Poprzedni temat «» Następny temat
Redaktorzy
Autor Wiadomość
Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 20:49   

Jak wiesz ?e to b?dzie shit, to po co si? zg?aszasz? :roll:

Poza tym, przeci?tny czas oczekiwania na sprawdzenie czegokolwiek-tam-chcesz-przys?a? > 1 rok :sad:
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Lenneth 
Moderator
Twincest RLZ ^^

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 21:28   

Magik napisał/a:
W Dwa tygodnie, niegwarantuje ?e si? wyrobie, lecz postaram. Ale to naprawde b?dzie shit ;]
Z reszt? ja chc? poprawiac teksty, zaj?? si? korekcj? czy to stylistyczn?, czy to b??dów czy te? interpunkcji a nie tworzeniem stron WWW :)

W dwa tygodnie, nie gwarantuj?, ?e si? wyrobie, lecz si? postaram. [Ale] to naprawd? b?dzie shit. ;]
Zreszt? ja chc? poprawia? teksty, zaj?? si? korekcj? (korekt??): czy to stylistyczn?, czy to b??dów, czy te? interpunkcji, a nie tworzeniem stron WWW.
Sam? stylistyk? mo?e przemilcz?.
Zaiste, na korektora nadajesz si? bardzo. :)
Ostatnio zmieniony przez Lenneth Sob 15 Lis, 2008 00:28, w całości zmieniany 1 raz  

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 21:41   

Magik.
Poducz si? polszczyzny, html'a (bo to, co potrafisz, to piku?) i zg?o? si? za 4 lata.
Chyba nie oczekiwa?e?, ?e od razu damy noobowi nasze teksty do korekty? Nie masz predyspozycji i w ogóle Ci? nie znamy.
Next please.

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 22:04   

Oczywi?cie, ?e Magik nie oczekiwa?. Zreszt? napisa?em juz stosowne pw co i jak. Poza tym, biedny dark_raven spieni?by si? ze z?o?ci, gdyby omin?? go awans na rzecz kogo?, ?e tak powiem - absolutnie nowego :lol:

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 22:05   

Nieee, za?atwi?bym Magikowi darmowy bilet do Egiptu. W jedn? stron?. Spodoba?o by Ci si?.

karollo 
Kupo!

Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 12:43   

Kiedy? pisa?em , ?e mog? co? stworzy? , ale prosili?cie ?ebym poprawi? pisowni? i dopiero si? zg?osi?.?wiczy?em i powracam z moim pytaniem :
Lubi? pisa? na temat FF i je?li chcecie , to mog? co? podes?a? do sprawdzenia.Mo?e to by? o FF CC lub FF XII itd. Co wy na to?

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 14:15   

Nie stawia si? spacji przed przecinkiem.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 17:25   

Dark. To, ze jeste? emo i wkurzony, to nie wina moja, ani reszty userów. Przesta? wreszcie pisa? bezsensowne posty, bo dam ci 3 warny, ?eby? sobie och?on??. Masz problem? Zg?aszaj si? do administracji. Administracja ci? olewa? A co my Ci na to poradzimy. Forum nie s?uzy do Twojego wylewania ?ali. To ja powinnam si? wkurza?. 4 lata sprz?tania, bez zarobków i teraz MOJA Shiva jest ogólnie dost?pna. Rz?dam Aurona lub Lulu PFT EMO DRAMA FOCH.

[ Dodano: Nie 16 Lis, 2008 17:28 ]
karollo, a co Ci tak spieszno? Z tego co widz?, to dalej nie jest to idea?. chcesz spróbowa?? Napisz samodzielnie artyku? na 3 strony na dowolny temat, np. o wiewiórkach czy wombatach (SAMODZIELNIE) i prze?lij Sephirii. Jak si? za rok pojawi, to b?dziesz wiedzia?, czy masz szans?.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 17:42   

Akurat tym postem chcia?em krótko i tre?ciwie, acz bezbole?nie zasugerowa? koledze Karollo, ?eby jeszcze troch? po?wiczy?. Anyway, jestem ju? weso?y i u?miechni?ty :D Jupi. I bardzo przepraszam za przyczynianie si? do inflacji warto?ci Shivy.

?eby nie by?o OT, i ?eby Go nie mog?a mi posta usun??, to odpowiem tu na pytania Kraka, bo wy??czy? PW i maila, i nie bardzo wiem, jak sobie wyobra?a odpowied? w tym momencie. :roll:
1. W HTMLu robi?em kiedy? na pocz?tku gimnazjum jakie? baardzo proste strony na zaliczenie, wi?c odrobin? podstaw pewnie pami?tam. A najwa?niejsze komendy i tak si? gdzie? w necie znajdzie.
2. Ostatnio naby?em Crisis Core, ju? drugi raz przechodz?. Tylko nie wiem, czy da si? do tego napisa? opis inny ni? "wal i wciskaj kwadrat jak przeciwnik atakuje". Jakby co, to mo?na spróbowa?.

karollo 
Kupo!

Wysłany: Wto 25 Lis, 2008 21:53   

Mam teksty na temat Sky Pirate Den oraz Loot. S? napisane w notatniku, ale zawsze mog? przepisa? w wordzie. Je?li chcecie zobaczy? jak to wygl?da, to powiedzcie komu mam podes?a?.Je?li jednak nie chcie to napiszcie, ?e nie mam po co si? stara? bo moje teksty wam s? nie potrzebne.Wtedy dam sobie spokój, bo nadal je trzymam dla k-ff :P .

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 25 Lis, 2008 22:04   

Co do Sky Pirate's Den, to jest to w nieopublikowanej jeszcze cz??ci moich opisów.

karollo 
Kupo!

Wysłany: Wto 25 Lis, 2008 22:14   

Ok to Sky odpada:P a...no i gratuluj? Ci koloru <zielonego>:P

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 27 Lis, 2008 20:16   

Korollo, szczerze pow?tpiewam, aby 14latek umia? poprawnie napisa? poradnik, ale pode?lij co masz do Sephi...mo?e za rok przeczyta.

Dark. Jeste? redaktorem i winiene? pisa?, a nie zniech?ca? byle userów do pisania. W?adz? wykonawcz? maja tutaj modowie i admini i to oni podejmuj? decyzje. Je?li chce spróbowa?, ok. Problem tylko tkwi w aktywno?ci Sephi.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Czw 27 Lis, 2008 20:23   

Go Go Yubari napisał/a:
Dark. Jeste? redaktorem i winiene? pisa?, a nie zniech?ca? byle userów do pisania. W?adz? wykonawcz? maja tutaj modowie i admini i to oni podejmuj? decyzje. Je?li chce spróbowa?, ok. Problem tylko tkwi w aktywno?ci Sephi.

Eee? Nikogo nie zniech?cam, pisz? tylko, co napisa?em, ?eby facet nie napisa? czego?, co ju? jest. :roll:

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 27 Lis, 2008 20:40   

Mówi? ogólnie. Jakby? poczyta? swoje ostatnie wypowiedzi bardziej obiektywnie, to by? zrozumia?, co mam na my?li.

Anyway. Polecam napisa? list?: co macie/masz w przygotowaniu, w planach i czekaj?ce na korekt?. Wtedy nie b?dzie w?tpliwo?ci.

Odpowiedz do tematu