Poprzedni temat «» Następny temat
Trial FFXI

Czy trial pomo?e w rekrutacji nowych graczy?
Tak. Dzi?ki trialowi na pewno wiele osób zacznie gra? w FFXI.
13%
 13%  [ 3 ]
Nie. Trial nic nie zmieni.
9%
 9%  [ 2 ]
Mo?liwe, jednak 14 dni to ma?o.
59%
 59%  [ 13 ]
Mo?liwe. Moim zdaniem 14 dni to dosy?, zeby zapozna? si? z mechanik? gry.
18%
 18%  [ 4 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 10 Paź, 2008 12:20   Trial FFXI

Sta?o si?. Dost?pny jest 14dniowy TRIAL FFXI. W 2 tygodnie wiele si? nie zobaczy, ale trial na pewno pozwoli wam sie przekona?, ?e FFXI mimo up?ywu lat, wci?? jest wart? uwagi gr?. ?wiadczy o tym masa osób, które graj? w t? gr? ju? 4 (i wiecej) lata.

Vana'diel czeka ^^v

http://www.fileplanet.com...y-Free-EU-Trial
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Sob 11 Paź, 2008 13:48, w całości zmieniany 1 raz  

Haichi 
Cactuar
Kiss&Cry

Wysłany: Pią 10 Paź, 2008 16:40   

Przy level sync jak kto? dok?adnie zapozna si? z mechanik? gry, mo?na zobaczy? ca?kiem sporo ... ale znaj?c ?ycie wi?kszo?? oleje takie strony jak wikia czy inne serwisy informacyjne na temat FFXI i pozwiedza tylko pocz?tkuj?ce miasto(a) ...

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 10 Paź, 2008 16:43   

Wida?, ze 14 dni to ma?o, ale z drugiej strony - to nie jest darmowe mmo. SE pokazuje ci gr? i pozwala poobserwowa? co i jak. Chcesz wi?cej? Kup gr?. Logiczne rozumowanie. Dodajmy do tego fakt, ?e 1wszy miesi?c i tak jest za friko, gdy kupisz gr?.
Cud, ze w ogóle Trial si? pojawi?. G?upio, ze tak pó?no. Mimo to zauwa?y?am, ze gra si? rozrusza?a. Coraz wi?cej nowych graczy.

Haichi 
Cactuar
Kiss&Cry

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 01:37   

Jasne ... w 14 dni ca?ej si? nie rozgryzie. Ale gdyby nie by?o level sync, w 14 dni nie zrobi?oby si? prawie nic. Poza tym wida?, ?e SE stara si? za wszelk? cen? przyci?gn?? nowych graczy ... ten trial to dosy? klasyczny ruch, a level sync to nic innego jak u?atwienie ca?ej rozgrywki. Ogólnie wiadomo, ?e FFXI by?o gr? dosy? trudn?, szczególnie dla nowicjuszy. Teraz ju? tak do ko?ca nie jest, bo wszystko zosta?o u?atwione ... dzi?ki czemu wi?cej ludzi chce gra?. Tak mnie si? wydaje.

A co do rozruchu to ja niestety nie widz?, bo musia?em przerwa? gr? przez ca?kowity brak czasu _-_".

kwazi 
Redaktorzy
Deviant :]

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 09:54   

No przyznam ?e to mi?a niespodzianka :> Na bank skorzystam... Mimo, ?e mmorpg niezbyt trawie to zawsze warto pozna? co? nowego, co ma w dodatku "FF" w nazwie. Thx za info, Go.

Ciekawe, ?e wczoraj kumpel mnie namówi? na ?ci?gni?cie próbnej wersji WoW'a :lol: powoli zaczyna mi miejsca na dysku brakowa? xD

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 11:44   

kwazi napisał/a:
Thx za info, Go.

Podzi?kowania nale?? si? osobom na mmorpg. Ja tylko przekaza?am dalej ^^'

kwazi napisał/a:
Ciekawe, ?e wczoraj kumpel mnie namówi? na ?ci?gni?cie próbnej wersji WoW'a :lol:

Oh, litosci. Odwieczna wojna WoW vs FFXI. Zupe?nie inne gry. FFXI trudniejszy i ?adniejszy graficznie (imo). No, ale sam posprawdzaj. W 14 dni wiele nie zobaczysz, ale uwierz, gra warta abonamentu. Ja gram 3 lata i imo to najlepszy FF XD Cho? miewam kryzysy czasem XD

kwazi 
Redaktorzy

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 12:54   

Tu akurat nie chodzi?o o wojn? WoW vs. FFXI bo o Finalu znajomy nawet nie s?ysza? ;) Ot - czysty zbieg okoliczno?ci :] Ale fakt - sam si? przekonam co fajniejsze :D ... Jak ju? mi si? wszystko uda uruchomi? xD

Na razie ?ci?gni?cie pliku to by?a najszybsza i najprostsza cz??? xD W PlayOnline ju? si? zalogowa?em - teraz mi zasysa uaktualnienia do gry xD nieco to potrwa (10h remaining... na razie :lol: ). Ale ju? jestem nagrzany jak Arab na kurs pilota?u :D Klasyczna muzyczka Finalowska nacina z g?o?ników i ju? mi si? klimat udziela :3

Aha - i jeszcze jedno - interfejs PlayOnline jest ?wietny, klimatyczny, konsolowy a kursor w postaci kimaj?cego Chocobo mnie rozczuli?... :D

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 13:01   

Na pocz?tek (na trial nie musisz decydowa? czym chcesz gra?) radzi?abym jak?? silna ras? (elvaan lub galka) i war. Soluje si? bardzo szybko i do?? ?atwo o party. Wybierz Ramuh i daj zna?, jaki masz nick, to przyjd? Ci? podleczy? XD
<tarutaru war jest s?odki XD>

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 22:44   

Podobny darmowy trial by? dostepny juz wczesniej. Tzw buddy pass http://www.playonline.com...rial/index.html
Problem w tym, ze trzeba wyszukac kogos, kto jest w posiadaniu "ffxi:the vana diel collection", ale trial za to trwa 30 dni ;)

A ze SE wprowadzilo ten trial dla wszystkich to swietna sprawa ;) Imo 14 dni zupe?nie wystarczy by zapoznac sie z gr?, bo przeciez tylko o to chodzi - by si? z nia zapozna?. Mnie wystarczy? 1 dzie? by si? zakochac :} <choc wtdy by? inny klimat, bo poczatkowe miasta roi?y si? od newbie.. teraz miasta te sa praktycznie opustosza?e. No ale moze dzieki trialowi, znowu zakwitnie w nich zycie ^^ By?oby fnatastycznie>

Go Go Yubari napisał/a:
radzi?abym jak?? silna ras? (elvaan lub galka)

lol.. chcesz go zniech?cic juz od samego poczatku? >.<' Wszystkie rasy sobie swietnie radz?, wazne by lubiec swoja postac ^^ Ale zgodze sie z tym, by wybrac warriora na pocz?tku bo ?atwiej, <whm czy jakims thf mozna sie zniechecic> Blm te? jest fun^-^

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 23:27   

Kairi-chan napisał/a:
lol.. chcesz go zniech?cic juz od samego poczatku? >.<'

No ok... mo?e by? taru war, ale to raczej ma?y fun bez suba i z hp taru...
Ok, mo?e chce byc manthr?, sorry. Hume? Ewww. Juz lepszy elv, byle nie w subligarach.
Kairi-chan napisał/a:
Blm te? jest fun^-^

O tak. Nie ma to jak solo blm bez suba XD
Ma si? zapoznac z gr?, nie wiadomo czy ja kupi. W tym wypadku, lepiej niech ma siln? ras?, która nie ginie zbyt szybko. W ko?cu ma 14 dni XD

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Pon 13 Paź, 2008 21:50   

Go Go Yubari napisał/a:
Hume? Ewww. Juz lepszy elv

mog?abym polemizowa?
Go Go Yubari napisał/a:
mo?e by? taru war, ale to raczej ma?y fun

tarutaru jest zawsze fun ^o^ <a jaki excitement hehe>
Go Go Yubari napisał/a:
byle nie w subligarach

female onry prz.
Go Go Yubari napisał/a:
mo?e chce byc manthr?, sorry

90%-centom mithr to nie przeszkadza ;P
Go Go Yubari napisał/a:
Nie ma to jak solo blm bez suba XD

gra?am jako blm bez suba troche i naprawde jest spoko. Fakt, ze zycie tracisz szybko ale tez zadajesz bardzo duze obrazenia. A zadawanie duzych obra?e? jest bardzo fun ^.^
Go Go Yubari napisał/a:
lepiej niech ma siln? ras?

nom nie wiem czy galka specjalnie zach?ca do gry >.<'. Jakbym miala gra? galka to bym rzuci?a ffxi w k?t i bym posz?a ciasto piec >:3

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008 08:19   

Nie chce k?ama? ani nic bo nie pami?tam w 100%, ale Buddy Pass nie by? chyba do ko?ca takim trialem, bo nadal wymaga? kupienia pude?kowej wersji gry.

kwazi 
Redaktorzy

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008 08:38   

Pogra?em nieco, podkoksowa?em do 13 lv, obecnie robi? Questy/Misje :3 ... i ju? chyba wiem o co chodzi?o Go Go. Faktycznie - ten MMORPG jest inny od pozosta?ych - o wiele trudniejszy (od konsolowego sterowania poczynaj?c na czasoch?onno?ci zada? ko?cz?c).

Par? razy pad?em bo ?le obliczy?em swoje mo?liwo?ci i nie zd??y?em zwia? przed Goblinami albo ?ydzi?em na Potiona przed wej?ciem do lochu. :lol: Ale, o dziwo, zamiast mnie to wk***i? (jak to dzieje si? zazwyczaj) tylko mnie to zmotywowa?o - po?wieci?em wi?cej czasu aby si? przygotowa?, wróci? na miejsce i doko?czy? zadanie :> Satysfakcja z tego by?a potworna mimo nik?ej nagrody :D

Oprawa AV -> <3 Szczególnie muzyka przypad?a mi do gustu - po prostu Final pe?n? g?b? :] Grafa mnie na pocz?tku odrzuci?a - ale po zmianie rozdzielczo?ci w opcjach (nie?le zakopanych zreszt? w osobnym katalogu _^_ ) wszystko wygl?da schludnie, realistycznie i ... dobrze. Na razie - bez rewelacji i fajerwerków, ale nie grafa przecie? najwa?niejsza :]

Reasumuj?c - na razie poznaje podstawy tego ?wiata sam - ?a??, gadam z NPCami, wczuwam si? w misj? - i bardzo mi si? w Vana'diel podoba :D Gra zrobi?a mo?e nie zrobi?a na mnie piorunuj?cego (jak FF XII) wra?enia - ale bardzo dobre, a to jak u mnie na MMORPG "5+" ;) A te 14 dni Traila przy <do??> intensywnym graniu my?l?, ?e wystarczy podj?? decyzj? czy na d?u?szy czas dofinansowywa? Square ;)

PS.: MOG <3 ?adniejszego w serii FF nie widzia?em (s?odko tymi skrzyde?kami macha)
PS2.: Tarutaru te? urocze szkraby :3

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008 14:04   

B?d? niebawem online, to Cie zaprowadze po kryszta? do teleportacji i strefy, w której b?dziesz expowa? do 20 XD

Grafika jest jaka jest, ale jak na tak leciwego mmo, trzyma poziom imo. Szkoda, ze nie zobaczysz Wajaom Woodlands i Whitegate w te 14 dni <3

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Sro 15 Paź, 2008 01:22   

Gokulo napisał/a:
Buddy Pass nie by? chyba do ko?ca takim trialem, bo nadal wymaga? kupienia pude?kowej wersji gry.

Gdy sie wejdzie na linka ktorego poda?am to jest tam cos takiego: "Download your free FFXI", wiec chyba jednak nie trzeba kupowac gry ;) Co zreszt? by?oby bezsensu bo przecie? pierwszy miesiac w ffxi i tak jest darmowy
kwazi napisał/a:
Gra zrobi?a mo?e nie zrobi?a na mnie piorunuj?cego (jak FF XII) wra?enia

imo ff12 do?? podobne do ff11
kwazi napisał/a:
MOG <3 ?adniejszego w serii FF nie widzia?em (s?odko tymi skrzyde?kami macha)

To stworzenie jest zue, mówie ci >.< Dasz mu ?ó?ko a on bedzie ??da? jeszcze jakiego? pier?cionka bo go nie sta? na kupno prezentu dla mamy >.<' A juz nie chc? wspomina? o wredocie eventowych moogli <a zw?aszcza tego demona od bonanzy >.< > A na poczatku wydawa? sie taki mi?y... Ca?e to MHMU to jedna wielka mafia i tyle (nie próbuj tego zrozumie? kwazi ;) )
kwazi napisał/a:
Tarutaru te? urocze szkraby :3

taruuu ~^o^~ meow <w?a?ciciele tarusiów s? strasznie wykr?ceni zreszt?.. czasem sie ich boje x.x >

Odpowiedz do tematu