Poprzedni temat «» Następny temat
FFXIII-2 POMOC
Autor Wiadomość
chris23
Kupo!

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 23:49   

Ok dzieki. Wczoraj wykupilem ponad 5000 zetonow i udalo mi sie wygrac ''Lucky coin''. Trwalo to okolo 30 minut. Dzisiaj rowniez po okolo 30 minutach, udalo mi sie wreszcie wygrac 11800 zetonow. Nie wiem czy dobrze zrobilem, ale wymienilem je na ''Wild Artefact''. Potrzebowalem to bo jak ogladam walkthrough na Youtube, to nie moglem otworzyc jednego portalu, a chce grac mniej wiecej tak jak ten gosciu, co robil ten video poradnik.
Narazie w tym kasynie skonczylem, ale do zdobycia sa jeszcze trzy fragmenty. Obecnie mam ''Chococochick Down'' i ''Lucky Coin''.
Mam jeszcze takie jedno pytanie o przedmioty, za ktore mozna wymienic 10000 zetonow, bo nie wiem czy sa zwiazane z fabula. Chodzi mi o ''Chaos Crystal'', ''Just 1 gill'' i Setzer's Dice''. Pytam sie, bo przy nich sa znaki zapytania i nie wiem czy trzeba je bedzie pozniej tez wykupic.

Palmityniansodu 
Kupo!
Tom Braider

Wysłany: Sro 22 Sie, 2012 12:25   

Setzer's dice to ten item, który zwi?ksza luck przy wygrywaniu. Ten wild artefact jest potrzebny je?li chce si? otworzy? wszystkie wrota, wi?c raczej dobrze zrobi?e?. Ale je?li chcia?by? zdoby? wszystkie fragmenty, lepiej najpierw naby? Setzer's dice. Chaos crystal umo?liwi Ci zdobycie bardzo dobrej broni pod koniec gry. Just one gill to po prostu kolejny fragment.
Przesta? tak kurczowo trzyma? si? poradnika! po przej?ciu g?ównego w?tku b?dziesz móg? dowolnie powraca? do ka?dej z lokacji, zdobywanie wszystkiego samemu jest o wiele przyjemniejsze i nie jest trudne.
Jedyna rzecz, która mnie wkurza?a to minigierki z zegarem. Dopiero przy ostatnich dwóch odkry?em t? magiczn? POLSK? stonk?: http://clockpuzzle.pl/

chris23
Kupo!

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012 23:32   

Dzieki za pomoc. Jesli chodzi o te mini gierki z zegarem, to nawet nie wiedzialem o co w tym chodzi i ulozenie potrafilo mi zajac nawet 20 min, i liczylem, ze za ktoryms razem sie ulozy. A to strone co podales pozwala zaoszczedzic troche czasu.

Odpowiedz do tematu