Poprzedni temat «» Następny temat
Redaktorzy
Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 01 Paź, 2008 16:27   

Cytat:
A pomy?l co to b?dzie, jak urodz? dziecko - ja raz na 2 tygodnie na Krypcie to b?dzie ?wi?to lasu.

<wizja rozmna?aj?cej si? Sephii jest przera?aj?ca>

Materia?y na Krypt? ostatnio bardzo rzadko wpadaj?. Pustki w FFXII, FFXIII stare w ogóle... Chcesz tego Sephi, czy nie, jeste? tutaj swego rodzaju "wyroczni?". Wiem, ze Krypta mo?e ci zwisa (w porównaniu z reszt? ?ycia), ale jakby nie by?o, jest to jakim? tam obowi?zkiem. Jeste? niezast?piona, czy ci si? to podoba czy nie. Cud, ze w ogóle pojawiaj? si? ch?tni do znaczka Shivy i co? pisz?, a z takim podej?ciem osoby, która ma praktycznie ostatnie zdanie w tej kwestii, mo?e im si? odechcie? pisa? cokolwiek. :roll:

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008 16:24   

Sephi napisał/a:
Potem by?a rozmowa, ?e si? z Gveirem mieli?cie zdeklarowa?
Ale zauwa?, ?e napisa?em ?e:
Ja napisał/a:
Hm, umawiali?my si? na podzia? pracy, ale Gveir wyjecha?, wi?c chyba nic nie stworzy w najbli?szym czasie. Poprawi?em w moich opisach (nadal s? na poprzedniej stronie tego tematu) troch? b?edów i doda?em przedmioty, które mo?na ukra?? przeciwnikom. Czy nie da?o by si? ju? teraz u?y? tego, co mam, a ewentualne opisy Gveira doda? w przysz?o?ci? Bo nied?ugo minie rok od powstania tego tematu, a dzia? FF 12 nadal ?wieci pustkami

Go napisał/a:
Cud, ze w ogóle pojawiaj? si? ch?tni do znaczka Shivy i co? pisz?, a z takim podej?ciem osoby, która ma praktycznie ostatnie zdanie w tej kwestii, mo?e im si? odechcie? pisa? cokolwiek.

W?a?nie. Jak wyjdzie XIII, szukajcie innego frajera. :roll:
Sephi napisał/a:
a ja nie mia?a czasu specjalnie kontrolowa? sytuacji z prostego powodu: brak czasu. Od kwietnia to ja mia?am zapierdal i zwa? ?e w tym roku na Krypt? przeznaczam przynajmniej 40% mniej czasu ni? w roku ubieg?ym. A pomy?l co to b?dzie, jak urodz? dziecko - ja raz na 2 tygodnie na Krypcie to b?dzie ?wi?to lasu.

GZO - trafi?em :D

A powa?nie - je?eli nie Ty, to kto ma si? tym zajmowa?? Mamy trzech adminów, i wszyscy wpadaj? tu coraz rzadziej. :roll:
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Sob 04 Paź, 2008 15:25   

Dobrze - prze?lij co masz. Postaram si? to przejrze? pod k?tem stylistycznym, potem przejrzy to korektor merytoryczny.

Tylko mail, który mam w profilu nie jest tym którego regularnie u?ywam. Po adres zg?o? si? na PW.
Let down and lived and let go.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 21 Paź, 2008 20:08   

Masz wszystko dwie strony temu :roll:

[ Dodano: Wto 21 Pa?, 2008 21:08 ]
I co? :roll:

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Sro 22 Paź, 2008 15:06   

Mia?e? si? zg?osi? na PW po adres. Jako? nie widz? zg?oszenia w wiadomo?ciach.
Let down and lived and let go.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Sro 22 Paź, 2008 15:27   

Lol. Je?eli masz tu wszystko, to po co jeszcze gdzie? indziej przesy?a?? :roll:

Dobra, niech b?dzie, napisz? Ci to na PW, nie wiem po co. I tak nie wierz? ?e te teksty kiedy? pojawi? si? na stronie.

Krakers 
Administrator

Wysłany: Czw 23 Paź, 2008 15:02   

Wypowiem si? te? jak to jest ze strony technicznej.

Najlepiej by by?o, jakby osoba pisz?ca zna?a minimalnie html. Mo?e wtedy robi? wszystko i wrzucenie tego na stron? trwa 5 sekund. Je?li pisane jest co? w Wordzie to konwersja do poprawnego HTMLa trwa cz?sto kilka godzin (obrazki i tabelki zw?aszcza).

Je?li kto? ze znajomo?ci? htmla i css chcia?by pisa? co? na Krypt? to taka wspó?praca by?aby idealna.
Ostatnio zmieniony przez Krakers Wto 11 Lis, 2008 15:55, w całości zmieniany 1 raz  

Magik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lis, 2008 13:56   

Witam.
Mog? by? osob? odpowiedzialny za korekt? tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.
Równie? znam HTML w stopniu podstawowym wi?c mog? doda? do teksu wszystkie tagi.

Pozdrawiam
Magik

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 13 Lis, 2008 20:21   

Magik napisał/a:
Mog? by? osob? odpowiedzialny za korekt? tekstu, o ile to stanowisko jest wolne.

Jak na razie, nie widzia?am Twoich wypocin, wi?c mój g?os jest na: NIE.

Magik napisał/a:
Równie? znam HTML w stopniu podstawowym wi?c mog? doda? do teksu wszystkie tagi.

WOW . . . . .

Magik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 13:42   

No tak, du?o na forum nie pisa?em jeszcze.
Za? nie rozumiem twojej reakcji na moj? znajomo?? HTML. Napisa?em to, poniewa? w trakcie korekty mog? doda? wszystkie tagi, aby administracja mia?a spokój.

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 16:04   

Magik napisał/a:

Je?li mo?esz, prze?lij jaki? swój projekt strony kodowanej w htmlu. PoZdRo.

Magik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 16:27   

Cytat:

Wi?c obrazki, pogrubienia, kursywy, kolory dodam, co nie umiem - sprawdze w kursie ;]

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 16:41   

Magik napisał/a:
Wi?c obrazki, pogrubienia, kursywy, kolory dodam, co nie umiem - sprawdze w kursie ;]

Wielkiej pomocy to to adminom nie daje. No sorry, ale ja robi?c layouty na blogi, potrafi? kolor zmieni? i wstawi? obrazek. Przyjd?, gdy b?dziesz umia? co? bardziej...profesjonalnego.

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 16:48   

Cytat:

No wi?c dobrze, panie Magik. Znasz te, hmm...podstawy, a to czego nie wiesz, douczysz si? lub doczytasz. Chcia?bym zobaczy? jaki? efekt Twojej pracy (potraktujmy to jako portfolio) za dwa tygodnie, tj. 28.11.08. Prosta stronka z paroma odno?nikami. Tematyka dowolna.

Magik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lis, 2008 20:10   

W Dwa tygodnie, niegwarantuje ?e si? wyrobie, lecz postaram. Ale to naprawde b?dzie shit ;]
Z reszt? ja chce poprawiac teksty, zaj?? si? korekcj? czy to stylistyczn?, czy to b??dów czy te? interpunkcji a nie tworzeniem stron WWW :)

Odpowiedz do tematu