Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki, makija?e, ubiór etc :]
Autor Wiadomość
Nienormalny_PS2 
Malboro
Ob??kane_Atari_R2D3

Wysłany: Sob 24 Lut, 2007 13:56   

To mi przypomina jak kiedy? te? mia?em d?ug? szczot? na g?owie i có?, wybra?em si? do frycka. Wpadam i mówi? :
- Witam, chcia?bym si? obci??.
- Czas najwy?szy.
Po obci?ciu (zima) jak wyszed?em na dwór to tak mi dawa?o w cymba?, ?e masakra. >_<

kay350 
Cactuar
"Styl ?ycia luzik"

Wysłany: Sob 24 Lut, 2007 21:07   

No i dlatego ja ostatnio prostestuj?- i do fryzów nie chadzam. Jakie? pó? roku juz w tym trwam... Matka wygania, dziewczyna wrzeszczy, kumple ci?gn? ?acha... ale nic to- ja i tak nie di? :D :D :D Powód jest wr?cz banalny- nie chce mi si?. Ale ostatnio co? mi moja luba mówi?a, ?e mnie si?? zaci?gnie. Jak ja to prze?yj?... Przyzwyczai?em si? do moich w?osów ;)

http://musicshed.blogspot.com/

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sob 24 Lut, 2007 21:18   

Bojkot fryzjerów powinien by? przez wszystkich niemal stosowany, bo chyba dopiero wtedy zaczn? obcina? tak jak chce cz?owiek, a nie jak im si? chce. Zbojkotowa?em ich od dawien dawna i w ko?cu nie narzekam na fryzur?. Tak samo jak i na brod? - obcinaj? mi w domu, trzy razy lepiej i dok?adniej ni? u fryzjera. Aha... pój?? do fryzjera z zarostem - masakra. Tak zmasakruj? zarost, ?e to wprost niewyobra?alne :/

Coco 
Cactuar
DeathBlow!!

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007 18:45   

za fryzjerami nie przepadam,ale i tak mam do nich wieksze zaufanie niz do mojej mamy-ona to by mi dopiero obciela wedlug wlasnego pomyslu _^_"" tak wiec do fryzjera chodze...tak co pol roku,czasem troche czesciej-ostatnio bylam na poczatku stycznia,bo koncowki mialam absolutnie zmasakrowane :/ potem w domu obcinalam sobie grzywke..i obcielam za krotko >_<"" czekam az mi odrosnie dluzsza niz zwykle i chyba pojde do fryzjera troche zmienic fryzure...tylko nie wiem,czy cos sie da zrobic z moimi wlosami,ktore niby sa proste,ale na koncach sie kreca :roll:
a do makijazu jakiegokolwiek sie chyba jeszcze dlugo nie przekonam,zostal mi uraz po wytapetowanych dziewczynach u mnie w klasie :?

kay350 
Cactuar
"Styl ?ycia luzik"

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007 18:55   

Coco napisał/a:
potem w domu obcinalam sobie grzywke..i obcielam za krotko >_<

Znam dziewczyn?, która sobie obcie?a grzywk?... maszynk? do golenia. I ?eby jeszcze jako? normalnie obci??a! Ale nie! Obci??a tak, ?e... no nie wiem jak to opisa?... w ka?dym b?d? razie pó?niej musia?a chodzi? w stylowej opasce na g?owie :D

Sephir 
Cactuar
I'm in despair!

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007 20:55   

Taaa, w podstawówce pewna dziewczyna zci??a si? na ?yso :> Pó? roku w bereciku chodzi?a ^^

kay350 
Cactuar
"Styl ?ycia luzik"

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007 21:01   

Ta kole?ana co pozby?a si? grzywki to by?o zjawisko podstawówki- w gimnazjum by? ziomek, co by? ?ysy... prawie. Mia? tylko grzywk?... d?ug? do tego :D W dodatku to by? naturalny blondyn- w?osy mia? prawie bia?e ;)

KAIN 
Kupo!

Wysłany: Pon 26 Lut, 2007 13:36   

Gveir napisał/a:
Zbojkotowa?em ich od dawien dawna

Ja te?, tylko chodz? jak jest du?a potrzeba chodzenia tzn. zniszczone ko?cówki itp. :/
Coco napisał/a:
i tak mam do nich wieksze zaufanie niz do mojej mamy

Mam tak samo, gdybym pozwoli? mojej mamie na obci?cie moich w?osów to zosta? bym z "je?ykiem" na g?owie...
Sephir napisał/a:
pewna dziewczyna zci??a si? na ?yso

Britney :lol:

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2007 17:32   

Ekhm..

Mówi si? ostatnio du?o na temat dbania o urod? w?ród panów. Pomijamy tu spraw? higieny, która nie podlega dyskusji. Uroda i wyrafinowana piel?gnacja. Temat zosta? omówiony pod wieloma wzgl?dami: mamy zwolenników jak i opozycjonistów depilowania woskiem w?osów z klaty, czu?ego wcierania cytrusowych balsamów i aksamitnych olejków w m?skie cz?onki, by sta?y si? bardziej j?drne, apetyczne i pi?kne, niezauwa?alnego makija?u w celu podkre?lenia pieknych, apolli?skich rysów twarzy czy ukrycia drobnej niedoskona?o?ci. Zabiegów jest wiele. Nie chodzi o bycie metroseksualnym (nie trawi? tego dziwnego terminu), ale o bycie bardziej zadbanym :) .

Rozmy?laj?c nad tym dziwnym zjawiskiem postanowi?em zrobi? wczoraj eksperyment: zastosowa?em maseczk? miodow? na m? ?niad? cer? twarzy, po czym wyk?pa?em si? w pó?t?ustym, kozim mleku. Po k?pieli wtar?em w cia?o balsam nawilzaj?cy o zapachu malin i uda?em si? na 10 minutow? drzemk?. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak niezwykle odpr??ony i zrelaksowany si? poczu?em. I bynajmniej - ani troch? gejem, plastikowym Kenem, czy tzw. metro. Mo?e jednak od czasu do czasu popindrzy? si? warto.

Owidiusz w "Sztuce Kochania" pisa?:

"Prostota - to m??ów cnota
i ozdoba..."

"(...)Wi?c nie fryzuj
w?osów ani ich pomad?,
jak to mówi? - nie ulizuj.

Nie uczesany Tezeusz
Ariadn? poi? zachwytem,
Fedra szala?a z mi?o?ci
za prostakiem Hipolitem

(...)

Pami?taj czy?ci? paznokcie.
Oddech musi pachnie? mile
Inaczej - kochanka twoja
ucieka? b?dzie o mil?.

Wi?ksze zabiegi niech czyni?
przy toalecie kokoty
lub m??owie, których n?c?
m??ów haniebne pieszczoty."

Czy s?usznie? Czy mo?na mimo narastaj?cych w wyniku rozwoju cywilizacji wymaga?, opowiedzie? si? za pogl?dem tradycjonalistycznym, wg. którego m??czyzna winien po prostu nie ?mierdzie? i by? w miar? przyjemnym dla oka? Na ile taka postawa wp?ywa na prawdopodobie?stwo osi?gni?cia sukcesów? Wystarczy by? schludnym przeci?tniakiem, czy odwiedzi? od czasu do czasu salon kosmetyczny, odnowy biologicznej, si?owni?? Hmm? 8)

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007 21:27   

Ostatnio kole?anka mi pokaza?a grono pod nazw? "Wyemancypowani m??czy?ni" Nazwa mówi sama za siebie :wink:

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 14:32   

GZO, powiem tak - facet powinien nie ?mierdzie?, a najlepiej niech u?ywa jakiego? dezodorantu, w?osy mie? czyste, paznokcie, ubranie te? powinno by? czyste (nie znaczy ?e wyprasowane :wink: ) i to wszystko, starczy. A jak widz? kumpli metro, ale takich typowych metro, co to chodz? do damskiego odzie?owego ?eby sobie koszule kupi?... to mnie broda sw?dzi -_-" Facet powinien by? facetem... przynajmniej po cz??ci ;)

Pinhead 
Kupo!

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2007 10:25   

Najpierw ?ci??em w?osy o po?ow?(mia?em do ?opatek a ?ci??em do ramion), mia?o pomóc ,bo mia?em zniszczone ko?cówki przez farbowanie w?osów, niestety nie pomog?o, i dzisiaj o godzinie 9.45 poszed?em do fryzjera i ?ci??em sie na 12mm. Nie ?a?uje ,przy czesaniu wyrywa?em sobie w?osy, wi?c to by?a tylko kwestia czasu kiedy je sobie powyrywam.To chyba normalne,?e lepiej ?ci?? w?osy i czeka? a? odrosn?, ni? je sobie powyrywa? i chodzi? ?ysym.

Diann 
Kupo!

Wysłany: Sro 16 Maj, 2007 11:19   

Gveir napisał/a:
GZO, powiem tak - facet powinien nie ?mierdzie?, a najlepiej niech u?ywa jakiego? dezodorantu, w?osy mie? czyste, paznokcie, ubranie te? powinno by? czyste (nie znaczy ?e wyprasowane :wink: ) i to wszystko, starczy. A jak widz? kumpli metro, ale takich typowych metro, co to chodz? do damskiego odzie?owego ?eby sobie koszule kupi?... to mnie broda sw?dzi -_-" Facet powinien by? facetem... przynajmniej po cz??ci ;)

A te stringi m?skie?? przecie? to tak si? wpija, ?e wol? nosi? galoty wielko?ci namiotu...
Ale na nasze szcz??cie s? bokserki :]
Mam nawet jedne takie fajne. Na wiadomym miejscu maj? narysowan? r?k? i napis "thouch me". Jak mnie wuefistka w tym zobaczy?a, to od razu do wychowawczyni wys?a?a xD

Garnet 
Ifrit
Queen Of Decadence

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 22:41   

hmm..mo?e kto? (I mean Ivy xD) poszukuje jaki? ciekawych bucików, np na zime:) a w?a?nie pewien sklepik organizuje dostawe z Demonii/Pleaser i mo?na sk?ada? osobiste zamówienia...wi?c pozwole sobie na reklam?:)
http://www.gothicdream.eu...niapleaser.html

...mo?e akurat czego?, Ivy szukasz na zim? :wink:

A tak w ogóle, co za cisza w tym temacie...pochwalcie si? jakie nosicie sanda?ki xD <swoj? droga, czy jest co? gorszego, od faceta w sanda?ach w skarpetach..fuuu...>

Gagarin 
Malboro
kapitalista gwa?ciciel

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 23:27   

Garnet napisał/a:
hmm..mo?e kto? (I mean Ivy xD) poszukuje jaki? ciekawych bucików, np na zime:)
cichooo bo jeszcze sobie takie kupi XD ;)
bardzo ró?norodne te buty :] tylko nie wiem jak w tym mo?na chodzi?... znaczy chodzi? i sie nie zabi? - bo to chyba sztuka, niemal jak chodzenie na szczud?ach GEEZ ej Garnku, chodzisz w takich butach? nie nie zaliczy?a? ?adnej gleby? zauwa?y?em tam takie buty do po?owy uda... to to w ogóle kosmos ^^ nie wyobra?am sobie zakladania, ani zdejmowania no i oczywicie chodzenia w czyms takim XD lol :] w cz?sci m?skiej znalaz?em par? fajnych sztuk :> i pomy?l? sobie o nich... :]
Garnet napisał/a:
swoj? droga, czy jest co? gorszego, od faceta w sanda?ach w skarpetach..fuuu...
chyba ka?dy normalny facet (albo i nienormalny facet) wie, ze skarpetki i sanda?y s? fatalne i zakazane, ale np. nie tylko w Polsce tak sie nosi - i nie tylko faceci, spotkalem kilka kobiet z takim po??czeniem i nie by?y Polkami :]
tak a propos sanda?ów i skarpetek - to moj ojciec i brat tak nosz?... (wiem siara XD) i jak im powiedzia?em, ?e wygl?daj? jak para wie?niaków z obory i remizy to omal mnie nie zlinczowali... wi?c wiecie, to nie tak ?atwo wyplewi? XD

Odpowiedz do tematu