Poprzedni temat «» Następny temat
B??dy na Krypcie
Autor Wiadomość
Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Pon 27 Lut, 2006 13:07   

razi mnie cos takiego. w dziale superherosi w boskim ekwipunku jest cos takiego
A co z Break HP Limit?

Pewnie wiele osób si? zastanawia, dlaczego pomin??em t? cech?. Otó? uwa?am j? za bezu?yteczn?. Zupe?nie! Nie ma ?adnego przeciwnika, którego pokonanie wymaga?o by przekroczenia 9999 HP. Dodatkowo opcja ta wprowadza pewien problem - utrudnia pe?ne leczenie postaci (co wi??e si? ze zmniejszon? si?? ataku os?abionych bohaterów). Warto wi?c wykorzysta? czwarty slot na co? bardziej u?ytecznego, zw?aszcza, ?e moja wcze?niejsza lista jest nadmiarowa.
a tutaj cos z monster areny
Str. Def. Mag. Def. najlepiej na maksymalnym poziomie. HP minimum 30 000, bronie najlepiej Celestial
w jedym momecie jest napisane ze Break HP Limit jest calkowicie nie potrzebny a w drugim ze hp ma byc ma minimum 30k

LakiLuck
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Kwi, 2006 19:49   

nie wiedzia?em gdzie zamie?cic mego posta,czy w b??dach czy uzupe?nieniach wi?c moze si? to komus niespodobac :D
a mianowicie to tylko chcia?em napisac ze opis do FF 1 ma taki maly drobny b??d - wieczne narzekania autora na Monka, z racji jego "rzekomo" s?abych zdolno?ci, a wystarczy zdj?? mu jego bro?, czyli nunczako :P i Monk jest prawie dwukrotnie pot??niejszy od Knighta :D :D:D
Zatem nie polecam opcji - OPTIMAL - ktora zawsze Monkowi wrzuci nunczako, a naprawde z golymi piesciami koles wymiata :D :D:D
to tyle :P ogolnie rewelka wasz krypcik :)
wracam do grania :]

azu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Maj, 2006 19:57   

FF IX:

krypta napisał/a:
OPIS TRZECIEJ P?YTY - 3.3. Walka o Alexandri? - (...) W Alexandrii rozp?ta?o si? piek?o. Garnet musi rozdysponowa? swoich ?o?nierzy. Je?li zrobisz to w?a?ciwie dostaniesz Angel's Ring.

W FF9 nie ma takiego przedmiotu jak Angel's Ring - zapewne chodzi?o o Angel Earings - te? czysto kosmetyczny b??d.

krypta napisał/a:
QUESTY I TAJEMNICE - (...) W tym dziale opisz? wszystkie sekrety ?wiata FF9.

No nie do ko?ca wszystkie... brakuje np questu z pocz?tku gry, polegaj?cego na odnalezieniu rycerzy Pluto podczas sterowania Steinerem.

Na razie to tyle.
Ostatnio zmieniony przez Sephiria Pon 24 Sie, 2009 15:09, w całości zmieniany 1 raz  

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Nie 23 Lip, 2006 12:31   

FF X, wszedzie jest napisane Mega Elixir , powinno byc Megalixir.

Jacek 
Kupo!
User Ultra Control Panel!!!

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007 21:30   

Mam par? niedoróbek:

FFTA - Klasy:

1. Combo Gadgeteera to Gadget Combo
2. Combo Thiefa mo?na si? nauczy? za pomoc? Mithrill Knife
3. Combo Monka to Monk Combo
4. Gunner - zosta?o pomini?te Action Abillity - Charmshot mo?na si? go nauczy? pistoletem Peacemaker

FFTA - Ekwipunek - Spis

Ró?no?ci:

X-Potion leczy 150 HP a nie 50

Mam nadziej?, ?e pomog?em XD

Poszukujemy honorowych dawców krwi...

Ile razy klikn??em?

Jokesey
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sty, 2007 21:13   

W dziale po?wi?conym Blitzballowi (FFX) jest napisane co? takiego:

Krypta napisał/a:
Drain Tackle 2/3 - próba przej??ia pi?ki plus zabranie cz???i HP plus zwi?kszeni AT + 3/5/7 (40%70%100%)

Ale jak ja patrz? na mój drain tackle, to nie zwi?ksza on AT wcale. Tak samo gdy go stosuj? przeciwnicy.

Brakuje te? klika technik np. bramkarskich Grip Gloves, Super Goalie. Albo Good Morning!, który pozwala naszej postaci wróci? do gry ze zwi?kszonymi si?ami po przebudzeniu ze snu (nap). Czy te? Brawler pozwalaj?cy na uczestnictwo w breakthrough z wi?kszej odleg?o?ci oraz Tackle Slip, dzi?ki któremu mo?na unikn?c ataku (tackle) wroga. Jest tego wi?cej, ale jeszcze nie odkry?em :P A i jeszcze Volley Shot.

A to znalaz?em w opisie przej?cia (dalej FFX):

O walce z Ifrit Belgamine
Krypta napisał/a:
Walka jest jedn? z tych które s? raczej nie do ruszenia, ale z t? strategi? powinno si? uda?.

Ej, no sorry. Ja przyst?pi?em do walki bez ?adnego paska Overdrive (ani u Yuny, ani Valefora) i za pierwszym razem bez wi?kszych problemów wygra?em. Wi?c walka jest jak najbardziej do ruszenia :)

O pierwszej je?dzie na Chocobo w Mi'ihen Highroad
Krypta napisał/a:
Gdy zobaczysz piórko (s? dwa miejsca z piórkami) pozostaj?c na kurczaku zbadaj je - wskoczysz wy?ej i znajdziesz Heat Lance dla Kimari'ego a w innym miejscu Thunder Blade i Scout'a.

Przecie? s? trzy miejsca z piórkami :) Trzecie znajduje si? na drodze do Mars Sphery, troch? w gór? ekranu od miejsca gdzie stoi O'aka wbijamy si? w praw? stron? ?cie?ki i znajdujemy piórko, które zabiera nas do Fortune Sphere :)
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Sro 31 Sty, 2007 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

..::PHOENIX::.. 
Kupo!
..::REBIRTH FLAME::..

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007 14:47   

Mam pewn? uwage dotycz?c? FF10-2 to nie jest b??d na krypcie ale nie wiedzia?em gdzie mam to napisa?, a wi?c w opisie FF10-2 nie ma powiedziane, ?e w chapterze 1 w pierwszej misji na Mt.Gagazet mo?na zdoby? white ring.
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".

Syriusz15 
Kupo!

Wysłany: Nie 04 Lut, 2007 22:42   

W dziale "przedmioty " nie jest napisane , ?e Smoke Bomby mog? ukra?? od Alcyona ( Sanubia Desert)

Viking 
Kupo!
KKS MISTRZEM JEST !!!

Wysłany: Pon 12 Lut, 2007 19:59   

w dziale FFX, w sekcji overdrives -> Rikku napisane jest, ze ponizsza lista zawiera wszystkie 64 mixy. w rzeczywistosci sa tylko 63 mixy. brakuje Sunburst - silny atak, podobny do ultimy. aby go wykonac nalezy zmixowac : three stars + three stars lub
underdog secret + underdog secret

Jokesey
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2007 14:22   

Opis przej?cia FFX:
,,Jedyn? ?yw? osob? b?dzie albo Gatta albo Luzzu - prawdopodobnie zale?y to od wcze?niejszych rozmów z t? dwójk?.''

W?a?ciwie zale?y to od jednej rozmowy. Na Mushroom Rock zaraz przed wej?ciem do miejsca, gdzie wszystko si? zacznie (tam gdzie Kinoc b?dzie) spotkamy si? z Gatt?. Je?li podczas rozmowy wybierzemy, ?eby zosta? (Guarding command centre is important too, czy co? takiego) zginie Luzzu, a gdy wybierzemy, ?eby szed? na wojenk? (you should fight in the front lines czy co? w tym stylu) zginie Gatta. Sprawdza?em dwa razy i si? zgadza?o. Wcze?niej chyba nawet nie ma z nimi rozmów z mo?liwo?ci? wyboru.

Pozdrawiam i naiwnie prosz? i nie obcinanie mojego postu :)

GGY: B?dziesz pisa? na temat, nie b?dzie ci?ty.
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Sro 21 Mar, 2007 15:36, w całości zmieniany 1 raz  

Jacek 
Kupo!

Wysłany: Sob 05 Maj, 2007 15:41   

Mam wra?enie, ?e w dziale FFX - Monter Arena - Species Conquest - Fenrir jest przeoczenie: W liscie ataków brakuje jednego - Fang of Ruin.
Nie wiem dok?adnie co robi ten atak, ale (mo?e si? myl?) Fenrir go ma...

Jeszcze jedno: FFX - Potacie - Lulu - pisze, ?e przy OD kr?ci si? lew? ga?k? pada, a tymczasem ma by? prawa.

Aha i oczywi?cie: FFX - przedmioty:

Cytat:
Dark Matter - 99 sztuk za z?apanie po 5 osobników z ka?dego gatunku na Monster Arenie walcz?c ze specjalnymi potworami (Monster Arena Creations) - znajd? naj?atwiejszego do pokonania (np. Sleep Sprout) przy Overdrivie dostaje si? dwie sztuki (Dark Matter zdarza si? ?rednio 1-2 razy na 10 walk)
(...)

przy Overkillu a nie Overdrivie. :P (chyba)

Cytat:
Gold Hourglass - kradzie?: Faufnir (Monster Arena)

raczej Fafnir, a nie Faufnir.

Chcia?em tylko jeszcze "narzekn??", ?e w tym dziale s? najtrudniejsze (takie mam wra?enie) sposoby zdobyczia konkretnego przedmiotu ... ale to tylko moje wra?enie...

Ile razy klikn??em?

Raziel
Kupo!

Wysłany: Sob 05 Maj, 2007 22:23   

Jacek napisał/a:
Mam wra?enie, ?e w dziale FFX - Monter Arena - Species Conquest - Fenrir jest przeoczenie: W liscie ataków brakuje jednego - Fang of Ruin.
Nie wiem dok?adnie co robi ten atak, ale (mo?e si? myl?) Fenrir go ma...

"Fang of ruin" oraz "fang of chaos" Pierwszy zabiera celowi 75% aktualnego hp i nigdy nie pud?uje (nie mo?e zabi?), drugi zadaje konkretne uszkodzenia lecz cz?sto chybia. Taka b?d? odwrotna kolejno??; dawno nie gra?em w FFX

Jacek 
Kupo!

Wysłany: Czw 05 Lip, 2007 17:49   

No nie takie przeoczenie:

FFTA - Klasy - Nie ma Snipera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ile razy klikn??em?

Schrödinger 
Cactuar
Made in China

Wysłany: Czw 12 Lip, 2007 08:55   

Przechodzac FFV-tke - oczywiscie korzystajac ze sciagi - znalazlem cos takiego.
Krypta napisał/a:
10. Muah Forest i Muah Town (Poziom: 37)10. Muah Forest i Muah Town (Poziom: 37)
Przedmioty - Muah Town: Guardian (sztylet)w Muah Forest : 2000 Gil, 4500 Gil, 9900 Gil, Aegis Shield, Cottage, Elixir, Ether, Flame Shield, Flame Tongue, Medicine of the Giants , Morning Star, Phoenix Down, Soot.

Czego nie ma w opisie, a mozna dodac, to fakt, ze ten oststni skarb w 3 planszy lasu zminia sie zaleznie od oklicznosci. To znaczy, przed spaliniem lasu prze Exdeath'a w tej skrzyni jest Aegis Shield. Natomiast jesli skrzyni nie otworzymy, po spaleniu las znajduje sie tam Flame Shield.

Takie male cos. :) (w koncu to nie jest jakis skarb-cudo)

chalcedon 
Kupo!

Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 00:18   

Opis Final Fantasy X-2 chapter V:

Przy opisie misji na Bikanel nie zauwa?y?em wzmianki o tym, i? po pokonaniu Angra, gdy wrócimy do siedziby kaktusów, jest do obejrzenia scenka. Wydaje mi si?, ?e jej zobaczenie, jest konieczne do uko?czenia gry na 100%

Odpowiedz do tematu