Ewidentnie wkurza?a mnie Vanille z tym jej chodzeniem, zachowaniem i g?osem 10-latki. I co to w ogóle za bro? !?

Fang - twarda, odwa?na kobieta, która chroni Vanille przed ni? sam? :P Jej strój jest wyzywaj?cy. Udowodni?a to moja pani od informatyki, kiedy zobaczy?a, ?e ustawi?am j? sobie na tapecie. Uwa?a, ?e mog?abym wchodzi? na jakie? niepowa?ne strony :lol:

Hope... W?a?ciwie móg?by by? moim ch?opakiem, czemu nie :P Tylko musia?by troszk? mniej si? nas sob? u?ala?. Bumerang mi si? nie podoba?, ale na medica ch?opak by? w sam raz.

Sazh - w?a?ciwie sama nie wiem co mam o nim my?le?. Ca?kiem sympatyczny kole? z ?ó?ciutkim chocobossem w afro xD

Snow - by? wkurzaj?cy swoim zachowaniem, ale zachwyci? mnie swoj? wytrwa?o?ci? w d??eniu do uratowania Serah.

Ogólnie uwa?am, ?e postacie w?a?ciwie nie nowe, a ?ci?gni?te po trochu z poprzednich FFów.

Sayori 
Kupo!
Street Fighter

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011 21:01   

Verkonika napisał/a:
I co to w ogóle za bro? !?

Có?, wed?ug gry jest to "laska" :roll:

Verkonika napisał/a:
Lubi? Lightning i jej zmian? nastawienia z post?pem fabu?y.

Mo?e Lightning zmienia si?, ale to tak samo jak zmienia si? gra z chaptera na chapter, ale je?li chodzi o jej charakter deweloperzy mogli zabra? si? najpierw za prac? u podstaw - pokaza? ludzk? twarz tej postaci i dopiero na tym zbudowa? zajmuj?c? opowie??.

Verkonika napisał/a:
Sazh - w?a?ciwie sama nie wiem co mam o nim my?le?. Ca?kiem sympatyczny kole? z ?ó?ciutkim chocobossem w afro xD

No, chocobosik wymiata :D

Odpowiedz do tematu