Poprzedni temat «» Następny temat
Modowie na Krypcie s? be, fuj i ble, poniewa?...

Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :>
Go Go Yubari
45%
 45%  [ 20 ]
Grzybek z Octu
4%
 4%  [ 2 ]
Gveir
0%
 0%  [ 0 ]
Ivy
0%
 0%  [ 0 ]
Lenneth
4%
 4%  [ 2 ]
"Maskotkom" mówi? NIE
45%
 45%  [ 20 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 11:34   

kwazi napisał/a:

Rozumiem jakby?my pisali o tym jak zako?czy? g?ód na ?wiecie albo który proszek jest lepszy. Ale seria FF to TYLKO gra - w dodatku z brod? - i nie da si? o niej pisa? w niesko?czono?? (nawet je?li zaczniemy dublowa? kwestie ju? niejednokrotnie poruszane). Wszystko si? kiedy? zu?ywa i IMO to jest przyczyn? naturalnej ?mierci tematów a nie polityka moderacji etc. :lol:

Przebywa?em kiedy? troch? na forach Final Fantasy Wikia (fakt, ?e zdominowanej przez czternastolatków), i mnóstwo tam tematów w stylu "twój ulubiony trójk?t w FF", "jak wymawia? <<Masamune>>" "Najlepsza klata w serii", co mo?e zani?a poziom dyskusji, ale jednak jaka? dyskusja tam jest. Dzi?ki temu maj? kilka nowych tematów dziennie i si? nie nudz?. :lol:
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Emoonia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 12:45   

Sephiria napisał/a:
Go nie ma z nami ju? od prawie dwóch miesi?cy, dzi?kowa? Krakowi którego Emoonia skutecznie omota?a sobie wokó? palca.

Kurcz?, napisa?am na tym forum ledwie kilka postów, a tu od razu takie wyró?nienie :roll: Napisa?am do Admina, bo od drobnej dyskusji, która si? tu wywi?za?a, min??y trzy tygodnie, po których znalaz?am w skrzynce powiadomienie o zakwalifikowaniu mnie do grupy maskotek (pewnie w ramach ?ycze? ?wi?tecznych, koniec grudnia by? ;) ). Nie, ?eby mnie to jako? szczególnie tkn??o, poniewa? na forum prawie si? nie pojawiam i ró?owy kolor bardzo lubi?, ale zdziwi?o mnie, ?e czekano a? trzy tygodnie, ?eby utrze? mi nosa. Gdybym zosta?a maskotk? po tych kilku postach, dosz?abym pewnie do wniosku, ?e GGY ponios?a z?o?? czy co?, i prawdopodobnie nie poczuwa?abym si? do ?adnej interwencji, ale skoro zrobiono to po tak d?u?szym czasie, pomy?la?am, ?e to mo?e jaka? wi?ksza sprawa. Wi?c napisa?am do Admina, tyle. Nie przeceniajcie mnie. :wink:

Nie mieszam si? do Waszej pracy, bo to jest Wasze forum i to Wy wk?adacie wiele wysi?ku w to, ?eby by?o tu czysto. Ale, je?eli jaka? sprawa dotyczy bezpo?rednio mnie, to logiczne, ?e b?d? si? odzywa?. Najbardziej martwi mnie to, ?e taka dobra strona jak Krypta ma tak? kiepsk? opini?, m.in. w?a?nie dzi?ki zbyt agresywnej moderacji. Jest wiele innych for, na których udaje si? utrzyma? porz?dek bez wytaczania takich dzia? jak tutaj. Mo?e po prostu taki Wasz urok, nie wiem.
W ka?dym razie widz? ostatnio wiele pozytywnych zmian, cho?by takich, jak powstanie tego w?tku ;)

CoD 
Kupo!
Creator of Destiny

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 14:57   

Przyzna? si? buce, kto prócz Gagsa odda? g?os na Lenn :evil:

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi

squall_black 
Kupo!
Whatever...

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:34   

CoD napisał/a:
Przyzna? si? buce, kto prócz Gagsa odda? g?os na Lenn :evil:

Chyba ma?o wa?ne, skoro ten kto? nie mia? odwagi si? wypowiedzie?. Jaka? maskotka si? zdenerwowa?a na moderacj?, bo wytkni?to jej b??dy :twisted:
Je?li si? myl? (a w?tpi?) to zwracam honor.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:40   

Komu Lenn wytyka?a b??dy? :lol:

Emoonia napisał/a:
Najbardziej martwi mnie to, ?e taka dobra strona jak Krypta ma tak? kiepsk? opini?, m.in. w?a?nie dzi?ki zbyt agresywnej moderacji.

No to opinia skoczy w gór?, bo teraz moderacji nie ma prawie wcale. :> Nie wiem dok?adnie, co zasz?o, ale Go wkurzy?a si? ostro (nawet jak na ni? :D ).

kilmindaro 
Cactuar
Let's Make K-FF Great Again

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:44   

squall_black napisał/a:
Chyba ma?o wa?ne, skoro ten kto? nie mia? odwagi si? wypowiedzie?.

Co ty piperzysz tu o odwadze? Ankieta jest anonimowa, nikt nie ma obowi?zku mówi? na kogo g?osowa? i dlaczego. Samo pytanie "Najwredniejszym modem na Krypcie jest...? :> " nie brzmi jakby wymaga?o 100% powa?nej odpowiedzi.

squall_black 
Kupo!
Whatever...

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:46   

dark_raven napisał/a:
Komu Lenn wytyka?a b??dy? :lol:

A bo ja wiem? Ró?ni ludzie ró?nie reaguj? na ró?ne zachowania :P
Zostaje jeszcze taka mo?liwo??, ?e komu? si? nudzi?o i zag?osowa? na pierwsz? lepsz? osob?

dark_raven napisał/a:
Nie wiem dok?adnie, co zasz?o, ale Go wkurzy?a si? ostro (nawet jak na ni? :D ).

To jedno z tych pyta?, które pozostanie niewyja?nione do czasu, gdy Go wróci lub kto? z szanownego zarz?du nam to przybli?y, a jedno jak i drugie jest ma?o prawdopodobne.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 20:52   

A tak z innej beczki - czy wy te? dostrzegli?cie zjawisko, ?e kiedy tylko kto? wspomni o Krypcie w jakim? innym miejscu, natychmiast zg?asza si? kto? pokrzywdzony przez "wredn? Go?"? :lol:

Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 23:58   

dark_raven napisał/a:
A tak z innej beczki - czy wy te? dostrzegli?cie zjawisko, ?e kiedy tylko kto? wspomni o Krypcie w jakim? innym miejscu, natychmiast zg?asza si? kto? pokrzywdzony przez "wredn? Go?"? :lol:

Brzmi jak komplement. Kiedy? to o mnie kr??y?y takie komplementy TT

AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Sro 25 Mar, 2009 09:29   

dark_raven napisał/a:

Gwiazdy mówi?, ?e "niewa?ne jak o tobie pisz?, byle by pisali" :) .

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Czw 26 Mar, 2009 18:58   

dark_raven napisał/a:

Zajrzyj i pogrzeb na forum PSX Extreme - od razu co? znajdziesz w tematach o FF, o Inner World nie mówi?c :lol:

uQuad 
Kupo!
Anime _43v3r

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009 21:07   

Za duzo cukru to ja sie wpisze.

Admini beznadzieja. :) Od 2 lat czasami tlumacze jak komu dobremu ze opis FF X-2 to sobie mozecie, bo jest z babolami i nie user-friendly. Ladnie pisze co jest nie tak, wisi to w dziale o bledach na krypcie ale nikt nei raczy sie zajac. Zamiast tego wolicie sobie odpowiadac w dziale pomoc co chwile zeby koles przeszedl jeszcze raz, albo odpowiadanie absurdow (w wykonaniu oczywiscie go go) ze.. i tak nie warto przechodzic na 100% bo jej sie ta gra nie podoba. Czytaj tu potem takie cos od moderatora..
Dowiem sie w koncu czemu wskazowki sa olewane? Pokazcie w ktorym punkcie z nich sie myle, podyskutujemy. :)

Vaan 
Cactuar

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009 21:13   

uQuad napisał/a:
Dowiem sie w koncu czemu wskazowki sa olewane?
Nie mog? si? tym zaj??, gdy? pono? maj? real life...

...yea right.

Animak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009 15:31   

uQuad w 100 % ci? popieram zgadzam si? ka?dy ma real Life jednak czy np tak trudno zmieni? Dark Yojimbo HP z 800 000 na 1 600 000 lub (5min roboty) czy pogrubi? tekst ?e trzeba i?? do szatni w Luce? Dobra koniec OT.

Mam pro?b? do Liderów tego forum ?eby mo?e kto? z was si? zaj?? dzia?em b??dy na krypcie (ps uQuad móg? by? tam wpisa? swój post z b??dami FFX-2 wiem i tak nic to nie zmieni ale mo?e kiedy? XD). Oraz mam za? nie pami?tam który to napisa? chyba Gveir ?e przeszed?e? na 100% FFX-2 z poradnikiem i tylko poradnikiem Krypty mo?e i tak ale dla zielonego JEST TO NIE MO?LIWE :( to mnie zniszczy?o ./.

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009 19:19   

Animak napisał/a:
czy np tak trudno zmieni? Dark Yojimbo HP z 800 000 na 1 600 000 lub (5min roboty) czy pogrubi? tekst ?e trzeba i?? do szatni w Luce? Dobra koniec OT.

Sephi ma prac?, studia i S?oneczko - aktualnie brak czasu. Krak dzia?a nad Oper? i gdzie? ci?gle je?dzi - reszta osób o randze ni?szej od admina nie ma na to wp?ywu i mo?liwo?ci, ?eby zmieni?. Czytam dzia? o b??dach jak kto? co? napisze, sam zg?asza?em tam b??dy, ale ?aden z tego zmieni? nie mo?e. Jak i wszyscy - musisz na to poczeka?.
Animak napisał/a:
chyba Gveir ?e przeszed?e? na 100% FFX-2 z poradnikiem i tylko poradnikiem Krypty mo?e i tak ale dla zielonego JEST TO NIE MO?LIWE :(

Tak, u?y?em tylko i wy??cznie opisu z Krypty. Opis z Poradnika PSX Extreme by? jedynym innym jaki mia?em pod r?k?, a napisany by? tak chaotycznie, ?e mo?liwo?ci po?apania si? w nim nie widzia?em. I na dodatek zrobi?em to przy pierwszym przej?ciu gry, b?d?c zielonym w tej tematyce. W zwi?zku z tym - je?eli s? jakie? b??dy i niejasno?ci, to przepraszam, nie zauwa?y?em, bo 100% jednak na ko?cu by?o. I tak jak z powy?szym - i Ty i uQuad i reszta userów musi poczeka?, a? kto? co? z tym zrobi.

Poza tym - je?eli widzicie b??dy, niejasno?ci... to mo?e sami napiszcie kompetentny opis przej?cia albo zaproponujcie konkretne poprawki do tych fragmentów jakie uwa?acie za niejasne i nieprzyjazne, napiszcie i wy?lijcie adminom. Je?eli b?dzie to ok. to nikt Wam w mord? nie da, a i zostanie opublikowane.

Odpowiedz do tematu