Poprzedni temat «» Następny temat
Tasiemce
Autor Wiadomość
theodolit 
Kupo!

Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 12:46   

Cytat:
A je?li ju? mowa o serialach, to czy was te? dra?ni wszechobecno?? serialowych aktorów w ka?dym mo?liwym programie rozrywkowym? Czasem odnosz? wra?enie,?e bardziej sie u nas ceni role w M jak Mi?o?c, ni? w ambitniejszych produkcjach.

Prawdopodobnie spowodowane jest to tym, ze serialowe gwiazdy przynosza duzo lepsze dochody niz 'ambitniejsze' produkcje... Mysle ze pieniadze wydane/wplywy sa duzo lepsze z M-jak Marchewka niz np z zakupionego wladcy pierscieni (o ile to mozna nazwac ambitniejsza produkcja ;P)

po 2 zauwazcie ze jest bardzo fajna/smieszna rzecz duza czesc chlamu wysmiewanego - takie jak seriale/discopolo etc jest jednym z lepiej sprzedajacych sie rzeczy - tak jak ich 3-je bylo ogolnie wysmiewane w tym samym czasie gdy bilo rekordy spredazy plyt - i prawda jest taka ze jak ktos powie, ze kupowaly to same kmiotki ciemnotki - to zespol zarabial najlepiej na polskim rybku muzycznym - a jak wiemy zawsze chodzi o KASE!!!

ale wracajac do tematu: nie ogladam za duzo telewizji i seriali juz wogole - ale wkurzaja mnie wszystkie wykupione licencje - tak jak hela w opalach, niania etc - starocie adaptowane, zamiast chociaz wykombinowac swoj sitkomowy scenariusz

Piotrek

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 20:20   

87agnes87 napisał/a:
No kurcze czy to na prawde jest niemo?liwe lubi? badziewie, przecie? ka?dy ma inny punkt widzenia

Wida? nie czyta?a? jednej z dawnych wypowiedzi Coata, który stwiuerdzi?, ?e tu si? robi oddzia? geriatryczny, ze mn? na czele. :lol: Po prostu im wiecej wiosen tym do pewnych rzeczy zaczynamy nabiera? dystansu i o ile kilka lat temu Klan jeszcze mog?am obejrze?, o tyle teraz to dla mnie po prostu cha?a, ?e o Modzie na hafta nie wspomn?. I nie - nie chc? wiedzie? z kim Brooke si? prze?pi, kto jej zafunduje ci??? i etc., bo mnie to po prostu nie interesuje - znam ambitniejsze (moim zdaniem) seriale - i przede wszystkim nawet nie wiem kto to jest :lol:
Let down and lived and let go.

87agnes87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 22:40   hm

Szczerze mówi?c w?tpi? aby jakikolwiek serial by? ambitny-ka?dy z nich to typowa tania maszynka do robienia ?atwych poieni?dzy i w?tpi? aby klan by? m?drzejszy, je?eli pokazuj? tam jak Maciu? ch?opiec z downem sie upija bo rzuci?a go dziewczyna, a jego siostra w wieku 12 lat próbowa?a narkotyków, na co jej mama powiedzia?a, ?e tak nie wolno, a ona od razu odstawi?a t? u?ywk?, jak co? takiego pokazuje sie w telewizji, to to dopiero wywo?uje we mnie odruch wymiotny. Tak wi?c jak powiedzia?am, trzeba by? wyrozumia?ym i umie? uszanowa? to, ?e kto? inny lubi co? innego ........ :)

N: Jak masz problemy, to pisz w Wordzie... mo?na sobie wyrobi? nawyki... dobre nawyki. Poprawi?am co nieco.
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Czw 16 Lis, 2006 23:00, w całości zmieniany 2 razy  

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 22:59   

AKCJA RATUNKOWA "KLANU" vol.1
87agnes87 napisał/a:
Maciu? ch?opiec z downem sie upija bo rzuci?a go dziewczyna

Nie trzeba mie? downa, ?eby si? zdo?owa? czyms takim...

87agnes87 napisał/a:
a jego siostra w wieku 12 lat próbowa?a narkotyków

Coraz powszechniejsze w polskich szko?ach...

87agnes87 napisał/a:
na co jej mama powiedzia?a, ?e tak nie wolno, a ona od razu odstawi?a t? u?ywk?

Z tego co widzia?am na YouTube, to si? z tym nau?erali i ja do psychologa pos?ali.

87agnes87 napisał/a:
to typowa tania maszynka do robienia ?atwych poieni?dzy i w?tpi? aby klan by? m?drzejszy

Klan nie jest ambitny i ma zajebi?cie du?o wad imo, ale i tak pr?dzej bym go poleca?a ni? "Mode na sukces", gdzie ka?dy z ka?dym ma romanse i nie wiadomo w ogóle o co chodzi, a dodatkowo równie dobrze mo?na ogl?da? co setny odcinek i b?dzie prawie to samo. Z Klanu przynajmniej mo?na jakiekolwiek wnioski wyci?gn??.

Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 23:22   

87agnes87 napisał/a:
zczerze mówi?c w?tpi? aby jaki kolwiek serial by? ambitny

No taaak, bo niby po co pami?ta? o "Miasteczku Twin Peaks", "Przystanku Alaska", "Monty Pythonie", czy cho?by "Zagubionych" i "Ally McBeal" :] Je?li zamiast "serial" by?o by "telenowela" to mo?e przyzna?abym racj?- podejrzewam w?a?nie to mia?a? na my?li ;) .
Nie chodzi nawet o to, ?eby by?o "ambitnie", ale oryginalnie i poza ogranymi schematami - takie seriale sobie ceni? najbardziej, bo przynamniej nie da si? w nich przewidzie? wydarze? na kolejne 10 odcinków naprzód xD A je?li kto? powie,?e "babskich" seriali na poziomie nie ma, to polecam zapozna? si? z "Gotowymi na wszystko" (cho? tutaj okre?lenie "babski" jest nieco na wyrost) albo "Seksem w wielkim mie?cie". Typowe tasiemce dla gospody? domowych w stylu M jak Md?o?? zawsze mnie zadziwiaj? popularno?ci?, bo przecie? jak na d?oni widac,?e scenarzysta dopisuje w?tki na kolanie , wciskaj?c kit ,?e "scenariusz napisa?o ?ycie, a serial opowiada o ludziach takich jak my " xD
Nemesis napisał/a:
Klan nie jest ambitny i ma zajebi?cie du?o wad imo, ale i tak pr?dzej bym go poleca?a ni? "Mode na sukces",

Eeee tam- Klan jest nudny, ludzie w nim s? totalnie bezbarwni i pozytywni do bólu, ca?a jego forma jest jaka? archaiczna- dziwi? si?,?e nadal kto? to jeszcze ogl?da ( i wrzuca na YouTube co lepsze fragmenty z ?ycia rodziny Rysia i Gra?ynki xD)
Za to Moda na sukces to klasyka kiczu, wi?c wszystko jest przejaskrawione i karykaturalne :] Tutaj przynamniej jest si? z czego ponabija?, a w razie nadmiaru wra?e? zawsze mo?na prze??czy? xDDD

87agnes87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lis, 2006 09:30   

Ivy, twoja wypowied? mnie zaskoczy?a, bo dok?adnie odzwierciedla to co ja chcia?am napisa? i w 100% Cie popieram, bo faktem jest ?e filmy jak np.Monty python s? o stokro? lepsze, zabawniejsze, m?drzejsze, ale niestety nie lec? co dziennie, a raz widziane innym razem nie zaskakuj? nas tak jak nieprzewidywalny serial. Ja nie mówi?, ?e moda na sukces jest intelig?tnym serialem z motywem, bo ?aden serial taki nie jest i ja nie ogl?dam tego, ?eby si? czego? nauczy?, tylko aby si? odpr??y? i od czasu do czasu ponabija?. Mam do?? ogl?dania narkomanów na ulicach i w moim najbli?szym otoczeniu a tym bardziej nie mam zamiaru tego samego ogl?da? w serialu, bo on mia? mnie odpr??y?, a nie przywraca? do brutalnego dla niektórych ?ycia, bo takie chwyty jak narkotyki to ja mam na codzie? i nie ?mieszy mnie to, wr?cz przeciwnie do?uje mnie to na maxa, bo wsz?dzie o tym trzeszcz? a nic nie robi? w kierunku, aby je zwalczy? w ?eczywisto?ci......

[ Dodano: Pi? 17 Lis, 2006 09:36 ]
Przepraszam za z?e sformu?owanie w poprzedniej wypowiedzi masz racj?Ivy mi chodzi konkretnie o telenowele a nie o seriale, bo faktem jest , ?e seriale nie?adko maj? jaki? motyw, tak jak wspomnia?a? np. Monty python czy Rosswel, te filmy nie do?? ?e ucz? to jueszcze bawi?. Wydaje mi si?, ?e serial to jest taki roz?a?ony na klatki film bo tak samo jak film wci?ga.

Nathaniel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 12:22   

Luz Clarita!!!
Ja chc? j? jeszcze raz!!

Vaan 
Cactuar

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 12:37   

Jupi, juz niedlugo znow "Gotowe na Wszystko" ^^ nie moge sie doczekac. btw. pewnie Ci co ogladali Losta, beda teraz ogladac to frajerstwo na pierwszym 4400, w ogole komercialna kicha jak LOst. :lol: bleee

Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 13:07   

Vaan napisał/a:
Jupi, juz niedlugo znow "Gotowe na Wszystko" ^^ nie moge sie doczekac

*__________* Wiadomo kiedy dok?adniej? Ostatni odcinek sko?czy? si? w tak denerwuj?cy sposób- chc? wiedzie? co dalej xD
Vaan napisał/a:
pewnie Ci co ogladali Losta, beda teraz ogladac to frajerstwo na pierwszym 4400, w ogole komercialna kicha jak LOst. :lol: bleee

Najpierw ogl?da?am "Desperate housewives", a Losta ola?am. Nadrobi?am go w powtórce wakacyjnej i obejrza?am drug? seri?- oba seriale s? ?wietne, ale jak znowu mia?abym podj?? decyzj?, to wybra?abym ten pierwszy.
Btw zacz??am ogl?da? 4400, ale raczej nie b?dzie problemów z przestawieniem si? na gospodynie xD

kwazi 
Redaktorzy
Deviant :]

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 13:24   

Od konca stycznia na Polsacie Prison Break :] Po sukcesie LOSTa TV w koncu "rzuci?a" si? na dobre seriale :) Fajnie ^_^ A "4400" nie jest z?y - z obszernych recenzji kumpla-maniaka seriali wynika, ?e sie rozkr?ci :] Na razie 2 pierwsze odcinki bardzo mi sie spodoba?y - zostane na d?u?ej przy tym serialu. :)

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 13:31   

4400... hmm - fajne, dobre, ale bez rewelacji, tak jak by?o z Gotowymi na wszystko czy Lost. Na szcz??cie Lost trzeci sezon b?dzie w Jedynce od pa?dziernika albo listopada, dok?adnie nie pami?tam. Ale b?dzie mo?na spokojnie ogl?da?. A Polsat chyba nadal milczy w sprawie kolejnego sezonu Gotowych na wszystko... A mogliby si? pospieszy?, bo tak jak Ivy mówi ostatni odcinek sko?czy? si? wyj?tkowo z?o?liwie :/

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007 16:23   

4400 to imo takie gorsze X Files...mo?e si? rozkr?ci, ale nie powali?y mnie pierwsze dwa odcinki... za szybko zacz??o si? dziac co? z?ego... cho? dziewczynka s?odka. Czemu napomkne?am o X Files - otó? koles + babeczka, prowadz? ?ledztwo. Pozornie przeciwie?stwa i nie maj? szans, ale i tak wszyscy wiedz?, ze w ko?cu b?dzie z tego romans. Watpie, ?eby uda?o si? twórcom utrzymac ten poziom co w Archiwum X. Tam niekiedy, a? mo?na by?o pomacac t? chemi?, a ka?dy drobny gest by? istotny.
Podsumowuj?c: kolejny "wielki hicior" serialowy... ciekawe czy zatonie równie szybko co Titanic.

Ivy 
Moderator
Zmora

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 12:14   

Da?am si? wkr?ci? w 4400 i chociaz serial wybitny nie jest, to jednak chcialam sie dowiedziec "co dalej". No i nie dowiedzialam sie niczego. Ostatni odcinek sugerowa? tytu?em, ?e wszystko sie wyja?ni, a przez nieca?? godzin? mozna bylo jedynie obejrzec streszczenie calego serialu :roll: Naprawd? genialny pomys?, szczególnie ?e fabu?a jaka? szczególnie zawi?a nie jest i chyba tylko niedouczony Amerykanin móg? jej nie zrozumie?. Zagadki pozosta?y, a tv bedzie puszczac jakis polski kit od przyszlego tygodnia. Wie kto? czy jest kolejna seria?

Btw powtórka pod koniec serii to w ogole jakies nieporozumienie- przedostatni odcinek Lost to by?a kompletna strata czasu. Jak kto? ogl?da? serial to streszcza? mu nie potrzeba, a jesli nie widzial, to przez te 45 minut i tak nie nadrobi.

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Pią 09 Mar, 2007 12:18   

Z ofciajlnej strony

"THE 4400 WILL RETURN
FOR A FOURTH SEASON!

The saga of The 4400 will continue, as USA Network has picked up the Emmy-nominated drama for a fourth season! The new, 13-episode season is slated to launch in Summer 2007."

Heh, czyli jednak b?dzie, a ?e jedynka co? nie marudzi zbytnio z Lost, to i to chyba da. Bo jak nie da, to b?dzie kiszka... Tak jak dali pilot Battlestar Galactica, twierdz?c ?e to nowy, wspania?y film science fiction, a nagle dwójka bez zapowiedzi jedzie z serialem...

Krakers 
Administrator

Wysłany: Nie 11 Mar, 2007 12:50   

A ja polecam wszystkim serialik Day Break. Lecia? na ABC zamiast LOSTA (gdy ten mia? par? miesiecy przerwy). Niestety w po?owie sezonu serial skasowano ze wzgl?du na niska widowni?. Na szcz??cie reszt? odcinków umieszczono w sieci i w ten sposób ca?y sezon jest do obejrzenia w ca?o?ci. W dodatku akcja jest barzo dynamiczna, poniewa? autorzy wiedzieli, ?e kolejnego sezonu nie b?dzie wi?c nie musieli na si?? przed?u?a? (chocia? jest furtka na kolejne sezony...)

Ok, o co chodzi?

Otó? Detektyw Brad Hopper budzi si? rano i dowiaduje si?, ?e jest wroboiony w morderstwo jednego z prokuratorów. Zostaje zatrzymany, przes?uchany. i zamkni?ty w wi?zieniu (...)

Nast?pnego dnia budzi si? w swoim ?ó?ku i okazuje si?, ?e jet to ten sam dzie? co wczoraj! Tak, jaka? p?tla czasowa sprawia, ?e Brad budzi si? ci?gle tego samego dnia, pami?taj wszystko co wydarzy?o si? wzesniej. W ten sposób moe ten sam dzien prz?y? na wiele sposobów próbuj?c rozwik?a? spisek, który stoi za morderstwem prokuratora. Mnósto zwrotów akcji, genialne pomys?y i bardzo fajne pomys?y sprawiaj? ze Day Breaka ogl?da si? z du?? satysfakcj?.

Có?, mo?e ameryka?ce nie polubi?y Day Breaka, ale u mnie znjduje sie on na li?cie Must See i gy mia?em do wyboru najnowszego Prison Breaka, 24 godziny, LOSTA i Day Breaka to zawsze wybiera?em tego ostatniego.

Odpowiedz do tematu