Poprzedni temat «» Następny temat
Zdrowe od?ywianie, zdrowy styl ?ycia
Autor Wiadomość
Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 11:04   

Grzybek Z Octu napisał/a:
By?e? z tym u lekarza? XD

Tak, co by?o normalne mam niedobór wi?kszo?ci witamin, wiec mam je z tabletek xD, A dlaczego tak jest ? Nie powiedzieli mi - moim zdaniem, nie jem ich, bo mi nie smakuj? ;P

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 16:36   

Kim, bracie w smaku! :lol: Mam to samo XD Nie dam rady zje?? nie do?? ?e wi?kszo?ci owoców (jab?ka, gruszki, truskawki i mo?e z jeszcze ze dwa si? trafi? inne... na banany mam alergi? _^_ ), ale i warzyw to ju? ca?kowicie - tylko marchew mo?e by?... A reszta... od razu rzyg po gryzie, azali dwóch. Oble?ne to w smaku i w ogóle -_-"

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 16:45   

No nie my?la?em ,ze to tylko ja tak mam xD

Gveir napisał/a:
jab?ka, gruszki, truskawki i mo?e z jeszcze ze dwa si? trafi? inne... na banany mam alergi? _^_ )

Ja nie tykam ?adnego, ale z tych najgorszych mog? wyró?ni?:
1) Banany
2) Czere?nie
3) Truskawki
Wystarczy , ?e jakiegokolwiek owoca wezm? - rzyg od razu.

Warzywa jak warzywa, nienawidz?, pomidorów, papryki, ogórków i tej trawy sa?aty, reszte zjem ;)

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 16:58   

Kimahri napisał/a:
No nie my?la?em ,ze to tylko ja tak mam xD

Jest nas wi?cej :lol:
Kimahri napisał/a:
Ja nie tykam ?adnego, ale z tych najgorszych mog? wyró?ni?:
1) Banany
2) Czere?nie
3) Truskawki
Wystarczy , ?e jakiegokolwiek owoca wezm? - rzyg od razu.

Banany lubi?. Ale nie mog?. Reakcja alergiczna - nawet oczy bym sobie wydrapa? jak pó? wch?on?. Od ?rodka sw?dz? -_-" Czere?ni nienawidz?. Truskawki lubi?. Wi?ni te? nie rusz?, zero. Ale za to kompot z nich jest boski po prostu ^^
Kimahri napisał/a:
Warzywa jak warzywa, nienawidz?, pomidorów, papryki, ogórków i tej trawy sa?aty, reszte zjem ;)

Warzywa s? zielone (no, pomidory nie, ale nie liczymy tu owoców ichnich :wink: ), zielsko te? jest zielone. A zielsko powinno zosta? na polu, jego si? nie je. Za to na pizzy to papryk? bez problemu zjem, ew. produkt ko?cowy pomidorów - ketchup. Sa?ata... zielsko bez smaku. A najgorsze s? pomidory, ogórki, cebula i wszelkie dynie, bak?a?any...

Kimahri 
Dark Flan

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 17:11   

Gveir napisał/a:
Ale za to kompot z nich jest boski po prostu ^^

Fakt ;P zreszt? kompot z prawie ka?dego owocu jest lepszy ni? on sam ;P
Gveir napisał/a:
Za to na pizzy to papryk? bez problemu zjem,

Papryka jest tym warzywem którego pod prawie ?adn? postaci? nie zjem, czy to pizza ,czy jaki? sos ;P( nie licz? sosu chilli który lubi?)
Ostatnio zmieniony przez Kimahri Czw 21 Cze, 2007 08:26, w całości zmieniany 1 raz  

Ireth 
Malboro
Ashtray Girl

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 17:51   

Jeza, kosmici normalnie O_______________o

Ostatnio nie ?ywi? si? prawie niczym innym, ni? owoce i warzywa. Za?apa?am totalny na?óg na sa?atki( czy to sa?ata lodowa, czy kapusta peki?ska czy zwyk?a), a ju? w ogóle jesli si? do nich dorzuci fete, pycha :grin:

Do sa?atek wrzucam praktycznie wszytsko co mam, polubi?am nawet ?wie?y ogórek, a papryka to u mnie obowi?zek, bez papryki nie ma sa?atki :D

No i obowi?zkowo zjadam co najmniej jedno jab?ko dziennie, plus truskawki z ogródka ......póki znowu mi si? nie przejedz? do nast?pnego roku ....O_o

Jestescie .....dziwni @____@....
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cier?)
Oo. - > kropek uciekaj?cy przed lawin? ( by Cier?)

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 18:04   

Gveir :( naprawd? przykro mi. Dla mnie by?oby tragedi? nie móc je?? rzeczy, które lubi? :shock: . No nie prze?y?bym tego..mo?e zbyt wielkie znaczenie przywi?zuj? do jedzenia, nie wiem..dla mnie smakowanie i jedzenie przeró?nych darów natury jest jednym z najwi?kszych ?róde? przyjemno?ci szcz??cia w ?yciu.

Ireth napisał/a:
sa?ata lodowa , ?wie?y ogórek, feta, sa?atki,
*___* Zrób du?o - Przyje?d?am!

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 18:24   

Kimahri napisał/a:
Fakt ;P zreszt? kompot z prawie ka?dego owocu jest lepszy ni? on sam ;P

O tak :] Chocia? truskawkowy jest md?y, a porzeczkowy to Sodoma i Gomora, chocia? porzeczki sam jak najbardziej jadalne i dobre.
Ireth napisał/a:
Jestescie .....dziwni @____@....

Jakby? mia?a uczulenie na naturalny cukier zawarty w owocach do chyba 10 roku ?ycia, to te? by? si? smaków za ma?ego nie nauczy?a i by tak by?o ;P
Grzybek Z Octu napisał/a:
Gveir :( naprawd? przykro mi. Dla mnie by?oby tragedi? nie móc je?? rzeczy, które lubi? :shock:

Nie ma co si? martwi? Grzybku - ja tego i tak nie lubi? a? do granic, wi?c nie mam nad czym ubolewam, a bananów nie uwa?am a? za taki przysmak ?eby nad tym rozpacza? ;] Co do darów natury... wol? ju? przetworzone :lol:

Alice
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 18:46   

Gveir, Kimhari - oj wy biedni! Ale wy tak sami z siebie czy jakis inny czynnik na to wp?ywa?

Ja to ostatnio wsuwam same warzywa i owoce - po tym co zobaczy?am na przyrodzie o paso?ytach, juz nigdy wi?cej nie tkn? mi?sa xD.

Ireth - czuje si? jakbym pozna?a bratni? dusz? kulinarn?. Mniam! Kocham sa?atki. Sa?ata, pomidor, feta, oliwki - je??, nie umiera? ;) .

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 18:54   

Alice napisał/a:
Gveir, Kimhari - oj wy biedni! Ale wy tak sami z siebie czy jakis inny czynnik na to wp?ywa?

U mnie - patrz post powy?ej, czyli:
Gveir napisał/a:
Jakby? mia?a uczulenie na naturalny cukier zawarty w owocach do chyba 10 roku ?ycia, to te? by? si? smaków za ma?ego nie nauczy?a i by tak by?o ;P

Czyli nic nie trac?. Nie smakuje mi i tyle. Rzecz nabyta i p?aka? nie b?d? ;]

Alice
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 19:00   

??cz? si? w bólu - jestem uczulona na bia?ko. Tj. mog? je je??, ale w tak ma?ych ilo?ciach, ze raz na 3 miesi?ce. No, ale có? i tak ty? biedny ;) .

Ireth 
Malboro
Ashtray Girl

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 19:57   

Mia?am kole?ank?, która by?a ( znaczy si? jest nadal ...) uczulona na gluten :/ ....czyli odpada?o wszelkie pieczywo, i to co m?kopochodne ....nawet jakas tam bu?ka tarta jako panierka do mi?sa...zero chleba, makaronu, jakichkolwiek wafli, tez niektórych owoców np gruszek ......straszne O________O ja bym tak chyba nie prze?y?a :/

A co do sa?atek jeszcze, to ostatnio mi sie znudzi?y jakie? sosy w proszku typu "dolej oliwy i zamieszaj" i przerzuci?am si? na dressingi ^____^ g?ównie jakies lekkie jogutrowe, sa?atka z tym jest pycha ....a do tego najlepiej jeszcze kawa?ek marynowanego w zio?ach, upichconego na grillu kurczaczka ^______^ niebooooooooo *______*

Z warzyw mog? tkn?? wszystko z wyjatkiem pomidorów :/

Ooooo.... i gotowane tez lubi?, na parze to ju? w ogóle, np tak? marchewk?, kalafior czy broku?y ^_______^ ....

...a? si? zrobi?am g?odna :(
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cier?)
Oo. - > kropek uciekaj?cy przed lawin? ( by Cier?)

Alice
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 19:59   

Ja teraz robi? spaghetti ze szpinakiem, wi?c jak chcesz to chod? ;) .

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:04   

Ireth napisał/a:
??cz? si? w bólu - jestem uczulona na bia?ko. Tj. mog? je je??, ale w tak ma?ych ilo?ciach, ze raz na 3 miesi?ce. No, ale có? i tak ty? biedny ;) .

No to z kolei ja si? ??cz? w bólu - uczulenie na bia?ko jest znacznie gorsze... Moje to przy tym nic ;]
Ireth napisał/a:
Mia?am kole?ank?, która by?a ( znaczy si? jest nadal ...) uczulona na gluten :/ ....czyli odpada?o wszelkie pieczywo, i to co m?kopochodne ....nawet jakas tam bu?ka tarta jako panierka do mi?sa...zero chleba, makaronu, jakichkolwiek wafli, tez niektórych owoców np gruszek ......straszne O________O ja bym tak chyba nie prze?y?a :/

Khem, by?o o warzywach, wi?c nie wspomnia?em - razem z uczuleniem na naturalny cukier mia?em uczulenie na gluten - te? tak do 10 roku ;] I tak - pa?? idzie. ?resz tylko oble?ne chlebki Waza... I tak przez lata -_-" Fajnie jest, nie ma co. Ale, dzi?ki Odynowi - samo min??o, mo?na ?y?... (zrobi? si? k?cik medyka :lol: )

Alice
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:08   

O nie, nie, nie! Chlebki waza s? pycha! No kto mi powie, ?e nie, to niech si? schowa! Ja je uwielbiam! Ale i tak jem raz na rok ;)

Odpowiedz do tematu