Poprzedni temat «» Następny temat
Final Fantasy XII - POMOC cz.2
Autor Wiadomość
pejot
Kupo!

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 09:23   

Go Go Yubari napisał/a:
Giza Plains w porze deszczowej :roll: Ca?e. Solo lub w duecie (je?li jeszcze postacie s? zbyt s?abe na solówki).

No w?a?nie wcze?niej widzia?em ?e poleca?a? Giza Plans w porze deszczowej, tyle tylko ?e nie zgadza mi si? ilo?? EXP po zabiciu Hyen.....u mnie jest oko?o 170 a u Ciebie by?o du?o wi?cej. Czy ma na to wp?yw jaki? przedmiot w ekwipunku?

Co z tymi LP?

qfas 
Cactuar
Skwaszony Buc

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 12:09   

Na LP najlepiej i?? szarpa? si? z Werewolfami na Ozmone Plains, zak?adasz ka?dej postaci Golden Amulet i viola! Ka?dy Werewolf daje Ci cztery LP:). Je?li nie zale?y Ci na exp, walcz wszystkimi trzema (czterema, je?eli fabu?a Ci na to pozwala) postaciami, a w kilka godzin odblokujesz ca?ego License Boarda dla ka?dej postaci.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011 15:04   

pejot napisał/a:
tyle tylko ?e nie zgadza mi si? ilo?? EXP po zabiciu Hyen

Mo?e masz wy?szy lvl ni? ja wtedy mia?am. Poza tym ja chodzi?am tylko jedn? postaci?. Lvl i zmiana...

Bartez6891 
Kupo!
Hunter Extraordinaire

Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 14:48   

Ja obecnie chodz? sobie Ashe na 36-tym poziomie po Paramina Rift i za jednego przeciwnika dostaj? oko?o 1000 EXP a co do LP:ja w lokacji Dagan Flats w Ozmone Plains wype?ni?em ca?? górn? tablic? (wchodz?c i wychodz?c do Field of Fallen Wings i Field of Light Winds)

Fiflakoo 
Kupo!

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 17:56   

Siemanko. Otó? problem mam taki (od_razu mowie, ze znalazlem na forum podobne, ale nie takie) - nie moge przeplynac na drugi koniec rzeki i nie wiem dlaczego? ;|
Zrobilem wszystkie hunty, mam 50lvl i juz poswiecilem prawie 20h na to, zeby tam przeplynac. Przeszedlem caly odkryty przeze mnie swiat i rozmawialem chyba ze wszystkimi...
Jedyne co mi zostalo, to zabic to Judge Bergan, ktorego nie ma tam, gdzie ma byc (to nawet nie jest ?hunt?). Moze to jakis blad?
I need some help.
(zanim bylem w Stilshrine of Miriam, zabilem white musse, a z tego co widzialem, to mialem go zabic pozniej)
Z gory dziekuj?. :)

Przy nast?pnym takim po?cie - warn.
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Pon 05 Mar, 2012 18:12, w całości zmieniany 2 razy  

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 06 Mar, 2012 00:16   

Mo?esz dosta? si? na drugi brzeg rzeki naoko?o, przez Westersand. Pokonujesz Earth Tyranta (patrz tu) i jeste? w drugiej cz??ci Estersand. Mo?na te? si? tam dosta? przez Mosphoran Highwaste, ale do tego trzeba pokona? Bergana. Je?li jeszcze go nie ma, to musia?e? nie sko?czy? Stillshrine of Mirian, White Mousse nie ma tu nic do rzeczy.

Przy??czam si? do pro?by o popracowanie nad jako?ci? wypowiedzi :)
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Homegirl
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2012 22:50   

Witam.
Mam problem, poniewa? gram od jakiego? krótkiego czasu (co ma piernik do kosiarki?). Mam 9lv sprzedaj? ró?ne rzeczy na bazarze, zaznaczam licencje, a jednak w ?adnym sklepie nie mog? kupi? ani broni, ani magii. Jak na(spacja)razie mam tylko fire, blizzard i nie(spacja)wiem czy dobrze napisze tchunder <No na lito?? bosk? - THUNDER> i nic poza tym. Jestem na etapie po<wywali?>za?atwiania spraw z dantre <chyba tak mu by?o> i przed zej?ciem do dantego i podziemi(bez drugiego i)<Mia?a? na mysli Dalana, nieprawda??>. Sorki, napisa?am mo?e bez ?adu i sk?adu, ale sza?u dostaje, bo niby powinnam mie? i poison i haste. Pozaznaczane licencje mam, a czaru jak nie by?o, tak nie ma ... Pozdrawiam All :)
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Nie 25 Mar, 2012 04:27, w całości zmieniany 1 raz  

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 01:44   

Przypominam tylko, ?e na forum obowi?zuj? pewne minimalne zasady interpunkcji i pisowni i posty wywo?uj?ce ból z?ba przy czytaniu raczej nie s? mile widziane. ?eby nie by?o, ?e bez ostrze?enia :roll:

Je?li cokolwiek z tego zrozumia?em, to chodzi o to, ?e kupi?a? licencje, ale nie mo?esz kupi? czarów? Czary kupujesz w sklepie zaznaczonym bodaj?e na fioletowo na mapie miasta, jednak kolejne czary pojawiaj? si? tam wraz z post?pem fabu?y, tak wi?c na pocz?tku znajdziesz tylko podstawowe zakl?cia, niezale?nie od ilo?ci wykupionych licencji.

Homegirl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 03:00   

Cytat:
Przypominam tylko, ?e na forum obowi?zuj? pewne minimalne zasady interpunkcji i pisowni i posty wywo?uj?ce ból z?ba przy czytaniu raczej nie s? mile widziane

Je?li to si? tyczy mojego poprzedniego posta to przeprosi?am, ?e napisa?am bez ?adu i sk?adu. Po prostu napisa?am, ?e mo?e si? to komu? wyda? niezrozumia?e i tyle. :sad:
Wiem, gdzie mo?na kupi? czary, bronie, gdzie co? sprzeda?. Chodzi?o mi o to, ?e z opisu powinnam mie? tak?e inn? magi?, bro? czy zbroj?, której jak na(spacja)razie nie posiadam. I nie s?dz?, ?e mój poprzedni post wywo?a? ból z?ba lub pope?ni?am w nim tak karygodny b??d interpunkcyjny...

GGY: Nie? Pozwól, ?e po?wiec? cz??? swej bezsennej nocy, aby poduczy? Ci?, drogie dziecko <nie, nie wierz? w Twoje 29 lat. To by by?o zbyt przera?aj?ce. brrr>, podstaw j?zyka, który jest Twym ojczystym.
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Nie 25 Mar, 2012 04:19, w całości zmieniany 3 razy  

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 04:43   

Droga kobieto, w której wiek nie uwierz?, póki nie dostan? namacalnego dowodu.

Trudno cokolwiek zrozumie? z Twojej paplaniny (pomijam Twój oczywisty spór z interpunkcj?), wiec postaram si? odpowiedzie? na to, co zrozumia?am.

Wykupienie licencji oznacza JEDYNIE, i? posta? mo?e nauczy? si? danego czaru, tudzie? umiej?tno?ci. To nie tak, ze masz licencje i fruuuu. Czary mary jest fajnie, umiemy. Trzeba te czary kupi?. Taaak, umiej?tno?ci i ca?? reszt? tak?e. Czary i spó?ka, pojawiaj? si? w sklepie z up?ywem czasu. Ka?dy sklep masz oznaczony na mapie. Wiesz, ze masz map?, prawda? Miodzio.

Mo?esz gr? troch? oszuka? i wybra? si? do Nalbina Fortress na zakupy, bo oczywi?cie wykupi?a? wszystkie mapy.

Jak si? dosta? do Nalbiny? Wychodzisz z Rabanastre przez Eastgate i...

Tadam! Fanfary dla Google. Pami?taj, aby pobawi? si? z t-rexem.

Chcesz te? expowa? du?o, aby nie mie? problemów w przysz?o?ci.

PS: Chcesz te? pogodzi? si? z interpunkcja, gdy? nie b?d? si? waha?a wlepia? Ci kolejnych ostrze?e?. Nie wstyd Ci? :roll:

Homegirl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 22:50   

Ok, macie racje, pope?ni?am b??dy, przyznaje. Kiedy pisa?am wcze?niejsze posty, my?la?am tylko o tym, ?e prawdopodobnie gra w moim przypadku nie rozwija si? tak jak u i innych i tyle, dlatego za brak ?adu i sk?adu przeprosi?am. W ka?dym razie, nie skre?lajcie mnie za poprzednie posty, bo do??czy?am ?eby uzyska? pomoc od Was, a nie ?eby mnie pali? na stosie :grin: :razz:

Wiem, gdzie mog? kupi? czary, wiem, ?e mam dost?p do map, chodzi?o mi o to ?e jak na razie, na ten etap gry kr?c? si?, zabijam przeciwników, wracam sprzedaj? rzeczy zostawione przez nich, wykupuje licencj? a nadal nic poza podstawowymi rzeczami jak magia czy zbroje nie s? mi dost?pne :roll:

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 00:29   

No to id? dalej z fabu??, pojawi Ci si? wtedy du?o wi?cej bajerów w sklepach.

Kolekcjoner 
Kupo!
Kolekcjoner

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012 20:12   

Witam. Mam pewien problem. Otó? chodzi o Mage's Monograph. Wed?ug porad (tu cytuj?) " Porozmawiaj z jakimkolwiek
sprzedawc? magii wi?cej ni? 25 razy." A wi?c rozmawiam i rozmawiam i niestety nic, a pozosta?e ju? posiadam. Jestem przed wydarzeniami w laboratorium. Prosz? o jak najszybsz? odpowied?.

Bartez6891 
Kupo!
Hunter Extraordinaire

Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 20:58   

Dziwne...spróbuj troch? pó?niej, by? mo?e dopiero po konkretnych wydarzeniach w fabule pojawi Ci si? na bazarze. U mnie by?o ok jak gra?em, po 25 rozmowach automatycznie pojawi? si? na bazarze :566:

siemien 
Kupo!

Wysłany: Pon 22 Lut, 2016 17:59   

Witam. Rozruszajmy ten temat na nowo. Wzi??em si? pierwszy raz za FF 12, obecnie jestem przed Elder Wyrm, a moje postaci po 22-24. Do bicia LP u?ywamy metody, któr? przedstawi? "qfas", ale mam pytanie co do EXP, poniewa? próbowa?em ju? zabi? Elder Wyrm, ale moje postaci s? niestety za s?abe. Co polecacie na tym etapie gry?

Odpowiedz do tematu