Poprzedni temat «» Następny temat
Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DU?E SPOILERY]
Autor Wiadomość
Zernat
Kupo!

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015 18:46   Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DU?E SPOILERY]

Witam, w?a?nie uko?czy?em Type-0 HD i pozbiera?em szcz?k? z pod?ogi. I mam trzy pytania. Oczywi?cie mnóstwo spoilerów ! Mam te? nadziej?, ?e dobrze trafi?em z dzia?em.

1. Uko?czy?em gr? na poziomie "?rednim" ten przed Agito. Odblokowa?em filmik "From Ashes" i ten w którym Dr. Arecia mówi ile razy ?wiat si? odradza?. Nie mam np. tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Qr4TN5KI1w0

I mam tam jeszcze par? pustych miejsc, co trzeba zrobi? aby odblokowa? reszt? ? Przej?? gr? na wy?szych poziomach trudno?ci ? Czy po prostu zrobi? co? konkretnego w czasie grania ?

2. Pytanie o zako?czenie. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumia?em. Wszyscy z Class Zero umarli po tym jak pokonali "s?dziego". Okaza?o si?, ?e Dr. Arecia jest jakim? Bogiem (?) i czuwa?a nad ?wiatem gdy ten zatacza? ko?o ponad 600 milionów razy. Czy dobrze rozumiem ?

3. Dla Dr. Arecii zaskoczeniem by?o, ?e Class Zero pokonali s?dziego, tak ? Dlatego "obudzi?a" Machine i Rem aby jej opowiedzieli o jej "dzieciach" i mogli czuwa? dalej nad tym ?wiatem, tak ?

B?d? bardzo wdzi?czny je?li kto? mi odpowie na te pytania i troch? rozja?ni spraw?. Z góry dzi?kuj? i Pozdrawiam :-)

[ Dodano: Sro 12 Sie, 2015 13:37 ]
Pozwol? sobie od?wie?y? moje pytanko. Ci?gle poszukuj? odpowiedzi.

Nie wiem czy nikt mi nie odpowiada bo zada?em tak g?upie pytanie, czy te? po prostu nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania. Za tak? informacje te? by?bym wdzi?czny ;-)

Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu