Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Go Go Yubari
Sro 16 Gru, 2009 15:34
pozdrowienia z Japonii
Autor Wiadomość
okonomiyaqi 
Kupo!
script kiddie

Wysłany: Sro 16 Gru, 2009 15:00   pozdrowienia z Japonii

Czo?em ekipo.

S?owem wst?pu, mo?liwie krótkiego. Jestem obecnie w Japonii, na wymianie studenckiej, jutro premiera nowego Fajnala, mam zaklepany egzemplarz. Rozumiem ?e zanim gra dotrze st?d do Europy, zejdzie kwarta?. Pomy?la?em ?e mo?e kogo? uciesz? dziel?c si? wra?eniami na gor?co. ;) Obawiam si? niestety ?e pisarz ze mnie s?aby i brak mi b?dzie bajery na zrobienie z tego ca?ego bloga, ale na pocz?tek, my?l? tak sobie, je?li kto? mia?by pytania coby w?tpliwo?ci i niepewno?ci rozwia?, to walcie ?mia?o. xD tyle mog? zrobi? dla konsolowej braci na starym kontynencie.

Z góry dzi?ki za zainteresowanie, i do przeczytania nast?pnym razem!

hay 
Cactuar
Jak gadaj? Cactuary? :/

Wysłany: Sro 16 Gru, 2009 15:25   

S?owem wst?pu, doceniamy i w ogóle fajnie, ale je?li strzelisz jakiego? spoila to bior? IP od moderacji, kupuj? bilet i lec? ci? udusi?...

A tak powa?niej, spoilery fe, co do reszty... Trudno mi powiedzie?, osobi?cie wola?bym sam ?ykn?? wszystko na ?ywo ni? czyta? detale, których Square nie udost?pni?o do tej pory, co mo?e oznacza?, ?e mog? by? wystarczaj?co fajne by samodzielnie je odkry?.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 16 Gru, 2009 15:33   

hay napisał/a:
jakiego? spoila to bior? IP od moderacji, kupuj? bilet i lec? ci? udusi?...

Z?o?ymy si? ekip? na ten bilet...

hay napisał/a:
Trudno mi powiedzie?, osobi?cie wola?bym sam ?ykn?? wszystko na ?ywo ni? czyta? detale, których Square nie udost?pni?o do tej pory, co mo?e oznacza?, ?e mog? by? wystarczaj?co fajne by samodzielnie je odkry?.

Racja.

DLATEGO:
okonomiyaqi
a) nie potrzebujesz ca?ego tematu, ?eby si? podnieca? XIII. Serio. Starczy w ogólnym temacie.
b) Oznaczaj spoilery! Ani mi si? wa?, bez oznaczenia wali? cennymi informacjami.
c) Spoilerem nie jest "omg, grafa jest powalaj?ca!". Spoilerem jest "zw?aszcza, gdy jest akcja taka i taka, gdy ta osoba robi to i bum".

Zrozumiano? Fajnie. Temat ogólny czeka na Twój komentarz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi