Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedzi kinowe.
Autor Wiadomość
Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Sro 16 Lis, 2016 08:39   

Gveir napisał/a:
A ?eby dobi? (poztywnie) - Ocaj, KONIECZNIE obadaj:

Miód :)

Ja ju? si? nie podniecam ogólnie wszelkimi ekranizacjami. Te? wol? si? pozytywnie zaskoczy?. Ale w?a?nie takie smaczki lubi? najbardziej, gdzie nawi?zuje si? do pierwowzoru. Z drugiej strony nie chcia?bym ogl?da? 1:1 ekranizacji kinówki animca, bo jaki ma to sens. Nawet jak odbiegn? za bardzo, trudno, ale Dragon Balla na pewno z tego nie b?dzie ;p (filmu po dzi? dzie? w sumie nie ogl?da?em).

To, ?e bior? si? za to Amerykanie imho nie ma nic do rzeczy - Japo?ce te? nie raz próbowali ekranizowa? animce i, szczerze mówi?c, jako? za dobrze im to nie wychodzi?o. Zreszt? saren wspomina? gdzie?, ?e ich kinematografia obecnie le?y i kwiczy ;p

Co do samej p. Major - Scarlett to dobry wybór. Nie powiedzia?bym, ?e drewno, absolutnie. No i ogólnie ?adnie j? ucharakteryzowali, przypomina Kusanagi. Bato, jak Gveir wspomina?, jaki? za ma?y ;p

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016 16:25   

Jaco napisał/a:
Miód

Dok?adnie :)

Jaco napisał/a:
Ja ju? si? nie podniecam ogólnie wszelkimi ekranizacjami. Te? wol? si? pozytywnie zaskoczy?. Ale w?a?nie takie smaczki lubi? najbardziej, gdzie nawi?zuje si? do pierwowzoru. Z drugiej strony nie chcia?bym ogl?da? 1:1 ekranizacji kinówki animca, bo jaki ma to sens.

Ja si? nawet nie napalam/podniecam na efekt ko?cowy... jestem po prostu zachwycony, ?e wreszcie to robi?. I to z aktork?, któr? bardzo lubi?. A w?asny plot? Oczywi?cie, niech to b?dzie adaptacja i tyle. Ju? wiem, ?e wróg b?dzie nazywa? si? Kuze - ale b?dzie amalgamatem wszystkich antagonistów.

Jaco napisał/a:
To, ?e bior? si? za to Amerykanie imho nie ma nic do rzeczy - Japo?ce te? nie raz próbowali ekranizowa? animce i, szczerze mówi?c, jako? za dobrze im to nie wychodzi?o.

Wychodzi?o koszmarnie, bo nie bardzo umiej? robi? filmy ;) A tak b?dzie pewnie zno?ny kinowy s-f, na tyle ambitny na ile potrzeba zarobienia przez film pozwoli i pewnie jaka? ?adna akcja itp. Bo kto by si? spodziewa? czego? innego? Chyba nie rewolucji gatunku i rewelacji jak orygina?? Je?li tak, to pora si? obudzi? ;)

Jaco napisał/a:
Co do samej p. Major - Scarlett to dobry wybór. Nie powiedzia?bym, ?e drewno, absolutnie. No i ogólnie ?adnie j? ucharakteryzowali, przypomina Kusanagi.

Generalizuj?c - ?adna dupa, ?adna :) I gra? umi.

Ocaj, ogl?daj GitS: Arise (OVA i film)...

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017 10:19   

https://www.theguardian.c...poo-emoji-movie

Padlem xd

Make it so! Engage! :D :D :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

Odpowiedz do tematu