Poprzedni temat «» Następny temat
Tasiemce
Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 17:59   Tasiemce

No dobra. Mamy filmy, ksi??ki, muzyk?. Przyszed? czas na seriale.

Nigdy nie zapomn? jak lubi?am jeden z bardziej odmó?d?aj?cych seriali tj. "?wiat wed?ug Bundy'ch". Ah klasyka ameryka?skiego serialu. Albo "Pomoc domowa" :lol:
No i 6 lat temu "Jezioro marze? si? ogl?da?o" i te inne takie super, trendy i cool "m?odzie?owe" tasiemce.
Uwielbia?am swego czasu "Archiwum X", ale serie po 6tej to ju? nie to samo.

Jak jaki? mod, czy admin stwierdzi, ze temat nie ma sensu, niech kasuje bez gadania. O. ;)

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:13   

Nie ma to jak Moda na sukces. Rige ma now? kochank?, radz? obejrze? ten 3564 odcinek, zapowiada si? emocjonuj?ca rozmowa.
Heh, ogl?da?o si? Luz Marij? i Fiorell? kiedy? dawno temu... teraz rzadnych serialów nie tykam, bo uzna?em, ?e do?? cz?owiek ma w?asnych problemów, a?eby jeszcze jakimi? wyimaginowanymi se g?owe zawraca?

Lenneth 
Moderator
Twincest RLZ ^^

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:34   

Bonifacy_i_zdun napisał/a:
Nie ma to jak Moda na sukces. Rige ma now? kochank?, radz? obejrze? ten 3564 odcinek, zapowiada si? emocjonuj?ca rozmowa.

[ z oburzeniem: ] Od razu wida?, ?e si? nie znasz! Teraz leci bodaj?e odcinek 2652! Panie w szatni na moim wydziale ogl?daj? to codziennie, LOL! :lol: :lol:

Seriali m?odzie?owych nie trawi?am, by?am za to fank? takiego np. Robocopa (w wersji serialowej - srtaszna szmira :lol: ), wszelkiej ma?ci Robin Hoodów, Wojowniczych Ksi??niczek, Sindbadów i Herkulesów. No i Archiwum, oczywi?cie. :D

A, i jeszcze w pewne wakacje próbowa?am ogl?da? jak?? telenowel? (bo codziennie budzi?am si? o dziesi?tej i w??cza?am TV, a w?a?nie wtedy puszczali). Dzie?o to opowiada?o o perypetiach m?odej, ubogiej s?u??cej o imieniu Lucesita (pisownia!?), o ile dobrze pami?tam. By? te? ukochany - facet z wy?szych stef, of course, z?a matka ukochanego i jakie? nie?lubne dziecko... whatever... :lol:

Obecnie na?ogowo ogl?dam M jak Mi?o??, do czego w du?ej mierze przyczynili si? moi niecni rodzice. Bosze, co za pora?ka z mojej strony... ale niestety, jestem ju? uzale?niona. :lol: Dodatkowo co tydzie? streszczam akcj? moim kole?ankom z akademika, które nie maj? jak ogl?da?... hihihi... *bierze m?otek i wali si? w czo?o* ....Ju? lepiej. ;)
Ostatnio zmieniony przez Lenneth Wto 15 Lut, 2005 18:53, w całości zmieniany 1 raz  

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:39   

Lucrecia napisał/a:
Robin Hoodów, Wojowniczych Ksi??niczek, Sindbadów i Herkulesów

Uwielbia?am te badziewia XD Sindbad w skórzanych spodniach rlz XD

I Zmutowanego Anio?a kiedy? widzia?am :lol: O matulu. A ze wspó?czesnych to "Anio?y w Ameryce", "Detektywa Monk'a" i "Sze?? stóp pod ziemi?" oraz "Rodzin? Soprano". O.

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:47   

Lucrecia napisał/a:
A, i jeszcze w pewne wakacje próbowa?am ogl?da? jak?? telenowel? (bo codziennie budzi?am si? o dziesi?tej i w??cza?am TV, a w?a?nie wtedy puszczali). Dzie?o to opowiada?o o perypetiach m?odej, ubogiej s?u??cej o imieniu Lucesita (pisownia!?), o ile dobrze pami?tam. By? te? ukochany - facet z wy?szych stef, of course, z?a matka ukochanego i jakie? nie?lubne dziecko... whatever... Laughing

to jest Luz Maria kwoli przypomnienia ;]

Lucrecia napisał/a:
Od razu wida?, ?e si? nie znasz! Teraz leci bodaj?e odcinek 2652!

ostatnio widzia?em ?e 2 i pól tysiaka z kawa?kiem, ale kogo szczegó?y obchodz?, skoro n i tak do niesko?czono?ci d??y :lol:

Lucrecia napisał/a:
Robocopa

Zach?cam wszystkich do wys?uchania tytu?owej piosnki. :lol:

A no w?a?nie te? Archiwum X ogl?da?em (ale nie te z UFO, bo to bezsensu by?o), Xene i Herculesa te? widzia?em, ale m?odego herculesa ju? nie... co jeszcze? m?ody jolaos w pogoni za matk? chrzestn? Xeny :roll:

Lucrecia napisał/a:
M jak Mi?o??

Komedia, która zawsze poprawi mi humorek. I ten uczuciowy Steffenek :roll:

Go-Go-Yubari napisał/a:
Rodzin? Soprano

klimat jak dla mnie kiep?ciawy...
ps. adamsowie milusi byli ;)

Heh, chyba nie mówicie mi ?e zapomnieli?cie o dwóch klasykach? :D
McGaver i Dru?yna A z Bu?k? rz?dz? :]
Ciekawe czy na prawd? z szyszki mo?na zrobi? co? a la C4 :lol:

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:54   

Koki napisał/a:
zupe?ny brak happy endu!

w serialowym mortal kombat te? nie by?o happy endu, a ten ca?y raiden i jego za?oga poszli w diab?y :D

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 18:55   

Bo serial nie pokona? magicznej barriery 1-ego sezonu.
Let down and lived and let go.

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:02   

Sephiria napisał/a:
Bo serial nie pokona? magicznej barriery 1-ego sezonu.

czyli za granic? nie by? lubiany? bo polski to on nie by? a fakt faktem rzeczywi?cie zako?czenie z nak?a przychodzi...

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:02   

ps. adamsowie milusi byli

Jak jeszcze Wot by? Wot'em to puszczali star? Rodzine Addamsów. Wspania?a klasyka. Ahh.
I pami?tam jak Remingtona Steela lubi?am z m?odym Piercingiem Brosmanem..namem....whatever ;) ^^.
I przygody Flasha by?y. Hahaha.

Heh, chyba nie mówicie mi ?e zapomnieli?cie o dwóch klasykach?

McGaver rlz. Jak mia?am 8 lat uwa?a?am, ze jest przystojny. :lol: No, ale wtedy to Janosik te? mi si? podoba? XD (brawa dla pana Bacha ;) )

Lenneth 
Moderator
Twincest RLZ ^^

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:04   

to jest Luz Maria kwoli przypomnienia ;]

Nieee.... na pewno "Lusesita"... po prostu one wszystkie mia?y identyczn? fabu??. :P

Lucrecia napisał/a:
M jak Mi?o??

Komedia, która zawsze poprawi mi humorek. I ten uczuciowy Steffenek :roll:

Momentami komedia, owszem. Zw?aszcza jak przestaj? gra?, a zaczynaj? deklamowa? (vide: Sztefen). :twisted:
...Ale je?li Ci powiem, ?e zdarza?o mi si? przy tym rycze?, to co, koniec przyja?ni? :lol:

Heh, chyba nie mówici e mi ?e zapomnieli?cie o dwóch klasykach? :D

Tak, tak, TAK!!! To dopiero by?o co?! :D McGyver, oh, how I love(d) thee!!! :lol: :lol: Normalnie takie emocje, ?e szok... Pami?tam taki odcinek, w którym zamkn?li go w jakim? reaktorze, mia? tylko cztery minuty na wydostanie si?, inaczej zala?yby go radioaktywne odpady... Bosze, jak ja si? wtedy ba?am! :D Albo wspania?a Dru?yna! Hannibal! ?ezka si? w oku kr?ci!! :D

Btw, ogl?dali?cie mo?e Szczerbial? Jutro kolejny odcinek w TV, o ile si? nie myl?. :D :D

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:05   

Janosik... nie lubia? ja tego seriala... akurat wtedy se porz?dnie r?ke na?ama?em i akurat mi si? ten serial z tym kojarzy, a tak wogle to Janosika powiesili czy nie?

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:06   

a tak wogle to Janosika powiesili czy nie?

Tak.

A skoro ju? przy tych "dzie?ach" typu Team A jeste?my, to pami?tacie "Nieustraszonego"? M?ody Hazelhof z ow?osion? klat? i gadaj?cy samochód. :lol:

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:09   

Lucrecia napisał/a:
mia? tylko cztery minuty na wydostanie si?, inaczej zala?yby go radioaktywne odpady...

akurat o tym samym pomy?la?em pisz?c posta :] Pami?tam, ?e jaka? tam babka do niego zasz?a i prosi?a o pomoc bo jakie? machlojki by?y w reaktorze, i by? tam zdrajca taki jeden, który nagle dobry si? zrobi? i takie tam... niom pami?tam jak ten komputerek rozbroi? scyzorykiem (zawsze i wsz?dzie by? musi on :D ) i wyle?li a potem jakie? bia?e niewiadomoco wyp?yn??o (ps. co to by?o?) potem pami?tam jak jaki? zawór zakr?ca? i uda?o mu si? (a jak?e...XD ) i reaktor uratowa?...

Ps. fajny by? odc. dwucz??ciowy z jak?? tam ?wi?tyni? ?wiat?a albo ten z bomb? z prposzkiem na jakim? promie, jak mcgavera friend zmar? przy wybuchu

Kamil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:36   

jestem tylko jednego ciekawy...czy kto? ogl?da od POCZ?TKU wszystkie odcinki Mody na Sukces....tu to trzeba mie? cierpliwo??. A tak do tasiemców wracaj?? to co wasi rodzice ogl?daj??? Bo moja starsza to codziennie prawie Na Wspólnej ogl?da...a ja rzygam ju? polskimi serialami.

Lenneth 
Moderator
Twincest RLZ ^^

Wysłany: Wto 15 Lut, 2005 19:38   

Kamil napisał/a:
jestem tylko jednego ciekawy...czy kto? ogl?da od POCZ?TKU wszystkie odcinki Mody na Sukces....tu to trzeba mie? cierpliwo??.

Kpisz czy o drog? pytasz?

Odpowiedz do tematu