Poprzedni temat «» Następny temat
Xenoblade Chronicles
Autor Wiadomość
AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 21:05   

Cytat:
wystarczy Ci na urozmaicenie rozgrywki za drugim razem, w New Game +

Z jednego powodu nie lubi? w tej grze NG+, bo fabu?a si? nieco przez nie sypie. Na NG+ przeszed?em sam? fabu?? w 25 godzin id?c tylko za strza?kami, gdzie walki obowi?zkowe trwa?y zwykle oko?o 30 sekund :) . Trzeci raz wzi??em si? od zera za wszystko i licznik pokaza? ponad 200 godzin, a i tak wszystkich questów nie dosta?em, bo w opisach podaj? ponad 500, a ja mia?em w okolicach 450 :)
Cytat:
Ja ju? nie mog? si? doczeka? przesy?ki z moim Wii U, widzia?em jak ?adnie Xenoblade jest tam emulowany w HD

Jak "X" b?dzie tak dobry jak XC, to si? chyba skusz? na sprzedanie ostatnich gaci i kupno Wii U. Niestety u nas poni?ej 900 nie widzia?em, a to jak na razie dla mnie cena zaporowa. Nawet na PS3 za 600 nie jestem na razie w stanie od?o?y? (i chyba nie od?o??), bo dzieciaki w czym? chodzi? musz?, a i na jedzeniu nie oszcz?dzaj? :) . Plus taki, ?e nie trzeba mie? TV dost?pnego, co u mnie jest zawsze problemem.

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 23:44   

AUDION napisał/a:
Jak "X" b?dzie tak dobry jak XC, to si? chyba skusz? na sprzedanie ostatnich gaci i kupno Wii U

Nie chc? nic mówi?, ale chyba b?dziesz chodzi? bez bielizny. Znaki na niebie i ziemi wskazuj? na to, ?e gra b?dzie JESZCZE lepsza, JESZCZE bardziej rozbudowana i usprawniona. Ogromny ?wiat i Ty. Dlatego chc? te? sobie od?wie?y? Xenoblade Chronicles, by pó?niej g?adko "wej??" w X. Je?li wydadz? w pierwszej po?owie '14, to zabior? konsol? i gr? do Marty i Robina - co by wspólnie troch? wra?e? mie?.

Ja chc? tych aktorów, którzy podk?adali g?osy w XC. Btw. zastanawiam si? ile lat po wydarzeniach z Xenoblade dzieje si? akcja X. No i czy uda si? stworzy? tak wyrazistego badassa ponownie :P

AUDION napisał/a:
a i tak wszystkich questów nie dosta?em, bo w opisach podaj? ponad 500, a ja mia?em w okolicach 450
Ja mia?em jakie? 380 questów. Postanowienie na nowy rok - zaliczy? wszystkie. I tak najlepszy by? ten z Noponem w jaskinii :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Pon 25 Lis, 2013 07:58   

Cytat:
Nie chc? nic mówi?, ale chyba b?dziesz chodzi? bez bielizny. Znaki na niebie i ziemi wskazuj? na to, ?e gra b?dzie JESZCZE lepsza, JESZCZE bardziej rozbudowana i usprawniona.

Tylko ?eby jeszcze fabu?a nad??y?a, bo pobi? XC b?dzie naprawd? ci??ko. W?a?ciwie to b?dzie ci??ko si? nawet zbli?y?, ale b?d?my dobrej my?li. Co do badasa w XC, to mimo wszystko najbardziej przypad? mi do gustu ten, któremu w momencie ?mierci wypada co? z r?ki (fajne ukrywanie spoilerów :-) ). Na koniec nawet mi go ?al by?o.

Cytat:
Ja mia?em jakie? 380 questów. Postanowienie na nowy rok - zaliczy? wszystkie. I tak najlepszy by? ten z Noponem w jaskinii :D

Ca?y ten ci?g questów noponowych jest dobry. Prawie jak w Polsce, afera korupcyjna na ca?ego :-) .Ja zawsze próbowa?em bez opisu zaliczy? wszystkie questy, ale chyba ich pojawianie si? musi zale?e?, od wcze?niej podj?tych wyborów, bo teraz nie pojawi?o mi si? wiele najprostrzych questów, czyli tych "huntowych", ot cho?by ten z dzia?u arheologicznego, gdze trzeba by?o paj?ka o d?wi?cnej nazwie Empress ubi?.

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Sro 27 Lis, 2013 07:15   

Jest Wii U, mo?na gra? w Xenoblade. Przygod?, czas zacz??, po raz kolejny. Ostrzcie miecze, czy??cie spluwy - NADCI?GAM.

O fabu?? si? nie martw, ch?opaki z Monolith Soft wiedz? jak stworzy? dobr? histori?. W ko?cu ca?? Xenosag? zrobili.

AUDION napisał/a:
. Co do badasa w XC, to mimo wszystko najbardziej przypad? mi do gustu ten, któremu w momencie ?mierci wypada co? z r?ki (fajne ukrywanie spoilerów :-) ). Na koniec nawet mi go ?al by?o.
wiesz, ?e mi te?? :) ale szkoda, to mi by?o wielu osób w grze, niekoniecznie badassów :P kurd?, czy ja zd??? przej?? XC przed Japoni??

Yakuza 0 (PS4)

AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Sro 27 Lis, 2013 10:20   

Cytat:
W ko?cu ca?? Xenosag? zrobili

Nie gra?em, to nie wiem, ale wol? podej?? do tego z pewn? doz? nie?mia?o?ci ;)
Cytat:
kurd?, czy ja zd??? przej?? XC przed Japoni??

Podobno mnisi buddyjscy potrafi? spa? godzin? na dob? :)
W sumie znaj?c gr?, to w dwa miesi?ce da rad? przej?? na blisko 100%. Wszystkich questów i tak chyba za jednym podej?ciem si? nie da, bo podobno niektóre pojawiaj? si? po odpowiednich wyborach w czasie wykonywania poprzednich. No ale mimo wszystko mi?ego grania, bo ja ju? mam dost?pne nowe jaskinie w Tephra Cave, wi?c do?? daleko. No i nareszcie b?d? móg? odbudowa? Colony 6, bo do tego momentu nie by?y dost?pne niektóre rzeczy.

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 10:07   

No nic,przelece Xenoblade pobieznie,kolejny raz ciesz?c si? fabu?a :) z questami nie wyrobilbym si? na pewno,tym bardziej,ze z Zellem chcemy jeszcze zamkn?? sag? Metal Gear przed moim wylotem. Moze tym razem inny sk?ad sobie obiore.

Yakuza 0 (PS4)

AUDION 
Cactuar
Nie patrz tak na mnie

Wysłany: Czw 28 Lis, 2013 19:34   

Musisz mie? strasznie siln? wol?. Mnie zawsze korci?o niemi?osiernie, gdy widzia?em wykrzyknik. :-)

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Czw 02 Mar, 2017 18:58   

Audionie:

https://www.youtube.com/watch?v=sJuiTw6nk7A

Dla mnie najwazniejsze info jest w 39 sekundzie filmu :) No i fakt,ze Takahashi znowu jest odpowiedzialny za caly projekt. Coz, Square olalo go i nie pozwolili mu zrobic Xenogears 2, to teraz Nintendo ma porzadne jRPGi na wylacznosc :) obiecuje tez,ze pozycze Ci Switcha jak przejde juz po premierze XC2.

Jest juz dostepna pelna analiza tego trailera, zdziwilbys sie ile fani potrafia wylapac :)

https://www.youtube.com/watch?v=H80aHqIA6cQ

a z wazniejszych spraw - port Xenoblade Chronicles X z Wii U zostal potwierdzony na Switcha. Pierwszy Xenoblade (z Wii) jest dostepny w eShopie i bedzie do pobrania na Switcha. Chodza ploty o remasterze.

Na koniec cymesik:

https://www.youtube.com/watch?v=SPmLOURrLtE

https://www.youtube.com/watch?v=DJVDDXVsDzA

https://www.youtube.com/watch?v=Ka18oHIsoHs

Yakuza 0 (PS4)

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Pon 06 Mar, 2017 15:09   

Cytat:
a z wazniejszych spraw - port Xenoblade Chronicles X z Wii U zostal potwierdzony na Switcha. Pierwszy Xenoblade (z Wii) jest dostepny w eShopie i bedzie do pobrania na Switcha. Chodza ploty o remasterze.

No i to mi sie podoba. Czlowiek kupi sobie kiedys 1 konsole i przynajmniej zaliczy wszystko ;]

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Pon 06 Mar, 2017 19:55   

W koncu zaliczysz najlepszego jRPGa up to date. IMO oczywiscie.

Yakuza 0 (PS4)

Odpowiedz do tematu