Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrowe od?ywianie, zdrowy styl ?ycia
Autor Wiadomość
Ireth 
Malboro
Ashtray Girl

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:16   

Ja na szcz??cie nie jestem uczulona na " nic" orpócz wszelkich mo?liwych py?ków ( latem nie wychodze z domu) i komarów ( ?redni b?bel jest wielko?ci pi?ki tenisowej), ale to tak na marginesie ...

A pieczywo chrupkie jest naprawd? dobre, zreszta sama ostatnio w ogóle nie jestm chleba, a opycham si? waflami ry?owymi ^______^ najlepiej jak maja jeszcze jakie? ziarenka, np dynie czy s?onecznik, normlanie sie od nich uzale?ni?am (:

Gveir masz szcz??cie, ze Ci przesz?o, moja kumpela dalej ci?gnie na diecie bezglutenowej O_o ( a ma juz 18-nastk? na karku)
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cier?)
Oo. - > kropek uciekaj?cy przed lawin? ( by Cier?)

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:31   

Ireth napisał/a:
Ja na szcz??cie nie jestem uczulona na " nic" orpócz wszelkich mo?liwych py?ków ( latem nie wychodze z domu) i komarów ( ?redni b?bel jest wielko?ci pi?ki tenisowej), ale to tak na marginesie ...

Jeszcze py?ki te? mam w standardzie, plus jak wiesz - wino :wink: Na szcz??cie nie mam takich b?bli po ugryzieniu... Ale zaraz sw?dz? mnie oczy od ?rodka - co mam przy ka?dej alergii - nie ?ycz? nikomu.
Ireth napisał/a:
A pieczywo chrupkie jest naprawd? dobre

Jad?em je. Trzy lata. I tylko i wy??cznie je. Wiesz, w tym czasie to mo?na ju? ca?kowicie sobie to zbrzydzi?, do granic wr?cz - do dzisiaj nie ruszy?em :lol:
Cytat:
Gveir masz szcz??cie, ze Ci przesz?o, moja kumpela dalej ci?gnie na diecie bezglutenowej O_o ( a ma juz 18-nastk? na karku)

Wspó?czuj?, wspó?czuj? jak najbardziej, to jest koszmar... Oby to si? kiedy? jej cofn??o.

Gagarin 
Malboro
kapitalista gwa?ciciel

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 21:09   

ja lubie warzywa... oczywi?cie w rozs?dnych ilo?ciach. Jak jest gdzie? feta - to zjem nawet oliwki, których normlanie nienawidz?. zdarza si?, ?e ca?y dzie? albo przez kilka dni jem same warzywa, albo tez same owoce. jak jest gor?co, to nie mam absolutnie ochoty na ?adne t?uste mi?cho czy pyry... jem takie bzdury - lekkie i proste w przygotowaniu.
ser feta - moge to jest tonami... ze wszystkim, nawet z odchodami wielb??da... ogólnie sery kocham *___* zwlaszcza po??czenie ?ó?tego z ple?niowym... geniusz

ch?opaki - wspó?czucia, przez to tracicie szanse na posmakowanie wielu ?wietnych przypraw... :/

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 21:11   

Gagarin napisał/a:
ch?opaki - wspó?czucia, przez to tracicie szanse na posmakowanie wielu ?wietnych przypraw... :/

Przyprawy - mog? by?, ale nie same - w formie przypraw mog? by? ;]

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 08:32   

Alice napisał/a:
Gveir, Kimhari - oj wy biedni! Ale wy tak sami z siebie czy jakis inny czynnik na to wp?ywa?

Taki, ze to wszystko jest okropne w smaku ;P
Gagarin napisał/a:

To naprawd? tak jest,?e produkt ko?cowy (przyprawy,ketchup) jest lepszy od samego warzywa ;P wi?c wszystkie przyprawy- jak najbardziej tak. :)

Gagarin 
Malboro
kapitalista gwa?ciciel

Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 13:11   

Gveir napisał/a:

Przyprawy - mog? by?, ale nie same - w formie przypraw mog? by? ;]
cholera... mia?o by? POTRAW a nie przypraw XD wida? stary ?eb s?abo funkcjonuje :] to na pewno przez te owoce i warzywa! nie jedzcie ich! bierzcie tabletki z witaminami!! taaak to idealne rozwiazanie :P

Cier? 
Cactuar

Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 14:13   

Kim... Gveir... Ja bym nie prze?y? bez owoców(banany, jab?ka... uwielbiam *___* etc.) warzyw (ogórki, pomidory, papryka, rzodkiewka, sa?ata...)

Ireth napisał/a:
Ostatnio nie ?ywi? si? prawie niczym innym, ni? owoce i warzywa. Za?apa?am totalny na?óg na sa?atki( czy to sa?ata lodowa, czy kapusta peki?ska czy zwyk?a), a ju? w ogóle jesli si? do nich dorzuci fete, pycha :grin:

Kiedy? nie lubi?em sa?atek... ale ju? od d?u?szego czasu uwielbiam ^___^ Mo?na uzyska? tyle ró?nych smakowitych przystawek (ba... czasami jest to danie g?ówne XD) z prostych sk?adników... Doprawi? na ró?ne sposoby, dzi?ki czemu mo?emy mie? potraw? o innym smaku za ka?dym razem ;) No i Ireth wspomnia?a? o sa?acie lodowej... jeszcze niedawno my?la?em, ?e jest niezbyt dobra... ale ona w sumie jest lepsza od zwyk?ej O_o'

Gveir napisał/a:
a porzeczkowy to Sodoma i Gomora

Czy ja wiem... taki domowej roboty jest pyszny, który to osobi?cie uwielbiam :D

A teraz w dobie truskawek (powoli niestety przebrzmiewaj?cej...) to uwielbiam je zmiksowane z cukrem i wymieszane z mlekiem *____* Taki koktajl jest pyszny; na upa?y, jak znalaz?... wy?mienicie sch?odzony daje bardzo rad? :D

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 17:04   

Gagarin napisał/a:
ogólnie sery kocham *___* zwlaszcza po??czenie ?ó?tego z ple?niowym... geniusz

Oooo tak - serek najlepszy jest ^^ Ale gryz ple?niaka móg?by mnie zabi?... :(
Gagarin napisał/a:
cholera... mia?o by? POTRAW a nie przypraw XD wida? stary ?eb s?abo funkcjonuje :] to na pewno przez te owoce i warzywa! nie jedzcie ich! bierzcie tabletki z witaminami!! taaak to idealne rozwiazanie :P

I co mi z tego? ;> I tak mi te potrawy nie smakuj?, wi?c nie mam co ?a?owa? i tyle ;] A wpycha? na si?? nie b?d?, ?eby od razu rzyga? :P A witaminki... nie bra?em i nie bior?... A ?eb masz stary, dlatego franca skleroza ju? po?ow? zwojów wyjad?a :lol:
Cier? napisał/a:
Kim... Gveir... Ja bym nie prze?y? bez owoców(banany, jab?ka... uwielbiam *___* etc.)

Ja te?, jab?ka pogryzam zawsze kiedy mam pod r?k? (a mam do kilku drzewek niedaleko), a banany... nie da rady, sorry, nie chc? sobie oczu wydrapa? :P
Cier? napisał/a:
warzyw (ogórki, pomidory, papryka, rzodkiewka, sa?ata...)

Nie smakuj? - i tyle ;]
Cier? napisał/a:
Czy ja wiem... taki domowej roboty jest pyszny, który to osobi?cie uwielbiam :D

Jak dla mnie nie ma smaku :P

Alice
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 19:54   

Cier? napisał/a:

A teraz w dobie truskawek (powoli niestety przebrzmiewaj?cej...) to uwielbiam je zmiksowane z cukrem i wymieszane z mlekiem *____* Taki koktajl jest pyszny; na upa?y, jak znalaz?... wy?mienicie sch?odzony daje bardzo rad? :D

Mówisz z mlekiem? Ja robi? ze ?mietan? lub jogurtem. Spróbuje z mlekiem. Tak. Ale za jaki? czas :P >

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 00:23   

Gveir napisał/a:
Ale gryz ple?niaka móg?by mnie zabi?... :(

Sery ple?niowe s? pycha ;P szczególn? mi?o?ci? darze serek z orzechami ;P
Cier? napisał/a:
Kim... Gveir... Ja bym nie prze?y? bez owoców(banany,

Jeden k?s banana - rzyganie od razu , zreszt?, k?s ka?dego owocu = rzyganie od razu ;P i ?yje ;P
Cytat:
ymieszane z mlekiem

Ogólnie nie lubi? te? mleka, ani ?mietany ;P i u mnie w domu nikt nie dodaje ?adnych zabielaczy do zupy(?adnego mleka, ?mietany) kiedy? kumpel mi przyniós? zupe pomidorow? swojej mamy, zamiast koloru czerwonego mia?a kolor dos?ownie bia?y, blado pomara?czowy. I jak takie co? je?? :?

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 00:29   

Kimahri napisał/a:
Sery ple?niowe s? pycha ;P szczególn? mi?o?ci? darze serek z orzechami ;P

Nie mówi? ?e nie - ba, sery to najlepszy wynalazek od czasu krajalnicy do pieczywa :wink: IMO najlepsze ?arcie na ziemi, ale ple?? ma niemal ?mierteln? alergi?, mówi? Ci, wstrz?s anafilaktyczny to nic przyjemnego...

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 00:32   

Gveir napisał/a:
IMO najlepsze ?arcie na ziemi, ale ple?? ma niemal ?mierteln? alergi?, mówi? Ci, wstrz?s anafilaktyczny to nic przyjemnego...

Raczej tego nie do?wiadcz?, bo nie jestem na nic uczulony... ;P

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 00:33   

Kimahri napisał/a:
Raczej tego nie do?wiadcz?, bo nie jestem na nic uczulony... ;P

Wiesz co? To masz zajebi?cie dobrze ^^" A na serio - nie ma nic gorszego ni? uczulenia, potrafi? za?atwi? bardzo wiele ciekawych rzeczy _^_

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 12:20   

Gveir napisał/a:
Wiesz co? To masz zajebi?cie dobrze ^^" A na serio - nie ma nic gorszego ni? uczulenia, potrafi? za?atwi? bardzo wiele ciekawych rzeczy _^_

Na pewno masz racje, ale nic nie mam, nawet na ?adne trawy czy grzyby ;)

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Wto 26 Lut, 2008 20:55   

Zdrowy styl ?ycia... Na pewno nie nale?y do niego spanie na pod?odze. W zim?! Ale có?... Gveir od dawien dawna lubi? sobie kimn?? na mi?ciutkim a puszystym dywanie, a zw?aszcza ju? to praktykowa? srogo od kiedy dosta? robot? wymagaj?c? 24h czuwania podczas dy?uru. A ju? zw?aszcza kiedy pu?ci? muzyk? na sen pe?n? melancholii lub mistycyzmu... I by?o to dobre. Do czasu a? przysz?a zima. Azali cho?by dzisiaj, kiedy sko?czy? zwyczajow? sesj? z PS2 tak o 17.00 (dodajmy ?e nie gra siedz?c na wygodnym fotelu, czyni to siedz?c po turecku na pod?odze), niebacznie nie id?c spa? po powrocie rano ze s?u?by. Psia ma?a i weso?a skusi?a go do zabawy, a po czym z ozorem wywieszonym pad?a i zasn??a. Gveir te? _^_ 3.5 godziny pó?niej... Pobudka... O K***********A! Dygawica okrutna, dreszczami zwana wst?pi?a z pod?ogi i cia?o jego we w?adanie obj??a. O i ile do kuchni doszed? normalnie, to ju? próba zrobienia kawy sko?czy?a si? zbiciem kubka, zbiciem szklanki i rozsypaniem sporej ilo?ci produktów pitnych w stanie jeszcze sypkim. Zaraz potem nadszed? drugi szok... LA?! Wtedy dopiero do zmarzni?tego umys?u dotar?o wyra?nie, ?e pe?en p?cherz wych?odzonego produktu dzia?ania nerek nie jest rzecz? przyjemn?. Wr?cz przeciwnie. Jest rzecz? bardzo, bardzo nieprzyjemn?. I poprzysi?g?by, ?e ów ch?ód tej cieczy ma?o nie pozbawi? go przyrodzenia podczas pozbywania si? wy?ej wymienionej... Jednak ulga by?a tak wielka, ?e duch w niego nowy wst?pi? - lub poprzedni poczu? si? mniej uci?niony, bo wszak ka?dy wie, ?e dusza u cz?ek zalega pod p?cherzem moczowym... bo kiedy cz?ek si? odleje to od razu na duszy l?ej. Zrobi? sobie kaw?... Zapali? lask? tytoniu... I od razu lepiej mu si? poczu?! Tylko w umy?le jego pozosta? pewien egzystencjalny niepokój i zaduma nad bezdenn? studni? w?asnej g?upoty... Oraz niejasne przeczucie, ?e niepomny tych niemi?ych wydarze? jeszcze nie raz, nie dwa i nie trzy obudzi si? z takimi objawami...

Oprócz tego poleca pod?og? z dobrym dywanem do wielu inszych czynno?ci, wszak miejsca tam znacznie wi?cej ni? ?o?u standardowym i wiele figli mo?na na niej uskuteczni? ciekawych, by rozgrza? materi? cielesn? w sposób od tysi?cleci znany i przez wszystkie pary lubiany...

Odpowiedz do tematu