Poprzedni temat «» Następny temat
Opis przej?cia itp
Autor Wiadomość
arth
Kupo!

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 00:19   Opis przej?cia itp

Witam,
widz?, ?e strona dalej ?yje, s? newsy o FF13-2 ale wci?? nie ma materia?ów o FF13, tylko jakie? stare plotki z przed premiery.
Co jest nikt tego nie przeszed? czy jak?

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 00:55   

Opis do g?ównego w?tku XIII jest gotowy i oczekuje na wrzucenie :>
Niech soczyste ?O K***A obija si? o ?ciany

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 08:00   

Trwaj? równie? prace nad innymi materia?ami, ale nie oszukujmy si? - nie jeste?my ju? studentami/licealistami (zale?nie od cz?onków personelu), mamy swoje prywatne ?ycie, niektórzy nawet i rodziny, wi?c czasu na stron? jest zdecydowanie mniej ni? te 10 lat temu.
Let down and lived and let go.

Mardok7 
Kupo!

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 17:43   

Mimo wszystko twórcom tej strony nale?? si? podzi?kowania za to, co ju? zrobili, pomimo obowi?zków zawodowych/domowych.
PS Opis FFXIII nie da si? ukry?,?e by si? przyda?.

arth
Kupo!

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 19:02   

Zawsze mo?na jecha? na angielskich solucjach, których pe?no jednak ja od czasów gdy tylko modem by? jedynym dost?pem do neta zagl?da?em tu na minut? i drukowa?em wszystko czego brakowa?o mi w gazetach PSXextreme itp.

Do administracji je?li to zabrzmi ofensywnie to z góry przepraszam.
Krypta zrobi?a co? dla polskiej spo?eczno?ci fanów FF czego nie zrobi ?aden inny polski odpowiednik, w sytuacji kiedy ju? zyskali?cie tak? popularno?? i reputacj? nie ma mowy aby rzeczy takie jak "prawdziwe ?ycie i rodzina" zniszczy?y to wszystko.
Wi?c mam pro?b?, ?e je?eli wasz czas poch?ania real, przeka?cie pa?eczk? dalej m?odszym kolegom - na pewno s? tu tacy, którzy ch?tnie znajd? czas i oddadz? si? Finalowi i nie pozwol? umrze? tej wspania?ej stronie z ciekawszym dobytkiem ni? Polska nagromadzi?a w ci?gu ostatnich 20lat.
Saga FF wci?? trwa a wi?c kto? musi trwa? z ni? :grin:
Ja bym móg? ale 3 lata wcze?niej, bo dzi? poch?ania mnie ?wiat mmorpg gdzie redaguj? i prowadz? portale wielu gier tego typu.

Pozdrawiam

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 19:23   

Jak b?dzie ju? nowy system wrzucania tekstów na stron?, to powinno to lepiej i??. Ja jak najbardziej chc? i mog? pisa?, adminowie zapewne równie?, nawet je?li nie tak cz?sto jak dawniej

Mardok7 
Kupo!

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 19:31   

Dobrze powiedziane,?e warto komu? odda? pa?eczk?, skoro samemu nie ma si? wystarczaj?co du?o czasu na pisanie.
Krypta to naprawd? dobry poradnik, tylko ostatnio troszk?"zapuszczony'.

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 21:39   

dark_raven napisał/a:
Jak b?dzie ju? nowy system wrzucania tekstów na stron?, to powinno to lepiej i??.
Prace w?a?nie trwaj?.

dark_raven napisał/a:
a jak najbardziej chc? i mog? pisa?, adminowie zapewne równie?, nawet je?li nie tak cz?sto jak dawniej

Zgadza si? - chocia? niebawem zmieniam status cywilny i planuj? rodzin?, nie zamierzam porzuca? dziesi?ciu lat hobby i dokona?.
Krypta pewnie b?dzie - na forum wychowali?my sobie kilku zdolnych i chc?cych m?odszych kolegów, cho?by Dark_Raven jest takim przyk?adem, wi?c jedynym ograniczeniem strony b?d? tak naprawd? ch?ci i kreatywno??.
Let down and lived and let go.

soulflor
Kupo!

Wysłany: Pią 27 Maj, 2011 18:41   Barthandelus

Hej :)
Poradzilibyscie mi jak skutecznie zlikwidowac pierwszego Barthandelusa(PS3)? Rany, probuje godzinami od kilku dni, i mniej wiecej w tym samym momencie zawsze schodze, zadnych postepow :/ na youtube wszyscy go sprzataja w 3 min, a ja jego czesc zalatwiam w 5, w dodatku potem zaczyna sie wielka fala strzalow z jego strony i Medic nie daje rady. Raz mi sie udalo tylko przejsc do nastepnej fazy walki, ale to chyba szczescie...
Prosze o pomoc :)

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Pią 27 Maj, 2011 19:29   

Mo?na go powali? w wiele sposobów, wszytko zale?y jak silne masz postacie, mi z regu?y by?o wygodnie mie? dru?yny 3x z t? sam? profesi? i prze??cza? je wedle zapotrzebowania, jak oberwiesz to 3x medic, jak nabijasz chaina to 3x Ravager (czy jak mu tam), a jak zadaje? obra?enia to 3x Commando, a je?li ci? jego specjal powala to przed postaraj si? prze??czy? na 3x Syn-co?tam (ta profesja Tanka), by prze?y? a potema zaraz 3x Medic.

Ale jak nie dasz rady to naj?atwiej troszk? podpakowa? postacie, ulepszy? ekwipunek i potem do bossa.

Raven 
Redaktorzy
zóe zóo

Wysłany: Pią 27 Maj, 2011 22:11   

1. U?y? dwóch Mediców, albo Doc's Code na g?ówn? posta? i Potion-Spam
2. Podpakowa? si?, o ile to mo?liwe
3. Przeczyta? opis na Krypcie :D

soulflor
Kupo!

Wysłany: Nie 29 Maj, 2011 15:48   

probowalam juz wszystkiego co radzicie :/ bo to nie o to chodzi, ze mam slabych, uwazam, ze im dobrze zawsze idzie, ale ten boss ma czasem takie fazy, ze rzuca waterami i podrzuca w powietrze i nawet 2 medicow nie daje rady leczyc, bo nigdy nie sa na ziemi. Nie wiem co zrobic, zeby przestal tak walic bez przerwy :/

andchaos 
Cactuar

Wysłany: Pon 30 Maj, 2011 15:57   

Nie, no co? ty, jak by? próbowa? wszystkiego to by? go pokona? :P

Dodam ci jeszcze. ?e jako medic'a ustaw sobie Hope, na tym etapie gry by? on raczej najlepszym medic'iem, ale trzeba mu da? jaki? itemik z HP, i dodaj do dru?yny Lightning z wy-explion? profesj? Commando, tak by mia?a ten swój indywidualny atak- combos, nadaje si? on doskonale do podbijania chaina, te? powinien by? ju? dost?pny. Mo?e to troszk? pomo?e ;)

Palmityniansodu 
Kupo!
Tom Braider

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 19:08   

Here's the thing: gr? przeszed?em daaawno, w grudniu, nie skupiaj?c si? kompletnie na trofeach. Teraz chcia?bym jednak zdoby? platyn?, wi?c poszpera?em w necie w poszukiwaniu odp na pytanie, czy mog? si? zaj?? si? tym w rozgrywce post game, czy te? musz? gra? od nowa. Wychodzi na to, ?e powinienem sprawdzi? najpierw czy nie sprzeda?em przypadkiem cz??ci akcesoriów, których nie mo?na zdoby? ju? na Gran Pulse. Podejrzewam, ?e wiele osób kombinowa?o w podobnym kierunku, dlatego moje pytanie brzmi: czy mog? znale?? gdzie? list? akcesoriów, których nie mo?na ponownie naby? w sklepie/ na Gran Pulse? Mo?e kto? z Was z czegos takiego korzysta?? Od razu mówi?, ?e na gamefaqs.com nie znalaz?em.

Masamune 
Kupo!
Chocomaniac!

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013 12:43   

Mo?ecie doda? do opisu ?e na Enki i Enlila jest jeden fajny sposób - Vanille zak?adamy Belladona Wand i z SAB nawalamy Poisonem w zwierzaki - gdy ju? dostan? ten status to mo?emy prze??czy? si? na jaki? paradigm z MED i walka w sumie ko?czy si? po jakim? czasie sama:P.

Odpowiedz do tematu