Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie
Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sob 06 Cze, 2009 07:45   Ogólnie

Odrzuca?o mnie od WoWa przez lata. A to za jaskrawe kolory, a to design bleh etc. etc.
Potem ?ci?gn??am trial i moje zdanie nie uleg?o zmianie. Min??o troch? czasu i (z winy Vinniego, pozdrawia?) zmieni?am zdanie. W nag?ym odruchu "chc? gra? w WoWa" kupi?am main gr?, oba dodatki i ruszy?am z tym koksem. Jak to ja, zaczyna?am z 10 razy. Bo to rasa inna fajniejsza, a to profesja ciekawsza etc.
Obecnie uwa?am, ze WoW to gra znakomita, gdy chcesz sobie w spokoju pogra? bez przejmowania si? innymi. Logujesz si?, robisz co chcesz i wylogowujesz si?. FFXI nie daje takiej wolno?ci. W jedenastce stoisz i szukasz party (lub szukasz ludzi, ?eby z?o?y? w?asne), potem szukasz kampu i bijesz. Trwa? to mo?e ca?e wieki. Je?li Ci co? nagle wypadnie - kl?ska.
Kolejn? zalet? jest brak konkretnych zone. Zmieniasz lokacj? i masz napis. W FFXI ka?da nowa zona si? ?aduje, a w mi?dzyczasie tracisz rozmow? na chacie czy tellu. Bez sensu.
Co prawda w WoWie mo?na mie? tylko jedn? profesj? jedn? postaci?, ale za to nie trzeba robi? subjobów i rozmienia? si? na drobne. Masz job i expisz. Wsio.
Poza tym znaczny % expa mo?na zdoby? robi?c misje, co jest imo ?wietnym rozwi?zaniem. Nie trzeba wybiera? misja czy exp, exp czy misja >.<'
Kolory s?, jakie s?, ale mo?na si? przyzwyczai?. Za to ?mieszy mnie gadanie WoWowców, ?e gracze FFXI maj? co? z rozmiarami. Niby, ze du?e miecze? Widzia?am ostatnio tak ogromny i oczoje...kolorowy miecz in WoW, ?e wszelkie z XI si? chowaj? *rotfl*.
W ogóle porównywanie tych dwóch tytu?ów mija si? z celem. To zupe?nie ró?ne gry. Jedna nastawiona na wspó?prac?, druga na samodzielno??. Ju? pomin? AH, systemy etc.
Zastanawia mnie jednak wydawanie maj?tku na transfer 1 [sic!] postaci z servera na server. Zdzierstwo i tyle.

King VERMIN! 
Cactuar

Wysłany: Pią 25 Gru, 2009 16:45   

Przegra?em ju? 3 lata w to co? i przejad?o mi si?, szczerze mówi?c. Niestety, gram najbardziej znienawidzon? klas? przez Blizzard, czyli Rogue. Do tego jestem graczem o orientacji PvP, a wi?c areny, bg etc.

Niestety, Blizzard nie ma zbyt za wiele do zaoferowania je?li idzie o te cz??? gry któr? uwielbiam. PvP jest zupe?nie niezbalansowane, dzia?a na zasadzie papier-no?yce-kamie?; jaka? klasa t?ucze inn?, pewnymi klasami nie pokonamy innych, etc. Dlatego teraz zacz??em ci?? w Warhammer Online. Tutaj przemawiaj? do mnie dwie rzeczy, mianowicie bardziej mroczny i pos?pny ?wiat, oraz idealne (póki co) PvP. No i nie zgodz? si? z "Logujesz, Grasz, Wychodzisz". Tutaj by mie? w miar? wymaksowan? posta? trzeba po?wi?ci? niewiarygodnie wiele czasu (Zebranie sezonu, zagemowanie tego, wyenchantowanie i wszystko co z tym zwi?zane). Ogólnie to wygl?da IMO w ten sposób:

Proste, lubisz PvE? WoW. Lubisz PvP? WAR.

Nie porównuj FFXI do WoW, to zupe?nie inna klasa. FFXI jak ka?dy jrpg to t?py grinder, w WoWie gra tak na dobr? spraw? dopiero ZACZYNA si? jak stukniesz 80.

Wsjo.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 17:50   

King VERMIN! napisał/a:
w WoWie gra tak na dobr? spraw? dopiero ZACZYNA si? jak stukniesz 80.

No patrz. Czyli PRAWIE jak w FFXI :lol: Pomijaj?c te 5 leveli ;)

Ciekawam nowego dodatku do WoWa, aczkolwiek pono? ssie.

lolish 
Kupo!
looooooooool...

Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 23:39   

Ja uwa?am, ?e WoW ssie od czasu pojawienia si? TBC ;/.
HAHAHAHAHA

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 30 Gru, 2009 00:03   

Z ?aski swojej móg?by? jako? rozwin?? swój wywód, zw?aszcza, ze mo?e on kogo? (patrz: mnie) zainteresowa?.

lolish 
Kupo!
looooooooool...

Wysłany: Czw 31 Gru, 2009 02:53   

Np.:
-Resilience popsu? wszystkie buildy które opiera?y si? na critach.
-Zniesiony zosta? honor ranking (czy jako? tak, ju? nie pami?tam :D ), a wstawione zosta?y areny, których ja osobi?cie nie trawi?.
-Z tego co wyczyta?em, mo?na (lub b?dzie mo?na, nie ?ledz? ju? wowowych nowo?ci) zmienia? frakcj?, lol wtf? :570:
-Player mo?e u?ywa? mountów od lvl 20 (albo 30). Pora?ka.
-?eby zdoby? paladynowatego i warlockowatego lvl 60 mounta nie trzeba wykonywa? Q, które moim zdaniem by?y bardzo fajne :< .
Znalaz?o by si? wi?cej, ale niestety moja pami?? zawodzi kiedy jest najbardziej potrzebna D:.
HAHAHAHAHA

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Wto 09 Lut, 2010 22:05   

Ojej, chyba dawno ju? mnie tu nie by?o. :)

1.Wg mnie Resilience wcale nie popsu? tych buildów, nadal popularne s? np Arcane/Fire w?a?nie na Critach.
2. Honor ranking zosta? zniesiony? W TBC na bank by?, mo?e pó?niej zosta? zniesiony?! (ju? od dawna nie jestem "na czasie", ale w TBC oczywi?cie gra?em) :]
3. Zwyczajna plotka, bzdet i tyle. Jestem pewny, ?e nie b?dzie mo?na. Mo?e kto? se zrobi? video jak u?ywa s?awnego Orb of Deception i tyle. Pe?no jest takiego syfu w sieci ;/ Kiedy? natrafi?em na YT na filmik z jakim? bodaj?e modem, ale z "priva" (prywatnego serwera).
4. Od 30. I to nie pora?ka, tylko zaproszenie graczy do brania udzia?u w BG - Arathi Basin na piechot? ssie.
5. Nie wiem czy do ko?ca Ci? zrozumia?em, ale..nic im nie broni kupi? mounta i robi? q ;]
6. Z ch?ci? odpowiem :) Pozdro

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 07:47   

Vivi714 napisał/a:

3. Zwyczajna plotka, bzdet i tyle. Jestem pewny, ?e nie b?dzie mo?na. Mo?e kto? se zrobi? video jak u?ywa s?awnego Orb of Deception i tyle. Pe?no jest takiego syfu w sieci ;/ Kiedy? natrafi?em na YT na filmik z jakim? bodaj?e modem, ale z "priva" (prywatnego serwera).

Mimo, ze nie gram w WoWa to akurat wiem, ze nie masz racji ;) Blizzard juz jakis czas temu zapowiedzialo, ze Faction-change zostanie wprowadzone. Nie kojaze tylko, czy wiadomo kiedy (a moze juz to sie stalo, nie sledze jakos bacznie tej gry :D )

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 17:38   

Je?eli masz racj?, to..jest to moim zdaniem rozwi?zanie g?upie :shock: . Po prostu wed?ug mnie wtedy cz??? fabularna serii Warcraft za?ama?aby si?. Mam nadziej?, ?e nigdy tego nie wprowadz?. (Rozwa?am ewentualnie pogra? w wakacje, teraz za ma?o wolnego czasu na gr?, i tak nie jestem pewny, czy to dobry pomys?). Teraz na pewno tego nie ma, mo?e jak wyjdzie Cataclysm. Wiem, bo czyta?em recenzj? WotLK. ;)

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 19:00   

Tzn., ?e co? ?e graj?c draenei b?d? mog?a kumplowa? si? kwazim graj?cym taurenem i razem z nim wybija? night elfy? :D Me want!

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 21:44   

Nie, ze bedziesz np. mogla swojego Draenei przetransformowac na Taurena :p
Zmiana rasy na ta z drugiej frakcji (bodajze w obrebie frakcji juz sie nie bedzie dalo) uwzgledniajac oczywiscie fakt, ze wybrana rasa moze byc twoja klasa.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 10 Lut, 2010 21:52   

Gokulo napisał/a:
Nie, ze bedziesz np. mogla swojego Draenei przetransformowac na Taurena

Zmieni? moj? ?liczn? fioletowa draeneike na mu?k?? . . . No, thanks ; ;

Szczerze fajny pomys? na wypadek gdyby si? odwidzia?o, albo by?aby taka potrzeba (np wszyscy twoi znajomi graja trollami, a ty night elfem lol). I tak najwi?kszym przegi?ciem ever (chocia? wielce przydatnym) by? IMO Level Sync w FFXI XD
Zwyk?a zmiana rasy i frakcji to nie jest wielkie halo. Gdyby mo?na by?o np. takim trollem wspiera? krasnoludy to hmm...by?oby interesuj?ce, ale pewnie by wiele w wowie pomiesza?o eh.

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Pon 03 Maj, 2010 20:53   

Heh, ja nic w tym ciekawego nie widz?. Po prostu moim skromnym jak zawsze zdaniem dobrze jest jak jest. I tak za du?o jest tych "organizacji" typu jedna lokacja z Krwawymi Elfami po stronie Przymierza. Niby takie innowacyjne, a po d?u?szym zastanowieniu denne. Nawet w grze nie znajdziesz w?tku który by o tym mówi?, co najwy?ej w ksi??ce. Jak wyjdzie Cataclysm b?d? nowe rasy...co o nich my?licie (dla przypomnienia: Worgeni w Przymierzu i Gobliny w Hordzie)?

PS: Lolish...co takiego niestrawnego jest w arenach?

Majkel222 
Kupo!
:D

Wysłany: Pon 21 Cze, 2010 22:52   

Vivi714 napisał/a:
PS: Lolish...co takiego niestrawnego jest w arenach?

Zapewne to ?e ludzie na WCG zgarniaj? za to du?? kase. :roll:

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 01 Gru, 2010 21:32   

Nowy dodatek juz w przysz?ym tygodniu w sprzeda?y. Obejrza?am filmik i przyznam, ze mnie nasz?o na WoWa. Sta?o sie tak m.in. za spraw? FFXIV, która zaliczy?a epic-fail-start. Zanim si? rozkr?ci ta biedna XIV, to chyba póki co wróce do WoWa __^__'. Zw?aszcza, ze zmiany zapowiadaj? sie ciekawie :3

http://www.youtube.com/wa...nE&translated=1

Odpowiedz do tematu