Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sephiria
Wto 02 Cze, 2009 21:23
Final Fantasy VII: Crisis Core
Autor Wiadomość
Seyfer 
Kupo!
SOLDIER 1st Class

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009 08:23   

piotrek1005 napisał/a:
Seyfer a ile mia?e? hp i ile ci minevra ci?g?a?

oko?o 8000, ponadto VIT 255, SPR 255, i STR 255

piotrek1005
Kupo!

Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 11:34   

Siema wszystkim znowu my?la?em nad t? gr?... pokona?em minerve i do zrobienia zosta?o mi tylko misje które trza by?o wcze?niej odblokowa? podczas misji w midgar, zdobycie magic urn i phoenix.
Wi?c musze gra? od pocz?tku (z moim aktualnym lv) misje wiem jak odblokowa? ale nie wiem jak phoenixa .
Czyta?em na tej ?ydowskiej stronie po angielsku ?e co? tam watertower... chyba chodzi o latarnie morsk? po ucieczce z Nibelheim ale sam nie wiem jak tam doj??.
I takie pytanie z poza ogó?u jest moze jakie? sekretne zako?czenie w tej grze?

zl64c 
Kupo!

Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 13:04   

pheonix jest dostepny tylko w 7 rozdziale, wejdz po drabinie kolo wiezy. ale najpierw pogadaj z chlopcem w nibel i pobaw sie z nim.

kontrat
Kupo!

Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 08:46   

Nie drazni was wysyp nowych postaci o ktorych ani slowem nie bylo wspomniane w ff7 ? Dla mnie to naciaganie fabuly i tworzenie czegos co juz przestaje bazowac na wydarzeniach z ff7 i robi sie z tego oddzielna gra.

X5-452
Kupo!

Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 23:14   

Nie przesadzaj tak, gra pod wzgl?dem fabularnym jest wspania?a, nie bazuje na wydarzeniach z FF VII ? Ty chyba nie znasz angielskiego :x . Nie b?d? podawa? jaki? konkretnych argumentów bo to strata czasu, wpierw ty podaj jakie? sensowne argumenty potwierdzaj?ce twoj? tez? mój m?ody archeologu :? .

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 08:06   

X5-452 napisał/a:
Nie b?d? podawa? jaki? konkretnych argumentów bo to strata czasu

Najprostsza droga do warna

X5-452 napisał/a:
nie bazuje na wydarzeniach z FF VII ? Ty chyba nie znasz angielskiego

K?ania si? czytanie ze zrozumieniem
kontrat napisał/a:
i tworzenie czegos co juz przestaje bazowac na wydarzeniach z ff7 i robi sie z tego oddzielna gra.

Czytaj: odbiega od pierwowzoru. To nie pierwszy przypadek. Zarówno Last Order, jak i Crisis Core zupe?nie inaczej od orygina?u przedstawiaj? cho?by to jak Seph zwia? z komory reaktora na Mt. Nibel. W oryginale do Lifestreamu wrzuci? go Cloud, a w LO i CC Seph sam do? wskakuje. Ma?o tego, w LO i CC Lifestream jest w samej komorze reaktora - tam, gdzie mie?ci si? Jenova - a w oryginalnej grze jest to o dwie lokacje wcze?niej. To do?c spora zmiana. Dodatkowo trudno jest doczepi? Genesisa do sceny kilka chwil wcze?niej, gdy Seph idzie po Jenov?. Znajomo?? angielskiego ma tu mniejsze znaczenie - przede wszystkim to co wida?, nie trzyma si? pierwowzoru orygina?u. Ta dyskusja toczy si? zreszt? nie po raz pierwszy ju?.

X5-452 napisał/a:
mój m?ody archeologu

?eby? si? nie zdziwi? - kontrat na nowym forum jest od jego pocz?tków (rok 2003), tylko d?ugoletnie przerwy w aktywno?ci spowodowa?y, ?e musia? tworzy? nowe.
Let down and lived and let go.

Cloud Strife 
Kupo!
Ex Soldier

Wysłany: Nie 23 Mar, 2014 15:21   

Takie pytanie z innej beczki mam. Mia? kto? z was kiedy? 100% w CC na psp? Je?li tak to w ile mniej wiecej czasu? Bo ostatnio kupi?em orygina? na psp. I planuj? w ko?cu przejsc CC w 100%. Jak do tej pory przeszed?em je dwa razy, na hard i normal, ale nigdy nie na 100%
Bed? wdzieczny za pomoc

Geralt z Rivii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Sie, 2014 15:12   

Wi?kszo?? misji jest krótka je?li pomijasz losowe walki (przytulasz ?ciany podczas biegania), ale niektóre zajm? nawet pó? godziny (*cough*1000 Shinra troops*cough*). Do trudniejszych misji (w których przeciwnicy dos?ownie oneshotuj? Zacka) b?dziesz musia? grindowa?. Do tego dochodzi zdobywanie ekwipunku Genji, co samo z siebie doda jakie? 5 godzin do czasu gry.

tl;dr: Bardzo d?ugo.

Odpowiedz do tematu