Poprzedni temat «» Następny temat
"Murzynki" i innego typu obrazki-bzdury
Autor Wiadomość
Sephiria 
Administrator
Divinity of words

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 21:44   "Murzynki" i innego typu obrazki-bzdury

Od jakiego? czasu z niepokojem obserwuj?, ?e plaga z innych for zaczyna pleni? si? na Krypcie. Mam tu na my?li "Murzynki", czyli obrazki przedstawiaj?ce ma?ych czarnoskórych ch?opców lub inne stworzenia/przedmioty, wypowiadaj?ce ró?ne teksty, które s?u?? jako g?upie i uszczypliwe komentarze do gaf lub nieprzemy?lanych posuni?? innych. Cho?by tu przyk?ad Gveira http://www.k-ff.com/phpbb...p=197241#197241 czy s?ynna gruszka Ababeba http://www.k-ff.com/phpbb...ghlight=#195293 Ju? raz ?agodnie prosi?am o zaniechanie tej g?upiej praktyki, która jest wyrazem braku poszanowania innych i ma kilka innych negatywnych cech. Tu pozwol? sobie zacytowa? admina forum GOL

Soulcatcher napisał/a:
„Murzynki” maj? wielk? tradycj?, tak star? jak fora internetowe, tyle ?e ju? wiele la temu zosta?y uznane za najwy?sz? form? spamu i napi?tnowane. Wklejenie „murzynka”, czyli obrazka nie zwi?zanego z tre?ci? w?tku i maj?cego na celu pokazanie jakim si? jest cool jest znakiem rozpoznawczym lame kids czyli po naszemu dzieci neostrady.

Zapewne nie wiecie tego ale na wi?kszo?ci zachodnich forów dyskusyjnych za murzynka jest po prostu ban. Jako ?e zbli?amy si? do ?wiata i nasza m?odzie? gdy dorasta rozchodzi si? na zachodnie fora nauczmy ich ?e murzynków si? nie daje.

Nie napisz? ?e b?d? banowa? za murzynki, gdzie? tam, ja jestem mi?y admin. Ale jak kto? dostanie bana to niech sie nie pyta za co, gdy? w ?wietle naszego regulaminu forum, cho?by „nie wolno atakowa?, o?miesza?, poni?a? innych czytelników tego Forum” wstawianie murzynków jest nielegalne.

To samo zjawisko obserwuje na Krypcie i mam zamiar podj?? te same kroki co Soulcatcher na forum GOLa, czyli zakaza? wklejania murzynków, gruszek, kotków i innego tego typu ta?atajstwa. Jest to spam, jest to nabijanie si? z innych i zaczynacie przesadza? z ilo?ci?. W stosownym momencie naradz? si? z modami, po czym otrzymaj? oni wytyczne w tej sprawie.

Jedno musi by? powiedziane - to nie jest moda, któr? warto na?ladowa? i tym bardziej nie warto na?ladowa? jej na Krypcie.
Let down and lived and let go.

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 22:22   

Popieram.

Jak nie macie nic do powiedzenia, to id?cie siku zrobi?, zamiast dawa? "murzynka". Mam do?? kasowania waszych gruszek i innych, które wnosz? absolutne zero do tematu. W ko?cu zaczn? wlepia? warningi, bo ile mo?na? Nie ma równych i równiejszych, wi?c sobie odpu??cie.

Poza tym zauwa?y?am, ?e "starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, ?e nie stoj? ponad regulaminem (wklejanie owych "murzynków" tudzie? g?upia odpowied?, która nie pomaga i jest offtopem). Tak wi?c by?abym wdzi?czna, ?eby?cie gry?li sie w palce nim co? od siebie dodacie, bo kasowanie waszych postów nie jest mym hobby.

Boni 
Dark Flan

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 23:55   

Mistrzem Murzynków by? Koki. Je?eli jego murzynki (oczywi?cie teoretycznie) by?yby pokasowane, to ja sam niczym Rejtan po?o?y?bym si? plackiem na jego postach :D

Druga sprawa. Jakie to niezwyk?e, ?e po kilku latach kto? zauwa?y? problem szykanowania nowych userów. Szkoda, ?e nie archiwizowa?em starych wypowiedzi co poniektórych userów. I niech mi tu nikt nie pisze, ?e chodzi o spam. Je?li tak, to tym bardziej wspó?czuj?.

Weso?ych ?wi?t!

[Edit] Co do Murzynków stricte. Subiektywnie uwa?am, ?e s? fajne. Jest tylko jeden warunek. Nie mog? by? wci?? te same i wci?? o tym samym. :572:

Grzybek Z Octu 
Moderator
W?saty Pan

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 00:13   

Boni napisał/a:
Jakie to niezwyk?e, ?e po kilku latach kto? zauwa?y? problem szykanowania nowych userów. Szkoda, ?e nie archiwizowa?em starych wypowiedzi co poniektórych userów. I niech mi tu nikt nie pisze, ?e chodzi o spam. Je?li tak, to tym bardziej wspó?czuj?.

:lol: Jakie to niezwyk?e i nieprawdopodobne! Good shot, Boni.

Go Go Yubari napisał/a:
"starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, ?e nie stoj? ponad regulaminem

Mam nadziej?, ?e pomy?la?a? tu równie? o sobie.

Gagarin 
Malboro
kapitalista gwa?ciciel

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 01:38   

Go Go Yubari napisał/a:
Poza tym zauwa?y?am, ?e "starzy wyjadacze" w postaci deviantów zapomnieli, ?e nie stoj? ponad regulaminem
a nie stoimy? kurcze, a ja my?la?em ca?y czas, ?e jestem adminem :lol: ale ze mnie burak XD no w?a?nie Go... przecie? z Ciebie te? zdeviancia?a dziewka jest :>
Go Go Yubari napisał/a:
kasowanie waszych postów nie jest mym hobby
wiesz, nikt Ci nie ka?e kasowa? g?upich postów, s? przecie? inni modowie, którzy maja takie same prawa i obowi?zki jak Ty :>
Sephiria napisał/a:
Jest to spam, jest to nabijanie si? z innych i zaczynacie przesadza? z ilo?ci?
a nabijanie si? na pi?mie, nie b?dzie karane w takim razie?
Boni napisał/a:
Co do Murzynków stricte. Subiektywnie uwa?am, ?e s? fajne
mi tam nie przeszkadzaj? te murzynki, byle nie by?o ich za du?o. Gruszka zielona wymiata IMO :]

Go Go Yubari 
Ifrit
The Debil Slayer

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 18:58   

Gagarin napisał/a:
s? przecie? inni modowie, którzy maja takie same prawa i obowi?zki jak Ty

No. Ewka, która na razie nie bywa XD + Ciep?eKluchyDobreSercePedoNat <3 ;)

Odpowiedz do tematu