Poprzedni temat «» Następny temat
Tales of Xillia
Autor Wiadomość
mroczna sarna 
Cactuar
Live long and prosper

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013 23:18   Tales of Xillia

No wi?c sta?o si?. Dzi? europejska premiera, kurier przywióz? mi edycj? kolekcjonersk? dok?adnie o 17:28. Nic, ?e siedzia?em w oknie i wypatrywa?em ju? od 10 rano :P Gra jest epicka, to pierwszy jRPG jaki splatynowa?em (mimo pewnych trudno?ci i ogromnej pomocy kole?anki z Japonii) i w?a?nie dlatego, i? w 2011 pozna?em jak mocny to tytu?, tym bardziej wyczekiwa?em go z niecierpliwo?ci?. Chyba jeszcze na ?adn? gr? tak nie czeka?em, ale to szczegó?.

Muzyka - Motoi Sakuraba. Takiej Ivy, czy Lenneth, pana specjalnie przedstawia? nie musz?. Klasa sama w sobie. Grafika - jaki ko? jest ka?dy widzi. Podoba?a mi si? w 2011, podoba i teraz. Voice Acting, czyli co? co cz?sto kuleje - tutaj musz? przyzna?, ?e to kawa? dobrej roboty (cho? nie oby?o si? bez zgrzytów, g?os Milli mi nie pasuje, jak jasna cholera).
Fabu?a - miód i orzeszki, to tak w skrócie. Kupi? i zagra? - nie rozczarujecie si?. Talesy s? z ka?d? ods?on? coraz lepsze (co jest zupe?n? odwrotno?ci? serii FF na przyk?ad). Rewelacyjny system walki, naprawd? bogata edycja day one (czyli nota bene zwyk?a), a ju? o kolekcjonerce nie wspomn?. B?dzie pierwsza podwójna platyna jednego i tego samego jRPGa :D Szczerze polecam.

Btw. Namco Bandai za wys?ane do nich dzisiaj zdj?cie da?o mi eleganck? koszulk? Tales of... ju? si? nie mog? doczeka? odbioru :) A zdj?cie tutaj

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)

Odpowiedz do tematu