Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie
Autor Wiadomość
kwazi 
Redaktorzy
Deviant :]

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 21:09   

Go Go Yubari napisał/a:
Nowy dodatek juz w przysz?ym tygodniu w sprzeda?y.

Ju? mam list? chorób, które mi si? przytrafi? w przysz?ym tygodniu... :twisted: Oby Ultima wys?a?a mi stuff na czas - i oby kurier w ?niegu nie utkn??... I w ogóle - odkopcie si? w tej Warszawie ;)

Go Go Yubari napisał/a:
Zw?aszcza, ze zmiany zapowiadaj? sie ciekawie :3

Po?owicznie ju? zosta?y wprowadzone - i musz? przyzna?, ?e redesign ?wiata wygl?da epicko... Co ciekawe - najfajniejsza ze wszystkiego jest nowa muzyka w oklepanych lokacjach (Tanaris i Orgrimar <3). Nie wiem czy ju? jest to dost?pne, ale Blizz zapowiedzia? darmowy tydzie? dla ludzi z nieaktywnymi kontami, coby si? mogli znowu wtrybi? w gr? :) Je?li b?dziesz chcia?a przysi??? na d?u?szy czas pewno nie wychwycisz zmian jakie nast?pi?y w lokacjach etc., ale nowe questy oraz schemat levelowania powinien Ci przypa?? do gustu. Mniej grindu wi?cej funu... :wink:

Zmiany na obecnym etapie nie obi??y jeszcze tych kluczowych dla Cata i obecny content smakuje nieco jak stary, gumiasty kotlet od którego uwag? odci?ga intensywny zapach zió? dobiegaj?cy z kuchni GZO . Can't wait :3

I tak Go - wiem, ?e jestem no?lajfem :D But it makes me immortal...

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010 21:15   

Lol.

Ja bym wola?a gra? w FFXIV, serio. Tylko...no nie mog? si? zmusi?. Za du?o "brakuje", "nie ma", "eh...a w XI...".

Popykam w single (jak ju? w ogóle znajd? czas) i pewnie bym nie pomy?la?a o WoWie, gdyby nie ten dodatek. Znów si? nagram z 2 miesi?ce i mi przejdzie zapewne XD.

i przyznaj?, muzyki s?ucha?am na YouTube i jest wielce zacna. Co jak co, ale soundtrack to Blizzard potrafi skombinowa?.

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Sob 04 Gru, 2010 14:36   

pogra?abym, ale nie moge patrze? na to co zrobili z Ashenvale ;_;

kwazi 
Redaktorzy
Deviant :]

Wysłany: Sob 04 Gru, 2010 15:54   

For the Horde! :]

Mi si? tam podoba - Alluhy w defensywie - Horda naciera... wi?cej FP - nie wiem tylko jak z Questami - wszystkie Alty ju? przeci?gn??em przez te lokacje.

Swoj? droga - zastanawiaj?ce, ?e Horda praktycznie nie straci?a nic z terenów, które zajmowa?a - a Alluhy dla odmiany sporo. No ale nic - poquestuje Goblinem to si? dowiem "why" :P

Od?wie?enie lokacji baaardzo doceni?em niedawno levelujac mojego Rogala - niestety jestem ju? na etapie Outlandów i szlak mnie trafia bo nuda znowu :/ Na chwil? obecna etap 58-80 b?dzie baaardzo ci??ki (czyt. nudny) do przeskoczenia.

Jeszcze 3 dni... :]

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Pią 23 Wrz, 2011 19:37   

Ogólnie to chcia?bym ju? zagra? w Guild Wars 2, ale niestety mój mierny sprz?t i tak pewnie mi na to nie pozwoli. Ehh, szcz??liwi ci, co maj? pieni?dze i czas. ;)

Jak powszechnie wiadomo WoW chyli si? ku upadkowi. Jestem ciekawy, czy SE postanowi wykorzysta? t? okazj? i zrobi co? z FF XIV (osobi?cie nie gra?em, ale niestety wszystkie komentarze na temat tej gry s? jak najbardziej negatywne).

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Wto 27 Wrz, 2011 12:03   

Vivi714 napisał/a:
(osobi?cie nie gra?em, ale niestety wszystkie komentarze na temat tej gry s? jak najbardziej negatywne).

Taaaaaak, to masz spor? wiedz?. Ja gra?am rok temu, kiedy by?o ?le. Pono? jest lepiej (zapewne XIV sko?czy jako ?adniejsza wersja XI). Zamierzam odpali? XIV jako? w przeci?gu miesiaca i walne konkretny komentarz.

Vivi714 napisał/a:
Jak powszechnie wiadomo WoW chyli si? ku upadkowi.

Nie wiem, nie gram, WoW mnie znudzi? po miesi?cu. Po zmianach (mam Cata) jeszcze mniej mi sie chce. Wiec sk?d te wnioski? Pomijaj?c fakt, ?e WoW nie jest m?ody, grafik? ma, jak? ma, ale i z konkurencja raczej s?abo...?

Vivi714 
Kupo!

Wysłany: Wto 27 Wrz, 2011 14:06   

@Go Go Yubari
Czy?bym wspomnia?, ?e mam du?? wiedz? na temat FFXIV? Nie wydaje mi si?, w tym przypadku zaufam statystyce - w ko?cu rynek MMO jest sta?ym miejscem walk dla wielu firm i rozwija si? bardzo szybko. Je?eli ludzie pisz?, ?e gra m.in nie ma endgamu, jest do bólu nudna i ogólnie nie reprezentuje sob? nic, co by j? wyró?ni?o spo?ród wielu innych podobnych jej produkcji, to co mam o niej my?le?? Nie b?d? wydawa? pieni?dzy na co?, co zbiera same negatywne opinie, nawet od fanów serii FF. Nie napisa?em, ?e moja opinia jest oparta na w?asnych do?wiadczeniach z gr?, wi?c nie widz? powodu, by w ironiczny sposób podkre?la? moj? niewiedz? na jej temat.

Co do WoW'a, to wpisz w wyszukiwark? "WoW traci graczy" albo co? w tym stylu, to zobaczysz sama, ile ?róde?, w tym oficjalnych, o tym informuje. Wychodz? coraz ciekawsze produkcje, oferuj?ce poza du?o lepsz? i realistyczn? grafik? ?wie?e rozwi?zania i nowy content, wi?c wg mnie zepchni?cie WoW'a na margines p?atnych MMO jest kwesti? czasu.

Odpowiedz do tematu