Poprzedni temat «» Następny temat
A New World: intimate music from Final Fantasy
Autor Wiadomość
mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Nie 23 Paź, 2016 11:07   A New World: intimate music from Final Fantasy

http://filharmonia.lodz.p...-fantasy-polska

Zapowiada si? naprawd? dobry koncert w Filharmonii ?ódzkiej, uczta dla uszu, a wszystko tematycznie zwi?zane z FF.

Wybiera si? kto? z krypty? Je?li tak, to dajcie zna?, mo?e przed koncertem (albo po) jakie? dobre piwko na Piotrkowskiej by?my op?dzlowali.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

Tenrag 
Kupo!

Wysłany: Sob 05 Lis, 2016 15:29   

Je?eli kto? chce bilet to mam jeden do oddania:
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=5515

hay 
Cactuar
Jak gadaj? Cactuary? :/

Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 23:30   

By?em kiedy? na Distant Worlds Arniego Rotha, mistrzostwo.

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 13:43   

Hej hay, kope lat! :)

To jak ludzie, saren, Tenrag, jak by?o? ;]

Tenrag 
Kupo!

Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 23:24   

Jaco napisał/a:
jak by?o? ;]

Bardzo przyjemnie, bez fajerwerków ale d?ugo jeszcze b?d? wspomina? hawajsk? wersj? motywu chocobo gran? na ukulele... (FFIX)

Musz? te? wspomnie?, ?e by?em mile zaskoczony ilo?ci? utworów z FFXI.
Szkoda, ?e nie by?o "Vana'diel March" ale có?, na to trzeba chyba nieco liczniejszej orkiestry.

mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Wto 15 Lis, 2016 18:30   

Jaco napisał/a:
Hej hay, kope lat! :)
To jak ludzie, saren, Tenrag, jak by?o? ;]

By?o mi?o - na pocz?tek, fajny bufet przed koncertem, mo?na by?o napi? si? winka, pogada? ze znajomymi i wygra? prezenty - FFXV, X/X-2HD/ p?yty z OSTami do gier (kole?anka wygra?a limitowan? wersj? X na ps4, ja tylko cyfrowy soundtrack. Mo?na by?o kupi? p?yty, zarówno z serii koncertów "intimate", jak i Distant Worlds. Ekipa znajomych by?a spora: mieli?my ??cznie dziesi?cioosobow? grup?.

Sam koncert - ?wietny, chyba sondowali publik? na popularno?? poszczególnych cz??ci FF, bo Arnie cz?sto pyta?, kto jest fanem danego FFa. W pewnym momencie, kiedy zapyta?, czy na sali s? jacy? fani dziewi?tki, to zapomnia?em w jednej chwili, ?e jestem w filharmonii i nie tylko podnios?em r?k?, ale wr?cz podskoczy?em z fotela. Mea culpa :D Troch? za du?o grali z Finali online, zreszt? wymownym by? fakt, ?e na zapytanie Arniego o fanów XI, r?k? podnios?a jedna osoba, co zosta?o skwitowane dyskretnym ?miechem publiki.

Nag?o?nienie super - jak to w filharmoniach. Jedna uwaga - perkusja by?a tam zupe?nie zb?dna i przez pierwsz? cz??? koncertu, tak do przerwy - bardziej przeszkadza?a, ni? wnosi?a cokolwiek. Na ogromny plus - panie z kwartetu smyczkowego - to, co wyprawia?y, to by?a wr?cz poezja...zreszt?, na koniec by?o wida? po gromkich brawach publiczno?ci -to smyczki dosta?y najd?u?sze oklaski. Panie przy?mi?y nawet wychwalanego przez Arniego pianist?. Sekcja d?ta troch? zbyt cicho.

Muzycznie - by?em zadowolony, cho? OWA na koniec troch? mi si? ju? przejad?o (tym razem, z udzia?em publiczno?ci). Smyczki rozszala?y si? przy "To Zanarkand", a? sam dyrygent zwróci? na to uwag?; jeden z mocniejszych punktów koncertu.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

Jaco 
Dark Flan
Blame yourself or god...

Wysłany: Sro 16 Lis, 2016 08:46   

mroczna sarna napisał/a:
Troch? za du?o grali z Finali online, zreszt? wymownym by? fakt, ?e na zapytanie Arniego o fanów XI, r?k? podnios?a jedna osoba

Tenrag napisał/a:
Musz? te? wspomnie?, ?e by?em mile zaskoczony ilo?ci? utworów z FFXI.
Szkoda, ?e nie by?o "Vana'diel March" ale có?, na to trzeba chyba nieco liczniejszej orkiestry.

I wszystko jasne :D Swoj? drog?, nigdy nie s?ysza?em ani jednego kawa?ka z FFXI. Ale te? jako? nie s?ucham OSTów z gier, jak w nie nie gra?em.

No to fajnie, ?e by?o fajnie. Jak dla mnie do PL musia?by przyjecha? Uematsu, Mitsuda (wiem, ?e z FF ma tyle wspólnego...), czy Sakimoto z Iwat?, ?ebym si? wybra?. Albo Kajiura! *__* Bo równie dobrze Rubik mo?e zacz?? grac muzyk? z FFów... mo?e i fajnie zagra, ale to nie to samo.

hay 
Cactuar
Jak gadaj? Cactuary? :/

Wysłany: Pią 25 Lis, 2016 00:49   

Roth robi ?wietn? robot?, nie ma co wybrzydza? :D

Odpowiedz do tematu