Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy i progr w TV które warto obejrze? w najbli?szym czasie
Autor Wiadomość
Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Wto 17 Sty, 2017 15:20   

mroczna sarna napisał/a:
Nie wiem, jak Netflix ma w zwyczaju, czy raz wrzucone programy, sa tam na stale,czy je usuwaja po jakims czasie, wiec jak ktos chce, to niech oglada.

Podpinam sie pod "pytanie". Uzywa ktos tutaj Netflixa dluzej jakos? Kwota miesieczna nie jest wygorowana, wygodnie byloby takie ST puszczac z Netflixa (i legalnie), czy tam inne seriale, ale troche biednie by bylo, jakby za rok jednak zaczeli usuwac serial, ktory ogladam. Bo moje tempo jest takie raczej... zolwie. Np. od pazdziernika ogladam TNG i jestem juz (dopiero?) na 5 sezonie. Delektuje sie :)

A propos juz TNG - tak tylko jednym zdaniem napisze, ze faktycznie seria jest rownie swietna, co TOS. Chociaz juz teraz nie wiem, co lepsze ;p Chyba TOS jednak, sadzac po tym jak sie cieszylem, gdy Spock pojawil sie goscinnie w TNG ^^

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Wto 17 Sty, 2017 19:31   

Dla mnie ostatnie dwa sezony Ds9 byly juz bardzo monotematyczne. Ok, kamienie milowe typu Tears of the Prophets, Image in the Sand, czy What you leave behind bylo trzeba obejrzec, ale cieszyl kazdy odcinek z poboczn? histori?. Ferengowie wrecz idealnie sie do tego nadaja (the magnificent Ferengi).

TNG uwielbialam wlasnie za roznorodnosc, a Johnathan (John) de Lancie i Patrick Stewart to klasy same w sobie. Stad bardzo mi sie podobaly scenariusze do tng, a ds9 ciagla wojna mnie w koncu znuzylo.
Let down and lived and let go.

qfas 
Cactuar
Skwaszony Buc

Wysłany: Sob 21 Sty, 2017 16:42   

Jaco napisał/a:
Uzywa ktos tutaj Netflixa dluzej jakos? Kwota miesieczna nie jest wygorowana, wygodnie byloby takie ST puszczac z Netflixa

Mam wykupiony abonament w sumie od premiery uslugi w Polsce i polecam mocno, wygodnie, w hd i niedrogo. Telewizji nie mam, za to netflix i chill praktycznie kazdego wolnego wieczora. Jezeli cos znika z Netflixa to na wskutek zawirowan licencyjnych, jak to mialo miejsce z (niestety interesujacymi Cie) filmami Star Treka. Serie za to sa wszystkie (z ciekawosci sprawdzilem, Voyager zostal dodany do polskiej bazy wlasnie dzisiaj :D ).

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sro 25 Sty, 2017 23:06   

[ Dodano: Sro 25 Sty, 2017 23:07 ]
Jaco napisał/a:
Podpinam sie pod "pytanie". Uzywa ktos tutaj Netflixa dluzej jakos? Kwota miesieczna nie jest wygorowana, wygodnie byloby takie ST puszczac z Netflixa (i legalnie), czy tam inne seriale

Tez u?ywam juz kilka miesizcy i polecam. Coz zniknie, cos si? pojawi - licencje i wykupy praw si? zdarzaja, niestety. Ale coz, baza seriali ST powinna Ci wszystko wynagrodzic. Cena jest sensowna (od pakietu z HD odczywiscie), rzeczy do ogladania coraz wiecej i juz sie oplaca - nie jak na poczatku.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pon 20 Mar, 2017 14:46   

Nasz Netflix nigdy nie bedzie tak bogaty jak Amerykanski, przez prawa autorskie. Sa stacje, ktore trzymaja u siebie seriale i sie nimi nie podziela. No i tez nie licze na seriale produkcji HBO np. Wciaz, uwazam, ze Netflix jest genialny. Swoje seriale wypuszcza sezonowo, czyli tak, jak lubie. Wszystkie odcinki na raz i lecimy maratonem. Wrzucaja coraz wiecej produkcji. Hinduskich tez.... jak ktos lubi.... i koreanskie dramy...yay....

Verkonika 
Kupo!
Gomen ne

Wysłany: Czw 06 Kwi, 2017 09:53   

Ja uzywam z kolezankami, chyba mamy pakiet 5ciu ekranow jednoczesnie. Wyszlo jakos tak, ze nie place wcale, ale wiem, ze na glowe wychodzi jakos smiesznie malo, kilkanascie zlotych. Wygodnie, szybko, z wyborem jezyka napisow i lektora, jest super. Repertuar calkiem spoko, kazdy z rodziny znajdzie cos dla siebie. Licze, ze ze wzrostem popularnosci Netflixa w Polsce bedzie coraz wiekszy repertuar.

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017 09:15   

Wlasnie dorzucili sporo fajnych rzeczy, The Spirits Within, rozszerzone Advent Children, duzo rozrywkowego s-f (Transformers itp.), Resident Evil Damnation i Degeneration...

Odpowiedz do tematu