Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sephiria
Nie 04 Lis, 2007 16:22
Final Fantasy XII
Autor Wiadomość
Olek 
Cactuar
Lazy Bum

Wysłany: Wto 28 Paź, 2003 14:38   

Cid chocobossy i moogle musz? byc bo to nie by?by wtedy final... no w?a?nie mówia ?e ff12 ma by? polotem ?wie?o?ci w serii :D na oficjalnej stronie pisze ?e INFORMATION BEGINNING 11.19. to juz nied?ugo... a co do nowych serii to ja stawiam na KH :twisted:

Garnet 
Ifrit
Queen Of Decadence

Wysłany: Wto 28 Paź, 2003 15:01   

trza bedzie do dexa napsiac cio z tym pe rebirth...chyba tylko on mi zostal :D

nio i wlasnie niech zrobia finala w ktorym naprawde bede jakies nowe rzeczy a jak nie to jakas gre w tym stylu pod innym tytulem...wtedy sie zobaczy czy graczy ciagnie tylko tytul do gry...

Micek
Gość
Wysłany: Nie 02 Lis, 2003 21:59   

KH = Kingdon Harts ? je?li tak - to ?enada. Obejrza?em trailer i poczu?em sie zniesmaczony. Manga + kaczor donald i myszka miki ? no bez przesady... (no chyba ?e KH to skrót od czego? innego - to zwracam honor)

Olek 
Cactuar
Lazy Bum

Wysłany: Nie 02 Lis, 2003 22:03   

Ty oglada?e? trailer a ja przeszed?em gre i szykuje sie na drugi raz, wi?c mozna powiedzie? ?e moge mie? inaczej u?o?one podej?cie do Kingdom Hearts

Garnet 
Ifrit
Queen Of Decadence

Wysłany: Pon 03 Lis, 2003 18:53   

Micek mala rada zanim zaczniesz wypowiadac sie na temt jakiejs gry zacznij dobrze pisac jej nazwe....no ale bylo nie bylo po czesci zgodze sie z Toba...nie lubie KH i juz...nie trawie zmieszania ff z disneyem...i nikt mnie tez do tej gry nie przekona...ale szanuje opinie innych i to jest najwazniejsze

co do ff12-premiera przesunieta na 2004/2005,przedtem planowali ja wydac przed marcem 2004

Mastek 
Kupo!
The Diablo

Wysłany: Pon 03 Lis, 2003 21:31   

i pewnie j? przesun? kilka razy jeszcze :(

gdybym tylko pogada? z dexem to by tak nieby?o :twisted:

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 03 Lis, 2003 22:41   

Spokojnie zanim FF12 wyjdzie w samej tylko Japonii to poczekamy sobie na mój gust z dobre 4-6 miesi?cy. Na razie nie sensu nawet si? rozwodzi?, kiedy to zostanie wydane, ale mo?na poglówkowac co warto da? tym razem, aby dwunastka wnios?a do serii o?ywczy powiew nowo?ci.

By the way - od pi?tku jestem znowu w Polsce i zapowiadam, ?e WSZYSTKIE Kategorie, Topics(oprócz kat, Off Topic, która do tego s?u?y) zostan? przejrzane i wykastrowane, bo po postach Garnet ju? widze, ?e znowu pisanie wymkn??o sie spod kontroli(a jak juz Garnet pisze, ze Off topujecie to znaczy ?e jest zle). Przygotujcie sie zatem na to, ze kazdemu licznik spadnie o ?rednio 60-100 postów.
Let down and lived and let go.
Ostatnio zmieniony przez Sephiria Sob 08 Lis, 2003 15:32, w całości zmieniany 2 razy  

coat 
Kupo!
S?odki Gepard

Wysłany: Wto 04 Lis, 2003 19:50   

swietnie, ze trzeba bedzie czekac 1/2 roku na ff12...zawsze tak robia :(

Coz Sephiria - jako zwolennik offtopowania poweim, ze ostatnio ograniczylem moje OT do dzialu off topic :) no chyba, ze masz zamiar wykasowac wszystkie posty nie zwiazane z danym tematem, ale wtedy pozbawisz forum 2/3 postow i niezlego klimaciku :)

Olek 
Cactuar
Lazy Bum

Wysłany: Wto 04 Lis, 2003 21:00   

My?lisz ze to tak szybko si? gry robi?? ;)

Mastek 
Kupo!
The Diablo

Wysłany: Wto 04 Lis, 2003 23:44   

olek ja bym inaczej sformuowa? pytanie!!! :twisted:

Ty myslisz?? :shock: (szok) :lol:

Garnet 
Ifrit
Queen Of Decadence

Wysłany: Sro 05 Lis, 2003 23:09   

Sephiria...wierz mi zadna przyjemnosc,jak niekiedy wchodze wieczorkiem na forum i widze rezultaty postowania.....pare razy po naciskaniu na x ja juz mam mam niekiedy dosc ;) a o przypominaniu o edit to jzu mnie krew zalewa :twisted:

Olek 
Cactuar
Lazy Bum

Wysłany: Czw 06 Lis, 2003 15:44   

hehe, no ale za to masz napis moderator ;) i zitana na chocobo :D

Mastek 
Kupo!
The Diablo

Wysłany: Czw 06 Lis, 2003 22:36   

a my tylko Kupo i kupo!!! Ostatnio kumpel ze mnie la? jak zobaczy? po moim nikem ten napis!!! I pyta? o co loto?? :D

Micek
Gość
Wysłany: Sob 08 Lis, 2003 16:32   

W?a?nie - co to jest to kupo ? zmieni si?na co?innego po ilu?tam postach? BY the way - tak apropo Kingdom Hearts (teraz dobrze napisa?em :P ) to s?rzeczy które od razu mnie odrzucaj?. Nie sta?mnei na kupowanie gierki co tydzie?- Wybieram najlepsze tytu?y. Z bajek disneya to wyros?em dawno temu - mog? poogl?da? - ale czy mia?by sens film, w którym np. czarodziejki z ksi??yca kosz? kapitana haka - a w odsieczy przybywa im kapitan goofy? To pasuje do siebie jak kaktus do szczoteczki do z?bów. Nie wa?ne jak miodna gierka - ju? Final Fantasy bywa momentami denerwuj?co infantylne - dobrze ?e chocia? lubiany prze ze mnie devil may cry trzyma klimat przec ca?y czas 8) . jak by mi w tej gierce jako boss ko?cowy wyskoczyli chip i dale - to straci?bym wiar? w PS2 (dla relaxu zostaje zawsze papierowa wersja monopoly :P )

Olek 
Cactuar
Lazy Bum

Wysłany: Sob 08 Lis, 2003 22:51   

jesli bym nie je?dzi? na dvd-erkach to by mnie nawet sta? nie by?o na jedn? na miesiac :evil:
Ostatnio zmieniony przez Olek Nie 09 Lis, 2003 10:45, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu