Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Go Go Yubari
Wto 02 Cze, 2009 22:14
Kreskówki
Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 10:51   Kreskówki

A? dziw mnie bierze, ze nikt na ten temat jeszcze nie wpad?. Mamy o mandze i anime, a o kreskówkach mamy quiz. Tak wiec czas na rozmow? na ten temat ;)
Ulubione kreskówki, postacie etc.
To ja zaczn?.
Bacio. Co jak co ale do Batmana to ja mam s?abo??. Zw?aszcza, ze w polskim dubbingu ma kapitalny g?os *___* W odróznieniu od innych facetów nosz?cych lajkr? i majtki na leginsach >.<
Za charakter, czarny humor, teksty. No i za normalno?c i uzywanie mózgu zamiast pi??ci w wielu przypadkach.
:]

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 10:56   

Heh tez kocham batmana ^^ moj ulubiony superbohater, ubolewam nad tym ,ze nie puszczaja juz z nim bajek na zadnym z dostepnych u mnie kanalow.
Zawsze podobali mi sie wrogowie Batmanka, Cz?owiek pingwin czy czlowiek o dwoch twarzach^^ no i ciekawy srodek transporu mial, a nie jakies pajeczyny al'a siderman czy super latanie al'a Superman ktorego nie znosze.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 11:07   

Kimahri napisał/a:
a nie jakies pajeczyny al'a siderman

Spidey'a zostaw, bo on jest z superherosów u mnie zaraz za Batmanem. Film wyszed? do d., ale Tobey jest s?odki *_* <khem wracaj?c do kreskówki> Bardziej mnie interesowa?y komiksy ze Spidermanem ni? ta denna kreskówka -_-'' X-Manów te? bardzo lubi? <oh Gambit, ?linotok>, ale tej kreskówki po prostu nie moge strawi? (mo?e przez dubbing). Eh Wolverine *___* Tak, Wolverina kocham te? XD
Supermana nie trawi?. Zbyt przegi?ty (lasery, widzenie przez sciany, latanie i inne g.)+ niebieskie rajstopy i czerwone majtki. Bleh. No i fakt, ze w okularach nikt go nie pozna? -_- Katastrofa.
I nawet TeenTitans lubi?. Raven i Bestia wymiataj? ;) [Zw?aszcza odchy?y Bestii i Raven, która odstawia Scully o_O']

Isia 
Cactuar
nie jestem robotem!

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 11:09   

Nemesis napisał/a:
No i fakt, ze w okularach nikt go nie pozna? -_- Katastrofa.
Takie s? prawa ?wiata superbohaterów :D Zorro te? nikt w tej maseczce nie pozna?
END GEEK CODE

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 11:11   

Isia napisał/a:
Zorro te? nikt w tej maseczce nie pozna?

Ale zas?ania?a wi?cej ni? okulary :lol: ;) Maski w ogóle s? ?mieszne. Dlatego lubi? te, które konkretnie zas?aniaj? (Bacio, Paj?czek, nawet Wolvik)

Vaan 
Cactuar

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 12:07   

Batman fajny fajny;] ja mimo wszystko wola?em Wojownicze ?ó?wie Ninja :D nie przegapi?em chyba ?adnego odcinka w czasach ich ?wietno?ci. Najbardziej lubi?em Michelangelo :D bo robi? pizze, mia? najlepsz? p??te, nunchaku, no i pewnie dlatego ze mia? co? z mojego imienia :D Shredder to by? naprawde niez?y Badass przez du?e B no i troche pierdo?a w jednym :D ale to chyba przez jego gang, te ?winie i nosoro?ce ^^

Kolejna kreskówka któr? lubi?em to G.I.JOE :D mia?em chyba z siedem kaset wideo i mnostwo figurek :D które gdzie? zagine?y w akcji^^ M? ulubion? postaci? by? Falcon, taki w bia?o - szarych bojówkach i zielonym berecie, który pokaza? klase w odcinku z
Kod:
Narkotykami, kiedy to wielki z?y boss narkotykowy zosta? zasypany przez swój w?asny stuff ^^

Jeszcze jedna kreskówka która przyku?a moj? uwag? na d?u?ej to by?y Motomyszy z Marsa i Modo na swoim Harley’u :D ale ten sza? trwa? krótko, teraz ju? nie robi? takich kreskówek -_-‘ szczegolnie polskich, drugiego Bolka i Lolka, Reksia, czy innej Pyzy nie bedzie.

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 12:13   

Motomyszy z marsa? Nie cierpie tej kreskowki, teraz i kiedys jak bylem maly.
Jakies 3 myszy na motorach ganiaja jakiegos spa?laka, no nie nie dla mnie cos takiego^^.

Nie mowie nic o kreciku, mam 4 plyty DVD i tam po 10 odcinkow, ba ,one u mnie leca po 4 godziny na dobe bo moja siostrzenica chce to ogladac, odcinki krecik i balwanek czy krecik i grzyby znam na pamiec ze wszystkimi dialogami, a sa one bardzo budujace np. "tadi tadi" XD.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 13:59   

Vaan napisał/a:
Wojownicze ?ó?wie Ninja

Ale ta pierwotna wersj?, nie to nowe badziewie >.< Ja Rafaela najbardziej lubi?am. Za trójz?by i charakter ^^

Vaan napisał/a:
Shredder to by? naprawde niez?y Badass przez du?e B no i troche pierdo?a w jednym

Uwielbia?am jego kask *__*
Vaan napisał/a:
Motomyszy z Marsa

Oooo mia?am nawet tak? mysz na motorze XD Sta?a obok Rafaela i Hi-mana _^_' Ja z natury zawsze wola?am takie zabawki i kreskówki ni? Barbie i spó?ka lol. Najbardziej lubi?am tego br?zowego *.* XDD

Lubi?am swego czasu tak? kreskówk?, gdzie byli ludzie, którzy je?dzili na dinozaurach. Te dinozaury mia?y jakies obr?cze, zeby by?y pos?uszne, ale poza tym nie wiem o co chodzi?o XD

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Czw 03 Sie, 2006 15:31   

Batman - cudowny, zw?aszcza pierwsza seria, nie ta 20 lat pó?niej. Chyba najlepsza kreskówka z superbohaterem jaka powsta?a. Spiderman jest fajny - ale w komiksie, bo serial by? padaczny na ca?ej linii. X - Men, hmm cudni s? :D . Ale znowu w komiksie, bo serial by? kiepski. Za to ich nowa seria, kiedy s? m?odzi jest ju? nacznie lepsza, a nawet z rysunku lekko, Nietoperza przypomina.
Nemesis napisał/a:
X-Manów te? bardzo lubi? <oh Gambit, ?linotok>, ale tej kreskówki po prostu nie moge strawi? (mo?e przez dubbing). Eh Wolverine *___* Tak, Wolverina kocham te? XD

Sama prawda, oj sama - dwójka najfajniejszych postaci.
Nie do pobicia IMO by?y stare Transformers - pierwsza seria, która zako?czy?a si? kinówk?, w której walczyli z Unicronem, ech ca?kowite cudo ^_^. Bo Armada si? tylko na zylc nadaje - marny cie? starych epizodów. Autoboty by?y fajne, ale nie do pobicia byli poszczególni Decepticoni, ze swoim tchórzostwem, ignorancj?, g?upot?, czy megalomani? :D . No i od czasu do czasu niez?y chumor. Pierwsza klasa, zdecydowanie.

Sogetsu 
Malboro

Wysłany: Pią 04 Sie, 2006 23:03   

W dzieci?stwie bardzo lubi?em nadawane w polskiej tv Turtlesy, Kapitana Planet? i jeszcze jeden tytu?, którego nie mog? sobie przypomnie?. pami?tam jak w jedn? z sobót kiedy w szkole odrabiany by? inny dzie? nak?ama?em mamie, ?e nie ma lekcji, ?eby móc sobie ?ó?wie obej?e?.
Potem by? Cartoon Network (oczywi?cie po angielsku. uwa?am, ze robi?c polsk? wersj? tego kana?u ludzie skrzywdzili dzieci. ja si? (m. in.) z CN anglika uczy?em) i od tamtej pory moj? ulubion? kreskówk? jest Two Stupid Dogs. g?ównie ze wzgl?du na uwielbiany przeze mnie typ humoru jaki ta seria prezentuje.

Ireth 
Malboro
Ashtray Girl

Wysłany: Sob 05 Sie, 2006 10:52   

Kreskówki ....taak ..kreskówki maj? w sobie moc .... (:

A ja si? wy?amie i napisz?, ?e nigdy nie przepada?am za supermanamia, x-manami i innymi produkcjami Marvela... O_o

Uwielbia?am ( i do dzisiaj uwielbiam) Muminki, Smurfy i inne dobranocki, których tytu?ów sobie nie moge przypomniec ( ale Muminki to moja mi?o?? XD)

z tych bardziej nowozytnych ( jak jeszcze mia?am w miar? ludzk? kablówke, czyli ok 4 lata temu XD) lubi?am Ludwiczka ^^ ...Ludwiczek by? po prostu genialny ... (: ....."Kiedy by?em na wojnie...." :D

...No i Edki - nie ma to jak porz?dna g?upawka ^_____^
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cier?)
Oo. - > kropek uciekaj?cy przed lawin? ( by Cier?)

Garnet 
Ifrit
Queen Of Decadence

Wysłany: Sob 05 Sie, 2006 11:46   

kreskowki...hmm...dawno temu sie ogladalo,wiec juz za bardzo ich nie pamietam^^"
ale jedno wiem na pewno....uwielbialam Garfielda ^^" (i Farme OrsonaXD)

poza tym lubilo sie bajki Disneya (szczegolnie mala syrenka-juz wtedy zazdroscilam bohaterce takich wlosow:) )

nio i tradycyjne wieczorynki,ze smerfami na czele^^",razem z Hanna Barbera w sobotnie poludnia (Flinstonowie,Scooby Doo etc)

(ale nic nie przebije polonii 1 i jej animeXD wstawalam chyba o 5 rano i je ogladalam,chociaz odcinki znalam na pamiec :lol: z tego wzgledu szybciutko mialam u siebie wlasny tv,nio i jeszcze pegasus byl.. trzeba bylo gdzies miec tv;) )

Vaan 
Cactuar

Wysłany: Sob 05 Sie, 2006 12:00   

Garnet napisał/a:
poza tym lubilo sie bajki Disneya

Ooo wlasnie, przypomnialem sobie "Kacze Opowie?ci" uwielbiam intro ^^ chyba w ogole najlepsza seria z kaczorami. Kaczor Donald ktory mowil w jakim? tam swoim niezrozumialym narzeczu w ogole nie szlo go zrozumiec ^^ jeszcze wtedy w soboty puszczali bajki Disneya ostro po poludniu, teraz to juz chyba dawno zeszlo bo kreskowki za bardzo wypar?y gry wideo, kablowka i internet, coz takie czasy :roll:

Ireth 
Malboro
Ashtray Girl

Wysłany: Sob 05 Sie, 2006 15:21   

taa ...Disney ...do dzisiaj uwielbiam Pocahontas, a Król Lew to jedyny film na którym zawsze p?acze < _^_> i nic na to nie poradze ...a odcinki Ma?ej Syrenki do dzisiaj mam ponagrywane na kasetach vhs :p

a z tych nowszych to uwielbiam obie cz??ci "Nowych szat króla" (:

Simpsonowie (: ...jak ja ?a?uje, ze kiedy to puszczali by?am za ma?a, ?eby zrozumiec przekaz p?yn?cy z tej jak?e genialnej kreskówki (:

A polonia 1 to osobna historia, na tych bajkach si? wychowa?am i w ogóle .... ^______^
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cier?)
Oo. - > kropek uciekaj?cy przed lawin? ( by Cier?)

Sephir 
Cactuar
I'm in despair!

Wysłany: Sob 05 Sie, 2006 22:13   

Cytat:
Simpsonowie (: ...jak ja ?a?uje, ze kiedy to puszczali by?am za ma?a, ?eby zrozumiec przekaz p?yn?cy z tej jak?e genialnej kreskówki (:

Móg?bym powiedzie? to samo :D Tak btw swego czasu mia?em na dysku pare odcinków Simpsonów i dorabia?em do nich polskie napisy.... Z orygina?em mia?y bardzo ma?o wspó?nego wi?c by?o 2x bardziej g?upie i 2x ?mieszniejsze ni? normalnie xD

Odpowiedz do tematu