Poprzedni temat «» Następny temat
Kabarety

Najlepszy kabaret
Ani Mru Mru
52%
 52%  [ 25 ]
Mumio
6%
 6%  [ 3 ]
?owcy.B
8%
 8%  [ 4 ]
Grzegorz Halama
4%
 4%  [ 2 ]
Kabaret Moralnego Niepokoju
14%
 14%  [ 7 ]
Kabaret(y) starsze
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
12%
 12%  [ 6 ]
Brak okre?lonego lub nie interesuje mnie to
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007 10:16   

Ani Mru Mru miewaja nowe skecze- problem tkwi w tym,?e to telewizja pokazuje nam jedynie ich "klasyki". Czyta?am gdzie?, ?e ekipa AMM prosi?a nawet ludzi odpowiedzialnych za ramówk?,?eby ich najbardziej popularnych skeczy nie puszczano a? tak cz?sto, na co dostali odpowied?, ?e ludzie mimo wszystko bardzo ch?tnie je ogladaj?. Có?, telewidzowie chc?, to czemu by nie pu?ci? "chi?skiej restauracji" po raz setny. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie strac? sporo fanów- ale niekoniecznie ze swojej winy. Mo?e nie sa p?odni tak jak KMN, ale nie siedz? bezczynnie- nie tak dawno reklamowali swoje DVD. Wprawdzie nie znam zawarto?ci, ale kupi?abym je z jednego powodu: w jednym ze skeczów wyst?pi? Michael Pallin :]

Eiko 
Dark Flan
Black Mage ;)

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007 14:01   

Cytat:
l?dali?cie niedawno "Jaka to melodia?"? W roli uczestników wyst?pi? w?a?nie kabaret Ani Mru Mru. I jak zazwyczaj takich odcinków specjalnych z wygran? przeznaczan? na cele charytatywne nie znosz?, tak ten jeden jedyny raz z?ego s?owa powiedzie? nie mog? ^^

Ogl?da??m XD Te miny tego Micha?a i w ogóle ca?e te teksty :P Lol :D My?la?am, ?e padn? XD XD A kurde pierwszy odpad? :( Uuuu ale warto by?o ogl?da? XD

KAIN 
Kupo!

Wysłany: Wto 23 Sty, 2007 20:17   

Ivy napisał/a:
Ani Mru Mru miewaja nowe skecze- problem tkwi w tym,?e to telewizja pokazuje nam jedynie ich "klasyki".

Ja chce zobaczy? te skecze mo?e znowu moim ulubionym kabaretem bedzie AMM.
kilmindaro napisał/a:
Ogl?dali?cie niedawno "Jaka to melodia?

Kurde przegapi?em :/
Eiko napisał/a:
Uuuu ale warto by?o ogl?da? XD

:/

Ashramus 
Cactuar
Scoia'tael.

Wysłany: Sro 05 Gru, 2007 10:02   

Co do kabaretow, wyjatkowo moje gusta zgadzaja sie z gustami ogolu.. czyli AMM czy KMN uwazam za bardzo dobre kabarety i z perspektywy czasu mysle ze nawet Potem podobal mi sie mniej, choc mial niesamowita otoczke. Dzis wole obejrzec AMM niz poPotemowy Hrabi. Ostatnio na tvp2 w bitwach kabaretow bylo starcie AMM z KMN (no tak z miesiac temu) i.. szczerze, nie pamietam kto wygral, bo obie grupy prezentowaly rowny wysoki poziom i decyzja byla niewielka roznica. W ten weekend starly sie Jurki i Limo. O ile Limo, bawi mnie srednio i na wystep tego kabaretu bym raczej nie poszedl, obejrzec moge, o tyle Jurki uwazam za kabaret bardzo slaby, w ogole mnie nie smieszacy. Wynik glosowania publicznosci po programie mysle ze oscylowalo to w granicach 95/5 z przewaga dla Limo. Pozostaje pytanie, czy gusta publicznosci w studio pokrywaja sie z gustami reszty spoleczenstwa, czy jest to tylko specyficzna grupa mlodych badz w srednim wieku ludzi o wmiare rozumnym poczuciu humoru. Zastanawia mnie tylko, dlaczego Artur Andrus puszcza w radiowej trojce od lat tak SUCHE kawalki i poswieca tyle uwagi kabaretowi tak zalosnemu w mojej opini jak Elita.. no ale coz, moze za mlody jestem by ja docenic. I tyle, koniec i bomba kto czytal, rispekta.

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pią 01 Sie, 2008 19:54   

Skoro temat le?y taki zakurzony, to czemu by nie tchn?? w niego troch? ?ycia. Hmm..Mamy najbardziej fajne/smieszne/obciachowe klipy z lat 80 do dzi?, wiec my?l?, ?e mo?na pokusi? si? tu o wasze ulubione lub ogó?em ciekawe skecze :) .

Na pocz?tek:

Ci?gle tylko protezy i protezy!
Grupa Mozarta i smaczny owoc

Edit: no i znowu ja. Znalaz?em bardzo mocny, epicki klasyk kabaretu DNO:

Puszek :lol:

AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Pon 19 Kwi, 2010 12:47   

Jak dawno tu si? nic nie dzia?o. Wrzuc? wi?c numer ?owców.b, który szczerze mnie rozbawi?.

http://www.youtube.com/watch?v=DqM1IOVl1jU

jog 
Kupo!
SPOOOOOKY!

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011 12:12   

Chyba najwa?niejszym dla mnie Kabaretem w Polsce jest Mumio. G?ównie za odwag? w poruszaniu niecodziennych, abstrakcyjnych tematów. Do tego nieskazitelna gra artystów, niesamowite dialogi... Widzia?em, ?e wrzucono tutaj tekst "Krytyka Filmowego"... co? niesamowitego! poza tym "Zwyczaje", "Krowa ?akomczucha", "Ptaki Anio?owie Burz" wszystko, absolutnie wszystko. W Polsce nie ma innej grupy która sta?aby na tym poziomie...
Zauwa?cie ?e Mumio prawie wcale nie operuje pointowym dowcipem, tak strasznie oklepanym przez wszystkie inne grupy. Cho?by to jak dla mnie decyduje o ich wy?szo?ci.

Poza nimi ceni? ?owców.B z tym, ?e ostatnio jako? przestali mnie bawi?. Stare numery to by?o to. Teraz to to nie jest to. No ale! Widzia?em ich na ?ywo, i u?mia?em si? setnie, wi?c jak najbardziej ceni? ;) Ceni? tak?e bardzo Kabaret Moralnego Niepokoju. G?ównie za ró?norodno??, i to ?e to taki kabaret w klasycznej kabaretowej formie. Lubi? i szanuj?.

Inne kabarety nie wywo?uj? u mnie nawet u?miechu. Totalne fiasko! A jak widz? Ani Mru Mru to prze??czam ?eby nie musie? tej ?enady ogl?da?. Na prawd? - jestem a? zniesmaczony tymi ich ?artami.

No i na koniec! Grzegorz Halama! Król polskiego kabaretu. Nie wiem czy w tej dziedzinie w naszym kraju jest kto? kogo bardziej doceniam (oczywi?cie ca?a "stara liga" Kryszak, Daniec itd jest ok... ale to ju? nie to). Halama ma w g?owie jaki? kosmos, i wszystko co robi jest dla mnie niesamowite, nie tylko kabaret, ale i stand-up, jego filmy, reklamy... p?kam ze ?miechu. Potrafi mówi? nie?mieszne rzeczy w zupe?nie ?mieszny sposób, niesamowita abstrakcja i absurd! Pi?knie! I nie mam tutaj wcale na my?li os?awionego Pana Józka - to tylko wierzcho?ek Góry Lodowej. Wspaniale. G?os na Halam? poszed?.

No i w sumie kocham te? to co robi Marek Grabie. "Sklepik" czy "Surowce wtórne" to rzeczy absolutnie przepi?kne! W sumie wrzuc?, bo to do?? niszowe.
sklepik
surowce
Pan Grabie wyst?powa? z Grzegorzem Halam?, i obecnie pojawia si? na planie "Spadkobierców" i stamt?d pewnie jest najbardziej znany. Polecam.

kamila12345
Kupo!

Wysłany: Czw 30 Lip, 2015 13:58   

?owcy.B sa najlepsi:D

Odpowiedz do tematu