Poprzedni temat «» Następny temat
B??dy na Krypcie
Autor Wiadomość
Krakers 
Administrator

Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 12:13   

Drastim napisał/a:
Literówka,

Naprawione :)

squall_black 
Kupo!
Whatever...

Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 08:45   

Na tapecie FF IX :)

Cytat:
1.2. Alexandria
Przedmioty: Zombie Card, Lizard Man Card, Potion x5, Sahagin Card, 9 Gil, Fang Card x2, 27 Gil, Flan Card, Goblin Card x2, 38 Gil, Eye Drops, Tent, Phoenix Pinion, Ether, Skeleton Card, 28 Gil, 63 Gil, 92 Gil.

Brakuje itemu. Gdy po przej?ciu kontroli nad Steinerem wrócimy do Brahne, królowa da nam Silk Shirt.

Cytat:
1.3. Evil Forest
Przedmioty: (...) Black Medicine

Literówka. Blank Medicine.

Cytat:
1.4. Ice Cavern
Przedmioty: Phoenix DOwn

DOwn powinno chyba zawiera? ma?e "o" (no chyba, ?e zmieni? si? zapis Phoenix Down - taaa, wiem, ?e si? czepiam).

Cytat:
Gdy uznasz, ze jeste? gotów/gotowa id? do Gizamaluke’s Grotto. W ?rodku porozmawiaj z umieraj?cym stra?nikiem. Dostaniesz od niego Gizamaluke’s Bel.

W s?owie Bell kto? zjad? literk?.

Chwilowo to tyle. Przy okazji drugiej p?yty dopisz? co? wi?cej (bo jeszcze troch? tego jest).

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 14:28   

Ankieta z 22 lipca:

"Nie intersuje mnie to jeszcze."

Kto? zjad? "e" w "interesuje".

[ Dodano: Sob 03 Wrz, 2011 14:45 ]
Ze wzgl?du na to, ?e mój ostatni post jest sprzed miesi?ca, pozwol? sobie na "dubla". :)

Dzia? Chocographs w FFIX: Bulgocz?ca woda przy po?udniowym kra?cu Forgotten Continent. Przedmioty: 10 Remedy, 1 White Robe, 1 Genji Gloves, 1 Blue Narciss Card.

B??d: otrzymujemy "Black Robe", a nie "White Robe".

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 17:31   

To znowu ja. Pami?tacie jak si? czepia?em opisu lokacji z FFT? Autor zrobi? kaka i radz? go skarci?.
Ostatnio zmieniony przez Sephiria Nie 04 Gru, 2016 16:31, w całości zmieniany 3 razy  

Krip 
Kupo!

Wysłany: Wto 06 Gru, 2011 11:20   

Nie wiem czy to b??d, mo?e tylko ja tak mam ale jest chyba przeci??enie strony, wczytuje mi si? czasem bardzo d?ugo a inne strony szybko, mam tak i w domu i w szkole i zauwa?y?em, ?e na internet explorer od 9 w dó? czasem po wchodzeniu w stron? w googlach po prostu si? strona nie wczytuje, mo?e to co? u mnie z kompem ale napisa?em jak co? ;p

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 20:49   

Taaa , jako? ostatnio gram w fft ( heh powrót do ?róde? - nie , nie potrzebuje pomocy gdy? gr? znam na pami?? - mog? si? pochwali? , jestem pod koniec pierwszego rozdzia?u i moje postacie s? na lv 90-99 - mówi? Wam walki fabularne to naprawd? MASAKRA :) ) , Anyway co? tam szuka?em i ...

W solucji rozdzia? 4 poszed? na piwo rozumiem :) ( Albo mam walni?tego kompa albo naprawd? gdzie? zagin?? )

Z ciekawo?ci chcia?em ?ci?gn?? emu które jest w 'emulacja - fft' kit z tym ?e art dotyczy ff9 ale b??d 404 not found nie jest mi?y . Aczkolwiek komunikat krypty ?e nie mog?em znale?d? czego? tam... Egh

Rozumiem , wi?kszo?? adminów krypty ( je?li nie wszyscy ) jest w moim wieku , lub podobnym , i nie maj? czasu na g?upoty typu ff , ALE je?li WY ADMINI ( TAK GGY , SEPH , KRAK to o Was mowa ) NIE MACIE CZASU to dajcie uprawnienia komu? kto ma i chcia?by pomóc utrzyma? t? zajebiast? stron?. I nie mówi? o sobie , bo ja na 100% si? tym nie zajm? bo nie do?? ?e mi si? nie chce , to nie mam czasu. Praca , rodzina , FF'y to tylko oderwanie mojej osoby od rzeczywisto?ci i od codziennych problemów...

Pomy?lcie nad tym , bo naprawd? kff si? sypie , a jeste?cie najlepsz? stron? na polskiej scenie ff ( inner i squarezone mog? krypcie pi?ty liza? bo to typowe masówy - nawet nie chce mi si? wspomina? o innych gniotach) , i szkoda by by?o zmarnowa? tego wszystkiego.

Tyle. Oray.pl

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 20:55   

S?yszeli?my ju? nieraz, ?e dzia? FFT kuleje, niestety problem polega na tym, ?e z obecnej redakcji nikt raczej nie siedzi w tej cz??ci, sam nigdy nie gra?em. Nie wiem jak z Sephi i Krakiem, póki co moje najbli?sze plany to KH2, potem mo?e uda mi si? prze?ama? niech?? do XIII i zagra? i opisa? sequela.
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 17:52   

Obecnie m?cz? Baldur's Gate 2 po 6-ciu latach i mam wreszcie angloj?zyczny Throne of Bhaal by móc po raz pierwszy zako?czy? sag? o boskim dzieci?ciu. Poza tym, nie ukrywajmy, ?e chc? si? te? nacieszy? m??em. Przypuszczalnie za jakikolwiek FF wezm? si? najwcze?niej w po?owie marca lub od kwietnia, chyba ?e do marca sko?cz? BG 2.

Je?eli chodzi o dzia?y to moj? specjalizacj? jest seria g?ówna do cz??ci IX oraz cz??? filmowa, z Mystic Quest jako jedn? cz??ci? poboczn?. Konsoli nie mam i w najbli?szym czasie mie? nie b?d?, wi?c cz??ci X+ w moim przypadku odpadaj?.
Let down and lived and let go.

Verkonika 
Kupo!
Gomen ne

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 16:23   

"Gdy rakieta b?dzie ju? wlocie udaj si? do miejsca, w którym trzymana jest Huge materia."
2.14 Rocket Town i Przestrze? Kosmiczna, jedno z pierwszych zda?.

I wsz?dzie widz? Kujata. Czy?by kto? mia? pirata ? :twisted:

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012 19:05   

Cytat:
I wsz?dzie widz? Kujata. Czy?by kto? mia? pirata ?

Czytanie ze zrozumieniem - w?a?nie tego nie ucz? dzi? w szko?ach. Wlot (paliwa) poprawiony.

Kapitan ?enada
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012 13:09   

Kilka literówek w FAQ.W sumie to nic wielkiego ale :

- Jak doj?? do Ancien Forest, Ancien Forest to taka zielono-czerwona “wyspa” na skale nieopodal Cosmo Canyon.

- Problemy z Chorobo – kiedy, gdzie i jak hodowa??

Jeszcze przy opisie Bahamuta Zero jest zdanie "Po doprowadzeniu pozosta?ych Bahamutów (Neo i zwyk?y) na poziom Master przyjd? do planetarium i obejrzyj niebiesk? Huge materi?."

Chyba wystarczy tylko posiada? zwyk?ego i Neo, ?eby dosta? trzeciego Bahamuta.Nie trzeba doprowadza? na Master

Jeszcze jedna literówka przy przygotowaniach do walki z Emeraldem "Wskazana jest bro? z podwójnym i potrójnym wzrostem Materii (Apocalypse, Scimitarlub Javelin, Rising Sun)"

Bartez6891 
Kupo!
Hunter Extraordinaire

Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 18:29   

W dziale FF12 dotycz?cego broni i pancerzy jest bardzo powa?ny b??d, nie wiem czy uda mi si? to dobrze opisa? ale spróbuj?. Sprawa przedstawia si? nast?puj?co: otó? niektóre bronie (pancerze równie?) posiadaj? co? w rodzaju "bonusu" do danego ?ywio?u ale gra tego nie pokazuje. Ten "bonus" powoduje, ?e ataki (zarówno magi? jak i broni?) przy u?yciu tego ?ywio?u s? 50% bardziej efektywne.Tego "bonusu" nie nale?y myli? z ?ywio?em zawartym w broni. Bro? mo?e mie? "bonus" do ?ywio?u ale tylko w jednym przypadku idzie to w parze z ?ywio?em zawartym w broni-tak? broni? jest jedynie Holy Rod który ma ?ywio? ?wi?to?ci oraz "bonus" do niego.Reszta broni które taki "bonus" posiadaj? NIE ZAWIERA W SOBIE ?YWIO?U (patrz lista poni?ej).Problem polega na tym, ?e w dziale o broniach (pancerzach te?) nie do?? ,?e przy niektórych broniach nie jest to nawet wspomniane to przy innych jest pomylone z ?ywio?em zawartym w broni (staffy) a w przypadku pancerzy z ochron? przed ?ywio?em (50% obra?e? od mroku przy Black Robes).
Poni?ej podaj? list? broni i pancerzy które takowy "bonus" posiadaj? i do jakiego ?ywio?u jest ten bonus:
Six-fluted pole bonus:woda ?ywio?:brak
Holy Rod bonus:?wi?to?? ?ywio?:?wi?to?? (wyj?tek)
Burning Bow bonus:ogie? ?ywio?:brak
Zeus Mace bonus:mrok ?ywio?:brak
Cherry Staff bonus:wiatr ?ywio?:brak
Flame Staff bonus:ogie? ?ywio?:brak
Storm Staff bonus:b?yskawice ?ywio?:brak
Glacial Staff bonus:lód ?ywio?:brak
Cloud Staff bonus:woda ?ywio?:brak
Staff of Magii bonus:?wi?to?? ?ywio?:brak
Fumarole bonus:woda ?ywio?:brak
Pancerze:
White Robe bonus:?wi?to??
Black Robe bonus:mrok
Dodam,?e informacje czerpa?em z oficjalnego poradnika przet?umaczonego z japo?skiego na angielski.Link do niego jest w jednym z moich postów.Mam nadziej?,?e moje informacje pomog? w ulepszeniu dzia?u.Pozdrawiam :smile:

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Pon 28 Sty, 2013 11:55   

Sorki, ?e dopiero teraz, ale krypta, to dla mnie tylko forum :D

"Jak moda na dane gry przychodzi i odchodzi, tak polarno?? Final Fantasy cyklicznie ro?nie i maleje, a Krypta jak trwa?a, tak trwa."

Ma?a, s?odka literówka w newsie :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 28 Sty, 2013 20:55   

Fakt... newsa pisa?am na chyba pó?torej godziny przed wyj?ciem na imprez?, to i w zaaferowaniu uciek?o.

warat 
Kupo!

Wysłany: Sro 13 Lut, 2013 17:56   

Witam.

Dzi? na stronie pojawi? si? dziwny problem,mianowicie znikn??y WSZYSTKIE odno?niki do poszczególnych tre?ci,we wszystkich dzia?ach.

Same dzia?y nadal istniej?.

Odpowiedz do tematu