Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sephiria
Wto 02 Cze, 2009 21:40
FFX POMOC, cz??? 3
Autor Wiadomość
Angeal1991
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 02:25   

Dobra to ja mam kilka pyta?.

1. Moje postanie zadaj? maks po 9999 obra?e? tzw Tidus (oko?o 11k z za?o?onym cabaldogiem chyba dobrze napisa?em),wakka (broni? zrobion? z firststrike,double od,one mp cost),auron (dragonkillerem z one mp cost,firstrike,alchemy) zbroje: tidus (hp+30%),auron (auto-haste,hp+30%),wakka (hp+30%) wszystkie postacie znaj? quick hits itp stan ich hp: tidus oko?o 6900,wakka oko?o 7300,auron oko?o 8900. Jak mam pokona? dark aeony z takimi statystykami? Mam wszystkie dodatkowe aeony w tym anime i magus sisters, 3 celestiale wpe?ni wzmocnione dla rikku,tidusa i yuny. Reszta jest w trakcie zdobywania. 2. Nie mam um bribe a potrzebuj? w zbroj auto-haste da si? zdoby? zbroj? z tym atrybutem na ma? Jesli nie to jak zdoby? te chocobo wing? 3. Jak przej?c tego questa w macalania woods z motylami? Tzw biegam w lewo od tego muzyka ale albo pod sam koniec gdzie jest skrzynia mnie czerwono-niebieski motyl atakuje albo rezygnuj? (po 30 próbach ka?dy by chyba skapitulowa?) dodam ?e gram 2 raz,bez problemu zdoby?em celestiale dla yuny,rikku,tidusa i 2 dodatkowe aeony. Z tym jednak nie daje rady,mimo ?e graj?c po raz 1 uda?o mi si? zdoby? skrzynk? w macalania.

Ostatnie do kogo napisa? w sprawie zablokowanego konta na forum? Bo jak si? loguj? to wy?wietla ?e konto mam zablokowane z powodu pruby wielokrotnego logowania wtf? Korzystam z neta w fonie. Z góry dzieki.

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 05:54   

Angeal1991 napisał/a:
Jak mam pokona? dark aeony z takimi statystykami?

bij a? padn?, a jak nie padn? to podbij statsy w gór? i znowu bij
a to mo?e pomóc: http://k-ff.com/final-fantasy-10/dark-aeony/

Angeal1991 napisał/a:
Nie mam um bribe

to raczej nie problem douczyc jak?? postac

Angeal1991 napisał/a:
potrzebuj? w zbroj auto-haste da si? zdoby? zbroj? z tym atrybutem

Na monster arenie niekiedy mo?na dosta? dropa, ale rzadko jest to wtedy sprz?t 4-ro slotowy

Angeal1991 napisał/a:
jak zdoby? te chocobo wing

W 6 ró?nych sposobów, ?adnie opisanych na tej stronie: http://k-ff.com/final-fantasy-10/przedmioty/

Angeal1991 napisał/a:
Jak przej?c tego questa w macalania woods z motylami?

próbowa? do skutku, nie jest to ?atwe ale te? nie a? takie trudne

Angeal1991 napisał/a:
do kogo napisa? w sprawie zablokowanego konta na forum?

jak na ka?dym forum, do jednego z moderatorów lub admina, zazwyczaj informacja z kim si? skontaktowa? przychodzi na maila

Angeal1991 napisał/a:
jak si? loguj? to wy?wietla ?e konto mam zablokowane z powodu pruby wielokrotnego logowania wtf?

Albo robot reklamowy dobija? si? do formularza, albo kto? ci? nie lubi i chcia? ci podebra? konto

Angeal1991
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 06:43   

Dzi?ki serdeczne za tak szybk? odpowiedz. Co do tego drugiego konta, to mój nicki Cloud Strife
Mo?e który? z adminów zajrzy do tego tematu? By?bym wdzieczny

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 07:43   

Na tej stronie znajdziesz wszystko co trzeba w sprawie podpakowania si? do Dark Aeonów. Trzeba tylko troch? cierpliwo?ci. Co do zablokowanego konta, jest to automatyczne i wydaje mi si?, ?e trzeba po prostu poczeka?.
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Angeal1991
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 13:50   

Panowie mam ma?y problem walcz? z najs?abszym DA Valeforem i zabija mnie 1 atakiem podam wam mo?e moje dok?adne staty.
Tidus (Strength 60,Defence 34,Magic 20,Magic Defence 17,Agility 50,Luck 26,Evasion 28,Accuracy 29)Hp 6786 umie emtrust,quick hit. Miecz Caladbolg,zbroja z hp+30%.
Auron (Strength 68,Defence 41,Magic 21,Magic Defence 27,Agility 30,Luck 17,Evasion 24,Accuracy 11)Hp 8359 umie emtrust,quick hit. Miecz Dragonkiller (1 mp cost,1-st strike,2 overdrive,alchemy) zna to samo co tidus plus (breaki bez fulla,steal,use,haste,protect,dispel,shell i reflect).

Wakka (Strength 67,Defence 36,Magic 33,Magic Defence 16,Agility 29,Luck 23,Evasion 20,Accuracy 50)Hp 7433 umie quick hit,bustery plus 3 breaki aurona
Bro? Scoring Spree (1-st strike,2 od,1 mp cost)
Zbroja fast break (hp+30%,auto-haste)

Prubuj? ju? z 20 raz pokona? valefora i mnie deada po 3-4 ruchach. Za s?abe postacie? Je?li tak to po ile mam mie? staty? Ewentualnie jak? ceche zakl?? w zbroi bym prze?y? atak da za 9999hp? Bribe rikku nauczy?em. By?bym wdzieczny za pomoc bo przechodz? 2 raz gr?, za 1 razem na szybko ale bez maksowania statów i ubijania da. I przepraszam za drugiego tak d?ugiego posta ale nie daj? ju? sobie rady z da.

Oray80 
Kupo!
#28279 - TTA

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 14:05   

Taaa , to wszystko zale?y od tego jak chcesz przej?? gr?...

Heh Dark Vel jest ... cienki :) Aczkolwiek przy Twoich statach jest to wyzwanie :)

A) Zanmatto - heh zawsze wchodzi :) - masz chyba tego ?apówkarza Yoimbo??

B) Taktyka - przy Twoich statach on jest cholernie szybki. Tu jest problem... Pierwsze co to MUSISZ mie? auto-phoenix , Rikku mixuj?ca ró?ne pierdo?y ( hyper mighty guard i trio of 9999 to MUS ) , aeony w stanie overdrive a pó?niej na po?wi?tke i Wakka i jego AR . Da rad? z nim wygra?.

Powiem tak , je?li Ci si? uda z nim wygra? to jeste? kim?. Przy takich statach ...

Zostaje jeszcze :

C) SZKOLENIE :) , Trzeba podnie?? przedewszystkim speed i najlepiej celestiale by si? przyda?y...

Powodzenia ?ycz? Ci...

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 16:15   

To jest typowy FF. Nie rzucaj si? na walki, w których masz marne szanse na wygran?. Jako typowy FF, ta gra wymaga pakowania dru?yny, je?li chcesz w niej zrobi? co? wi?cej ni? podstawowy scenariusz.

Angeal1991 napisał/a:
Panowie

*cough*

Angeal1991 napisał/a:
I przepraszam za drugiego tak d?ugiego posta ale nie daj? ju? sobie rady z da.

Przepraszaj za s?aba interpunkcj? w postach. Albo lepiej - popraw to, bo warn ju? Ci? zw?szy?.

Angeal1991 napisał/a:
Co do tego drugiego konta, to mój nicki Cloud Strife
Mo?e który? z adminów zajrzy do tego tematu?

Ale...po co? Nie, nie odpowiadaj tutaj, na lito?? bosk?. znajd? odpowiedni dzia? i tam wyja?nij.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pią 24 Lut, 2012 01:30   

Z najwy?szym statem 68 to nawet najs?absze potwory na Monster Arenie Ci? obij?, a co dopiero Dark Aeony. Najpierw poeksploruj ?wiat, pozdobywaj Celestiale, Aeony, po?ap po 10 potworków ka?dego rodzaju na wspomnian? aren? i przejd? Omega Ruins. To da Ci podstaw? potrzebn? do ostrego treningu, do którego przewodnik znajdziesz pod linkiem w moim poprzednim po?cie. Dopiero po dopakowaniu najwa?niejszych statsów na 255 mo?esz pogada? z Dark Aeonami.
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Cloud Strife 
Kupo!
Ex Soldier

Wysłany: Pią 24 Lut, 2012 18:07   

Dobra dzi?ki wam za pomoc, obecnie mecze turnirj blitza zeby wygrac 2 od dla wakki. A konto uda?o mi sie ju? odzyskac.

Wyvern
Kupo!
Enought

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014 16:41   

Cze??, czy pokonuj?c potwory trzema osobami b?d? dostawali wi?cej expa, ni?eli u?y?bym do tej samej walki ca?ego sk?adu? Wydaje mi si?, ?e niezale?nie ile osób walczy, ka?dy dostaje tyle samo expa, mam racj??

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014 17:54   

Nie. Kazda posta?, która aktywnie uczestniczy?a w walce dostaje taki sam exp. Tylko postacie, które nie wykona?y ruchu, go nie dostaj?. Patent z expem dziala natomiast w XII, co jest ?wietnym rozwiazaniem, ale co? - zupe?nie inny system,.

Patrol87
Kupo!

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016 09:23   

Witam zaci??em si? w momencie jak Tidus ma powtórzy? strza? ojca.
W momencie treningu przed decyduj?c? prób? nie mog? przej?? dalej.

Za??czam screena i dodam, ?e wciskanie przycisków jak w opisie nie przenosi mnie dalej :(
Kto? mia? podobnie i wie jak to rozwi?za??

Znalaz?em rozwi?zanie problemu.
Przy pomocy strony Test klawiszy mo?na sprawdzi? jakie kombinacje klawiszy obs?uguje nasza klawiatura i wystarczy zmieni? sobie C na jak?? inn? literk? i dzia?a

Odpowiedz do tematu