Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona posta? z Final Fantasy X-2

Twój ulubieniec w Final Fantasy X-2?
Yuna
32%
 32%  [ 22 ]
Rikku
25%
 25%  [ 17 ]
Paine
16%
 16%  [ 11 ]
Nooj
0%
 0%  [ 0 ]
Baralai
1%
 1%  [ 1 ]
Gippal
7%
 7%  [ 5 ]
Leblanc
8%
 8%  [ 6 ]
Shuyin
5%
 5%  [ 4 ]
Lenne
1%
 1%  [ 1 ]
Brother
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 04 Lis, 2007 18:04   Ulubiona posta? z Final Fantasy X-2

Druga cz??? rewolucyjnej "dziesi?tki" wzbudzi?a wiele kontrowersji oraz wiele pozytywnych i negatywnych opinii. Chcemy czy nie, postacie w X-2 s?, a ich osobowo?ci s? ró?norakie. Podziel si? z nami, kto jest Twoim faworytem i dlaczego :]

Jako, iz X-2 nie nale?y do moich ulubionych cz??ci, a postacie w niej wyst?puj?ce nie posiadaj? cech, które ceni? i nie poci?gaj? mnie wizualnie, daruj? sobie komentarz ;)

Gveir 
Moderator
The Cyborg

Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 14:28   

Yuna! XD Bo jest 10 razy bardziej autentyczna w swojej g?upocie ni? kiedy by?a ?wi?t? w X. Autentycznie potrafi g?upot? rozbawi?, azali zdenerwowa? ;] No i nosi po prostu bardzo fajny dekolt ^^" Dodam do tego, ?e fajnie jej w wi?kszo?ci strojów (a co!), a szczególnie White Mage, Warrior i Lady Luck. O i Rikku nie da si? wiele powiedzie? wi?cej ni? w przypadku X, ale raczej tam by?a fajniejsza. Paine stawiam na równi z Yun? prawie, za komentarze, stoickie podej?cie do kretynizmu towarzyszek (chocia? m?dr? wydawa?a si? tylko dlatego, ?e zestawiono j? z nimi dwiema :P ). LeBlanc te? by?a fajna. W swojej zmanierowanej francowato?ci mia?a jak?? metod? :lol:

Lenneth 
Moderator
Twincest RLZ ^^

Wysłany: Pią 01 Lut, 2008 15:35   

Widz?, ?e temat cieszy si? niebywa?? wr?cz popularno?ci?. ^_^
I w zasadzie nie widz? konkretnego powodu, ?eby wygrzebywa? trupa spod ziemi, ale co mi tam szkodzi.

Problem polega na tym, ?e w FFX-X wszystkie postaci ss? równo. Jedyne osobniki, które jako-tako przypad?y mi do gustu, to LeBlanc i Brother.
LeBlanc - to by?a autentyczna w swojej kobiecej ró?owo?ci, nieprzerysowana (sic!), zabawna lecz nieg?upia - powiedzia?abym nawet, ?e m?drzejsza od wszystkich g?ównych bohaterek razem wzi?tych. :lol: Ca?kiem w porz?dku jako czarny charakter - nie cierpia?a na ?adne wygórowane kompleksy i obsesje (przez co niektórzy z?oczy?cy podaj? w ?mieszno??), tylko po prostu stanowi?a konkurencj? dla Yuny w bran?y. A w sytuacjach krytycznych umia?a si? zachowa?. (Btw, IMHO ka?da posta? w FFX-2, która dokopuje Yunie, automatycznie zas?uguje na akceptacj?. XD)
Natomiast Brother by? tak krety?ski i karykaturalny ze swoim wygl?dem, mimik?, sposobem bycia i portretem psychologicznym idioty oraz zbocze?ca-podgl?dacza-obmacywacza, zakochanego kazirodczo w swojej równie niedorozwinientej emocjonalnie kuzynce, ?e wr?cz mnie ?mieszy?. :] Generalnie nie lubi? humoru na poziomie totalnej ?enady, ale wi?kszo?? cutscenek z udzia?em Brothera autentycznie mnie bawi?a... có?, mo?e po prostu ca?a reszta dowcipów sta?a na tak niskim poziomie, ?e Brother wybija? si? przez kontrast. :lol:

O reszcie szkoda gada?. Rikku bardzo lubi?am w FFX, a Yun? spokojnie tolerowa?am, ale poniewa? sama jestem kobiet?, sequel mnie nie zachwyci? - "zaokr?glone" piksele wyzieraj?ce spod stringów i bikini nie zrekompensowa?y mi traumy wynik?ej z "intelektualnych" wyczynów obu dziewczyn. A po "key... mon...?" to ju? by?a w zasadzie tylko równia pochy?a. ?ebym jeszcze mog?a si? identyfikowa? z rozterkami g?ównej bohaterki... no ale na bogów, kto normalny chcia?by zak?ada? rodzin? z Tidusem? W?tek polityczno-spo?eczny, rewolucjoni?ci kontra masowa religia, te? nie da? jej wielkiego pola do popisu...

Paine by?a p?aska jak nale?nik (je?li chodzi o g??bi? jej charakteru...), nudna, nad?ta i kompletnie bezbarwna. Jej ironiczne komentarze by?y wyg?aszane bez jakiejkolwiek ikry.

Panowie... hm... tak spapranych "bishounenów" nie widzia?am do tej pory w ?adnej innej grze, serio. :lol: Potrafi? wymieni? szereg NPCów z innych produkcji, którzy podobali mi si? o wiele bardziej. :lol: Nooj - ca. dwudziestolatek (!) zachowuj?cy si? jak zgrzyba?y dziad z dziwnymi kompleksami i skrupu?ami, super-powa?any lider, dla kochanki "Noojie-Woojie" XD, obiektywnie przebijaj?cy "udanym" chara-designem nawet Seymoura. (Tyle ?e w przypadku Seymoura skopany chara-design rekompensuj? oczy, g?os, charakter, historia - a Nooj nie ma ?adnych elementów pozytywnych.) Baralai - na jego przyk?adzie widzimy, ?e homoseksualizm wsród kleryków jest powszechny nawet na Spirze - przy czym nie wydaje mi si?, ?eby sam Baralai by? kiedykolwiek stron? czynn?. *cough* Gipal - kolejny sportsman-blondas, przynajmniej ubiera si? na czerwono. On akurat by?by do zniesienia, ale jak na ironi? ma akurat najmniej znacz?c? rol?. _^_

Buahahaha, rozpisawszy si? bardziej, ni? ten temat na to zas?uguje, dochodz? do wniosku, ?e mo?e warto zmieni? nazw? na "najmniej lubiana posta?". Pami?tacie jeszcze Bartello? Shinr?? Niebieskie ryboludy? Shelind?? ....... _^_
Ostatnio zmieniony przez Lenneth Czw 30 Lip, 2009 19:51, w całości zmieniany 1 raz  

Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Sob 02 Lut, 2008 11:54   

Lenneth napisał/a:
zakochanego kazirodczo w swojej równie niedorozwinientej emocjonalnie kuzynce

ma?e sprostowanie ;) - seks z kuzynk? nie jest kazirodztwem :)

Lenneth napisał/a:
Nooj - ca. dwudziestolatek (!) zachowuj?cy si? jak zgrzyba?y dziad z dziwnymi kompleksami i skrupu?ami, super-powa?any lider, dla kochanki "Noojie-Woojie" XD

On tylko jest powa?nym i odpowiedzialnym leaderem* prawie jak Squall, tyle ?e prawie stanowi wielk? ró?nic? XD To mia?o chyba podkre?li? jego status jako g?ónego gracza na arenie politycznej.
Lenneth napisał/a:
tyle ?e w przypadku Seymoura skopany chara-design jego rekompensuj? oczy, g?os, charakter, historia - a Nooj nie ma ?adnych elementów pozytywnych.

Który g?os - oryginalny, czy dubbing ameryka?ski (we KNOW where the nickname 'Seymour Gayus' came from 8) )?

Lenneth napisał/a:
Baralai - na jego przyk?adzie widzimy, ?e homoseksualizm wsród kleryków jest powszechny nawet na Spirze

Zabi?a? mnie tym :lol:

Lenneth napisał/a:
Pami?tacie jeszcze Bartello? Shinr?? Niebieskie ryboludy? Shelind??

Kto?, chyba White Seed, Go Go albo Izrail, pi?knie o Shelindzie kiedy? napisa? "padawan Yuny". Strza? w 10 :lol:
Let down and lived and let go.

..::PHOENIX::.. 
Kupo!
..::REBIRTH FLAME::..

Wysłany: Sob 02 Lut, 2008 18:06   

Hmmm....My?l?, ?e najlepsz? postaci? jest Yuna :D pewnie dlatego, ?e by?a g?own? bohaterk? FF10. Yuna ma dobre ataki, i jest najsilniejsza z 3 dziewczyn :D Jest barwn? postaci?, poszukuje swojego ukochanego......czy? to nie romantyczne :D :D Jej stroje ?wietnie do niej posuj? nawet jej specjalny kostium :P Brakowalo mi jednak u niej Aeonów, gdy? tego rodzaju stworki s? chyba tradycj? w FF.
Jest ?adna, urocza, zabawna, zawsze pomaga ludziom i nie odwraca si? od innych.
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".

Tesse 
Kupo!
Not the most graceful win!

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008 01:23   

Yuna to dobra posta? ale zdecydowanie lepsza jest Rikku. W tej cz??ci Finala zaskoczy?a mnie w 100% gdy ukaza?a si? prawie naga w szaliku :grin: . Rikku jak zwykle ?artuje sobie ze wszystkiego, ale te? nie?le kombinuje. Spaja ze sob? dwie pozosta?e dziewczyny. Rikku jest ?wawa,?mia?a i pe?na ?ycia dlatego w pe?ni zas?uguje na uznanie.

Kimimaro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 22:09   

Rikku to typowy obraz imprezowiczki, za to ma u mnie wielki + ;] Yuna jaka? taka dziwna jest jakby patrze? na FFX, zdecydowanie poprzednia cz??? by?a lepsza no ale nie o tym temat. Postacie s? o niebo lepsze w FFX, chod? bez zako?czenia z X-2 sam bym sobie napisa? opowiadanie, by i tak by?a Yuna z Tidusem razem. Skoro zawsze musi by? ?le w real life to chocia? na niby niech si? uda ;]

Heero
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Kwi, 2008 23:25   

Najlepszy by? Shuyin z ch?ciom zniszczenia ca?ej Spiry, i swoj? nieszcz??liw? mi?o?ci?. Dowód na to, ?e mi?o?? pierniczy ?ycie.

Viera
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2008 23:21   

Wg mnie to ró?owa Leblanc i jej dwaj g?upi pomocnicy byli najlepsi. to oni tworzyli akcje i to oni najbardziej roz?mieszali

nikus287
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 13:49   

Tesse napisał/a:
Yuna to dobra posta? ale zdecydowanie lepsza jest Rikku. W tej cz??ci Finala zaskoczy?a mnie w 100% gdy ukaza?a si? prawie naga w szaliku :grin: . Rikku jak zwykle ?artuje sobie ze wszystkiego, ale te? nie?le kombinuje. Spaja ze sob? dwie pozosta?e dziewczyny. Rikku jest ?wawa,?mia?a i pe?na ?ycia dlatego w pe?ni zas?uguje na uznanie.

Zgadzam si? w 100% :D ale te? ciekaw? postaci? jest Paine... z pocz?tku nic o niej nie wieemy :) ale g?os na Rikku

GGY: Radz? si? wysili? z argumentacj? -_-
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Czw 28 Sie, 2008 13:53, w całości zmieniany 1 raz  

zibi 
Kupo!
7777777

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 21:04   

No tak Rikku pierwsze wra?enie z FFX rob zajebiste. i zdecydowanie jest nr 1 jak dla mnie :)

Gveir: ale dlaczemu robi takie zajebiste wra?enie? Charakter, oczy czy ty?ek? Nieco argumentów ;]
Ostatnio zmieniony przez Gveir Nie 22 Lut, 2009 22:49, w całości zmieniany 1 raz  

Gagarin 
Malboro
kapitalista gwa?ciciel

Wysłany: Sro 08 Lip, 2009 18:10   

ja uwielbiam Yune w tej cz??ci! jest taka dobra, mi?a i do tego ?piewa! Nie ma nic lepszego od pi?knie ?piewaj?cej kobiety... Inteligencja powala nawet doktorów ha?sów - a Yunie jej nie brakuje, chyba sko?czy Harvard. Kolejny plus mej lubej, to zamiast walczy? - ta?czy! niezwykle mnie tym faktem uradowa?a, jak walcz? i walcz?, trudz? si? z pokonaniem wroga... a Yuna sobie ta?czy. Ignorancja - to te? ?wietna cecha.
Kolejna moja ulubiona posta? to Rikku, Jest jeszcze bardziej radosna i szczebiotliwa ni? w FFX - lubi? takie kwicz?ce dzierlatki.

Na razie tyle, jak kto? mnie przykuje do kanapy i przyklei mi pada do reki i wrzuci FF X-2 do konsoli, to mo?e pogram wi?cej...

Lenneth:
Gagarin napisał/a:
jak kto? mnie przykuje do kanapy i przyklei mi pada do reki i wrzuci FF X-2 do konsoli, to mo?e pogram wi?cej

Ju? do Ciebie jad? z ?a?cuchem. :*
Ostatnio zmieniony przez Go Go Yubari Sro 08 Lip, 2009 23:15, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek-Strange 
Kupo!
White Mage Kupo !!

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 16:28   

hmm...Jak Widze Paine Dalej Zostaje Niedoceniona. Ja Stawiam na Ni?! Gdyby nie ona reszta ekipy (czytaj Yuna i Rikku) nie wiedzialaby od czego zaczac . Przytocze kawalek dialogu pomi?dzy Yuna a Rikku podczas misji w Kilice (nie oznacze cudzys?owiem bo niepamietam dokladnie)
Yuna - I Wonder What this awesome sphere is like !(tlum. Zastanawiam sie jaka jest ta wspaniala sfera!)
Rikku- i dont know but its totally Awesome !!(nie wiem ale napewno jest wspaniala)
Yuna -It Sure is....(tak napewno jest) itd...

gdyby nie nasza Paine ten dialog zajalby pewnie jakas godzine XD

Co Wi?cej Paine jak dla mnie ?wietnie sie prezentuje w ciuszkach Dark Knighta, Warriora i Alchemista reszta tak jako? do niej nie pasuje.
Co wiecej ma ciekawa historie xd ale nie moge wylapac skad ona zna Jezyk Al Bhed o.o
(tlum. jej tekstu z chapteru 4 - Did someone asked you, Airhead ?)
i te jej zabojcze Czerwone Oczy *.*

PS.
Cytat:
Baralai - na jego przyk?adzie widzimy, ?e homoseksualizm wsród kleryków jest powszechny nawet na Spirze

No cu? jak realizm to realizm xd

Caladbolg 
Kupo!
Celestial Weapon

Wysłany: Pią 19 Lut, 2010 18:22   

Shuyin! Wygl?da jak Tidus, ma g?os Tidusa, nawet sposób ruszania i ataki maj? podobne, ale to nie Tidus! :) Ma ciekaw? histori? (troszk? smutn?), extra kwestie no i ogólnie jest super ;)
NA 2 miejscu znajduje si? Gippal, gdy? ma g?os Zacka z Final Fantasy VII i bardziej wyluzowanym ni? on, to ju? chyba by? nie mo?na xD

Rikkux33 
Kupo!

Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 12:18   

Có? ja mog? powiedzie?... Yuna! W FF X-2 jest poprostu ?wietna , bardziej pogodna i zabawna ;) Bardzo spodoba?a mi si? te? Paine :P Taka. . . Tajemnicza :P Jednak Rikku. . . W FF X by?a ?mieszniejsza ( wyt?umaczenie czemu boi sie blyskawic : bo brat j? trafi? thunderem w dzieci?stwie przez przypadek xD)

Odpowiedz do tematu