Poprzedni temat «» Następny temat
Summoner i avatary.

FFXI Avatar
Carbuncle
9%
 9%  [ 1 ]
Shiva
18%
 18%  [ 2 ]
Ifrit
18%
 18%  [ 2 ]
Titan
0%
 0%  [ 0 ]
Garuda
0%
 0%  [ 0 ]
Ramuh
0%
 0%  [ 0 ]
Leviathan
18%
 18%  [ 2 ]
Fenrir
18%
 18%  [ 2 ]
Diabolos
18%
 18%  [ 2 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 07 Lis, 2007 11:03   Summoner i avatary.

Opis questu na smn

Na pocz?tku masz tylko Carbuncle. Aby zdoby? pozosta?e avatary musisz stoczy? z nimi walki.
Na levelu 20 mo?esz stoczy? solo walki (tylko Ty i Twój Carbuncle) z avatarami (prócz Fenrira i Diabolosa) Mo?esz tak?e stoczyc te walki na high levelu, ale do tego bedziesz potrzebowa?/a party (niekoniecznie 6osobowego). Niektóre avatary w prime fight mo?e zsolow? rdm75/nin37.
Wszystkie avatary

Niestety cz?sto sie smn traktuje jako whm ><'

Zapraszam do dyskusji.

Haichi 
Cactuar
Kiss&Cry

Wysłany: Sro 07 Lis, 2007 20:47   

Imo Diabolos prezentuje si? najlepiej ... ale mo?e to wynika? z tego, ?e zawsze wyobra?a?em sobie wszytkich avatarów troch? wi?kszych, a Diabolos rozmiarami (chyba) przewy?sza nawet Titana ... mog? si? myli? bo szczerze mówi?c, pierwszy raz widz? go w akcji xD (btw dzi?ki za filmik).

A w samej grze powa?nie my?l? nad t? klas?, ale narazie mam za ma?o do?wiadczenia (poza gr? xD) ?eby zaczynac tak? posta? ... no i mam za ma?y lvl ?eby t? klas? mie? xD

Krzysiek2099 
Cactuar

Wysłany: Wto 01 Sty, 2008 21:59   

SMN to fajny job (zw?aszcza na 75 levelu). Buffy na ca?e party (niestety m.in. czas trwania takiego buffa zale?y od skilla SMNa). Wa?ne by SMN robi? jako SMN a nie jako WHM.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Sro 08 Paź, 2008 12:20   

Mam nadziej?, ze odk?d jest 'level synch' b?dzie ?atwiej znale?? party jako smn, ani?eli main healer. No i ja osobi?cie dawa?am w search komencie " Main Healin (No thanks)", przydaje si?. W ogóle odk?d jest level synch nie ma prawie problemów ze znalezieniem party, ?adnym jobem.

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 22:04   

Nie moge sie zdecydowac pomi?dzy Carbunclem, Fenrirem a Leviathanem.
Carbuncle jest bardzo s?odki i purrrr ^o^ Z drugiej strony jakos tak za bardzo kojarzy mi sie z pikachu :x
Fenrir b. ?adny, a przede wszystkim czuje do niego sentyment ze wzgledu na misje Windurstu. Aczkolwiek ma ma?o przyjazna mordk? ;)
Leviathan za? jest po prostu ?adny :3 To niebieskie swiat?o któree z niego emanuje po prostu mnie hipnotyzuje <a na dodatek mam slicznego screena z nim, jak sie wije wokó? mojej kotki :p >
Ramuh te? spoko kole?.
Shiva tez bardzo ?adna, ale za zimna.
Titan i Ifrit oczywiscie sux, nie lubie takich bezmózgich miesniaków.
Diablosa z kolei doceniam za inteligencje i senn? atmosfer?, ze tak powiem:p <ofc chodzi tu o misje CoP>
Garuda to brzydka harpia i tyle.
Ech, ci?zko wybrac najfajniejszego.
Ogranicze sie do kwestii estetycznych i zag?osuje na Leviathana < no wreszcie po roku istnienia tematu>
Przyda?by sie jeszcze Bahamut i Odin ;)

SMN w ogóle fajny job jest, ale jakos nie chce mi sie w niego bawic. Zw?aszcza ze wzgledu na ten main healing. Po dolevelowaniu whm do perfect-telewhore juz mam serdecznie dosyc D< (a teraz przez g?upie Recall znowu trzeba bedzie >.< )

GoGo kiedy zda?ylas zahaczyc o smn? >.<' Jest jeszcze cokolwiek, czego nie próbowa?a?? w

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 23:38   

Cytat:

GoGo kiedy zda?ylas zahaczyc o smn? >.<'

Daawno temu. Jeszcze na Fairy. Nara ma smn lvl.17 i prócz Carbuncle tylko Shiv?.

Kairi-chan napisał/a:
Jest jeszcze cokolwiek, czego nie próbowa?a?? w

BLU, COR, SCH i PUP nie odblokowa?am ani razu, a RNG mam na 1 XD

Wracaj?c do tematu - mogliby tego Ixiona doda? jako ava, cho? z drugiej strony Ixion jest od piorunów (no przynajmniej w FFX), a takowym jest ju? Ramuh.

vacek 
Kupo!

Wysłany: Pon 13 Paź, 2008 13:53   

w datach jest bia?y ixion czyli ca?kiem mo?liwe, ?e nied?ugo dodadz? go jako summona.
Ostatnio zmieniony przez vacek Pon 13 Paź, 2008 18:20, w całości zmieniany 1 raz  

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pon 13 Paź, 2008 17:56   

Ma skopane "kopyta" imo, ale i tak nie prezentuje si? a? tak ?le. "Na ?ywo" go jeszcze nie widzia?am.

Kairi-chan 
Cactuar
binglej-bop!

Wysłany: Pon 13 Paź, 2008 21:34   

Light Ixion juz jest. Podobno widziano go na niektórych serwerach

Niektorzy twierdza, ze to Freelancer.. zobaczymy

Ja <niestety> mialam okazje spotka? Dark Ixiona, akurat wtedy gdy jakies 30 luda go atakowa?o. Podbieg?am blizej by zrobic screenshota i nagle walna? we mnie piorun i 1hit {death} D< <co gorsza mimo t?umu ludzi nie mog?am sie doprosic o raise ; ;> Aczkolwiek gdy us?ysza?am o nim po raz pierwszy i dowiedzia?am si?, ze przed toba ucieka, wyszed? ze mnie przyg?uszony pisk :3 Uroczy stworek:)

Gokulo 
Cactuar
Archetype

Wysłany: Wto 14 Paź, 2008 08:22   

Dok?adnie - Auroral Alicorn jest Freelancerem w Campaing. Ma niez?e Aoe heale i w ogóle daje czadu ;)
Mieli?my raz fajna sytuacj? jak t?ukli?my Dark Ixiona i Auroral akurat sie pojawi? i zacz?? biega? w pobli?u :D Niektórym uda?o si? z?apa? screeny 2 Ixionów w jednym miejscu :3

vacek 
Kupo!

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008 10:55   

O.o ixion freelancer. Chyba najwy?szy czas znowu zacz?? campaign robi?.

Odpowiedz do tematu