Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry klip

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych
KoRn - Right Now
15%
 15%  [ 5 ]
Slipknot - Wait & Bleed
21%
 21%  [ 7 ]
KoRn - Hear to stay
3%
 3%  [ 1 ]
Tool (Ogó?em wszystkie!!! =P)
18%
 18%  [ 6 ]
Marilyn Manason - Dope Hat
18%
 18%  [ 6 ]
The Prodigy - Smack my bich up
24%
 24%  [ 8 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Trivane 
Kupo!
Tenkai Star

Wysłany: Nie 08 Mar, 2009 10:39   

Tenacious D - zespó? zyska? u mnie przede wszystkim na swojej grze aktorskiej w filmie "Pick of Destiny". Grupa sk?ada si? z dwóch muzyków/ aktorów: Jack'a Black'a i Kyle'a Gass'a którzy wspólnymi si?ami (IMO) stworzyli istne arcydzie?o, którego urywki mo?ecie obejrze? ni?ej - ogólnie polecam ca?y film trwaj?cy jakie? pó?torej godziny, bo naprawd? warto:

Master Exploder
The Final Showdown
Kickapoo

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009 21:13   

Jedyny klip, który Mi przychodzi do g?owy to Pts.Of.Athrty (zespo?u Linkin Park, przepraszam, je?eli ju? kto? o nim napisa?). Zrobiony perfekcyjnie pod muzyk?, ma tak?e genialn? graf? i jest to jedyny klip, który tak naprawd? lubi? ogl?da?. http://www.youtube.com/watch?v=eyd1AG9NMgk

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 00:30   

Nowy teledysk Behemoth'a - wersja nieocenzurowana. Zaprawd?, panowie pojechali tym razem naprawd? ostro. Dla niepe?noletnich ta sama wersja na YouTube, ale z pikselow? cenzur? :P

Behemoth - Ov Fire And The Void

I nowy klip Amon Amarth. Co mi?e, znowu robiony przez polsk? Grup? 13. Tak jak powy?szy.

Amon Amarth - Guardians Of Asgaard

Kilka teledysków z ostatnio wydanych p?ytek:

Ensiferum - From Afar - sympatyczny, ale nieco niezamierzenie ?mieszny wyszed?... W ka?dym razie nie umywa si? do Ahti.
Paradise Lost - Faith Divides Us, Death Unites Us - taaak... dziwne to, ale klimat ?wietny.
Insomnium - Down With The Sun - wizualny majstersztyk, czer? i biel jak zwykle rz?dz?.
Rammstein - Pussy - niestety cenzurowany.
Scar Symmetry - Noumenon And Phenomenon - niestety obaj nowi wokali?ci nie dorównuj? poprzedniemu, do tego growler jest przezabawny XD
Vader - Never Say My Name - krótko, konkretnie i na temat.
Eluveitie - Omnos - pikny, czy?ciutki folczyk.
Dark Tranquillity - Misery's Crown - ech... niez?y utwór, a teledysku doczeka? si? ?redniego :/

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 01:18   

Nieocenzurowany klip do Pussy bodaj?e na Redtube si? wala?. Oczywi?cie polecamy tylko pe?noletnim ^^
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Schrödinger 
Cactuar
Made in China

Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 10:28   

a teraz polskie mi?so : http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

KAIN 
Kupo!

Wysłany: Pią 19 Sie, 2011 00:54   

Red Hot Chili Peppers - The Adventures of Rain Dance Maggie - nowy klip Red Hotów, mia?em nadziej? na co? bardziej zakr?conego, ale i tak jest przyjemnie - fajnie, ?e wrócili ^^ Anthony Kiedis i jego w?s :lol:

In Flames - Deliver Us - bardzo zacny klip, do dobrej piosenki, z kolejnego ?redniego albumu P?omyków. Ciekawy pomys? na miejsce teledysku :)

Dark Tranquillity - Iridium - tutaj z kolei jest bardzo artystycznie, apokaliptyczny klimat utworu ?wietnie uzupe?nia si? z obrazem na ekranie. Zdecydowanie warto zobaczy?, nawet gdy nie lubi si? takiej muzyki.

Chthonic - Broken Jade - mówi?c o artyzmie w klipach, warto wspomnie? o najnowszym klipie tajwa?skiego zespo?u graj?cego symfoniczny black metal. Pi?kne azjatyckie malarstwo i klimatyczna, cho? ci??ka muzyka - polecam.

Pain - Dirty Woman - wkurzony perkusista, pi?kne kobiety i muzyka momentami zalatuj?ca momentami AC/DC, czyli pierwszy nowy teledysk od Petera i ekipy.

Pain - The Great Pretender - historia "zwierzaków" z ostatnich sekund Dirty Woman i wpadaj?ca w ucho muzyka, czyli drugi teledysk od Petera i ekipy.

Solution .45- Lethean Tears - u?miechni?te g?by cz?onków zespo?u w bardzo mi?ym dla oka i ucha klipie ;]

Amon Amarth - Destroyer of the Universe - Amoni z jednym z najci??szych utworów z ich nowej p?yty prezentuj? srogo?? i moc jaka wydobywa si? z nich podczas ich koncertów \m/ :evilbat:

jog 
Kupo!
SPOOOOOKY!

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 15:23   

Heart's filthy lesson Davida Bowiego, masakra jakich ma?o.
Closer od NIN, niezmiennie mnie kula
I'm afraid of Americans o a tutaj wspólne dziecko panów Bowiego i Reznora (w sumie mój pierwszy kontakt z jednym i drugim, gdzie? tam daaawno dawno temu)
Perfect Drug tu ju? Reznor bez Bowiego, ale nadal syto.
Mein Land Rammstein jak zwykle w formie, pewnie na poprzednich stronach da si? znale?? wszystkie poprzednie klipy R+ tego pewnie jeszcze nie by?o.
Crystalline nowa p?yta, nowe czary mary.

W sumie du?o du?o wi?cej, ale mniej wi?cej te rzeczy teraz u mnie s?ycha? wi?c o innych jako? nie pami?tam stale.

Odpowiedz do tematu