Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Go Go Yubari
Sob 10 Gru, 2011 21:19
?wi?ta
Autor Wiadomość
Verkonika 
Kupo!
Gomen ne

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010 17:24   

Ale czas strasznie szybko leci i napisa?am to teraz, bo potem mog?abym zapomnie?.

Ababeb 
Dark Flan
Capitalism, ho!

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010 17:30   

Jak mog?aby? zapomnie?? Wtedy s? dni wolne od szko?y.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats

Verkonika 
Kupo!
Gomen ne

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010 17:32   

Ale mój tata mi przed chwil? zrobi? awantur?, ?e kiedy przychodz? do chaty to do kompa i na krypt? ;)

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010 17:33   

Ab, niektórzy maj? skleroz? i mo?e zapominaj? o ?wi?tach. Wiesz nie ka?dy ogl?da tv, s?ucha radia, czyta gazety...

Verkonika przesta? offtopowa?, albo nawet Sephi Ci? nie uratuje.

Krip 
Kupo!

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 18:57   

No dobrze, to na miko?aja....który ju? by?.... i te? na gwiazdk?....która b?dzie.................. Wszystkiego Najlepszego Wszystkim (aktywnym) uczestnikom forum!! :P :D :grin: :064: :): :523: :524: :576: :591:
A, i nowego roku......który b?dzie XD :D

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 18:59   

jak fajnie by? apostat?...

Krip 
Kupo!

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 19:01   

Oray80 napisał/a:

eee...... powiedzmy, ?e rozumiem i si? zgadzam (?)

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 19:17   

Oray80 napisał/a:

Te? jestem, ale jako, ?e cz??? rodziny wierzy (chocia? nie uznaje Ko?cio?a), to obchodzimy. I bynajmniej grzecznie i z umiarem nie jest. :/

?ycz? Wam jakich? ciekawych i przyjemnych prze?y?, du?o forsy i wolnego czasu.

Ababeb 
Dark Flan
Capitalism, ho!

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 19:17   

Oray80 napisał/a:

To jako? przeszkadza? Ludzie pewnie b?d? obchodzi? ?wi?ta jeszcze za panowania Imperatora Ludzko?ci, co wi?cej, za?o?? si?, ?e nawet Si?y Chaosu b?d? to obchodzi?.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats

Krip 
Kupo!

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 19:25   

W dzisiejszych czasch te ?wi?ta przestaj? miec charakter religijny a osobisty. Wi?cej si? chodzi do znajomych, sklepów (g?ównie sklepów) ni? do ko?cio?a. Tyle, ?e w tle lec? kolendy gdy w pokoju idzie melan? :D zale?y te? u kogo. Ale ogólnie przyznajcie, ?e nie my?lice w tym czasie o "Bogu" i ca?ym tym chrze?cija?stwie a o zabawie, jedzeniu itp.

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 19:27   

luz bluz , umiem si? nagi?? , aby moja Mama , pod ko?cówke jej ?ycia mia?a rado?? , ale to nie to....

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sob 10 Gru, 2011 21:23   

Dla mnie ?wi?ta to jedynie tradycja. Zwykle kojarz?ca mi si? z k?ótniami i nadmiern? ilo?ci? wódki, a ostatnio z siedzeniem w trójk? na si?? i udawaniu, ?e jeste?my zajebist? rodzin?. Tak wi?c te ?wi?ta sp?dz? z dala od domu. Nie narzekam, pot?skni? jedynie za mam? :< *homesick mode ON* ... Mo?e uda si? namówi? Ivy na wino i "Ludzk? Stonog? 2" bez cenzury :evilbat:

qfas 
Cactuar
Skwaszony Buc

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 01:00   

Wigili? sp?dz? zapewne na dy?urze, bo czterokrotna stawka za wieczór, kiedy nic si? nie dzieje to jest to:). Prze?ycia religijne? Hmm, w innym miejscu porozmawiamy mo?e o religii gdzie? indziej. A same ?wi?ta? Fajnie jest, ludzie staraj? si? by? dla siebie mili, spotykam si? ze znajomymi, których nie widzia?em od poprzedniej gwiazdki, w radiu leci Wham, a jak si? cz?owiek zakr?ci, to i prezent dostanie. Plus, oczywi?cie, senseless nostalgia - choinka i dekoracje ?wi?teczne jako? tak pozytywniej nastrajaj? cz?owieka do ?wiata.

No to wi?c - weso?ych!

squall_black 
Kupo!
Whatever...

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 09:04   

Kr??y zabobon, ?e bo?e narodzenie to ?wi?ta rodzinne, wi?c raczej olej?. Z racji tego, ?e zrobi?em si? strasznie aspo?eczny, b?d? siedzia? w pracy tak d?ugo jak to mo?liwe, a po powrocie...zamiast barszczu z uszkami b?dzie piwo z chipsami. No i oczywi?cie darcie mordy, ?e znów zabijam ducha ?wi?t - standardowa procedura. Mo?e w nieoczekiwanym przyp?ywie dobrej woli za?o?? s?uchawki, ?eby reszta domowników mog?a sobie pos?ucha? kol?d zamiast Black River czy Nightwisha.

qfas napisał/a:
w radiu leci Wham

Mam nadziej?, ?e padnie mi na s?uch - szkoda zniszczy? nowiu?kie radio :razz:

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Pon 12 Gru, 2011 10:09   

Ababeb napisał/a:
To jako? przeszkadza? Ludzie pewnie b?d? obchodzi? ?wi?ta jeszcze za panowania Imperatora Ludzko?ci, co wi?cej, za?o?? si?, ?e nawet Si?y Chaosu b?d? to obchodzi?.

Dok?adnie... Xmas ma w dzisiejszych czasach tyle z religi? wspólnego co mój laptop. Bo sk?d si? wzi??y te ?wi?ta? Schrystianizowany Rzym musia? czym? przecie? zast?pi? poga?skie ?wi?to ku czci ichniejszych bo?ków natury, wszak to dzie? przesilenia zimowego...

Ale ja tam od zawsz? lubi?em i b?d? lubi? te ?wi?ta. Ot, jako? tak milej si? na wszystko patrzy. I na?re? si? mo?na. I od paru lat nikt mnie od ?ydów nie wyzywa ;] (nie martwcie si?, znudzi si? ka?demu). Ogólnie to wol? gdzie? jecha? na te ?wi?ta, czy do rodziców czy "te?ciów", bo samemu nie chce mi si? nic gotowa?, a na?re? to si? ch?tnie na?r? ^^ Prezenty? Jak dla mnie akurat mog?o by ich nie by?. Albo jakie? skarpetki tylko. No ale wtedy gospodarka ?wiatowa by pad?a, wi?c...

Weso?ych, Krypciaki, mimo wszystko. Albo przynajmniej bezproblemowych ;] <dla mnie te ?wi?ta trwaj? tak naprawd? ok. 1,5h.... tyle ile trwa wy?erka wigilijna ;) >

Za du?o o ?arciu w tym po?cie.... to znaczy, ?e czas na ?niadanie.

Odpowiedz do tematu